Nokia 3200 plusy a mínusy

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 2. 4. 2005 16:17

Vždycky jsem si říkal, že tento telefon má velmi málo lidí. A poslední dny zjišťuji (především na tomto a starém fóru), že je to celkem oblíbený telefon! Proto jsem vytvořil fórum, kde můžete psát plusy a mínusy tohoto telefonu.

+ svítilna - Pro mne jedna z nejlepších funkcí v historii mobilních telefonů! Dnes bych se bez ní již neobešel!

+ systém výměnných krytů - Další super nápad! Nyní již můžete s jistotou říct, že podobný telefon nikdo na světě nemá!

+ rádio - Dnes již jej nalezneme v mnoha telefonech, ovšem, když jsem si telefon kupoval já (duben 2004), byla to spíše vyjímka). Bohužel teď (asi od srpna :D ) mám nefunkční sluchátka.

+ klávesnice - Někdo teď jistě namítá, že jsem "na hlavu", ale mě skutečně spíše vyhovují tyto (a co vím, nejsem sám)! Člověk si na ně po pár dnech užívání zvykne.

+ odolnost - Telefon je docela odolný proti vodě - když jsem na něj vylil skleničku, jen se rozpil papírový kryt pod klávesnicí - telefonu se nic nestalo!

- foťáček - Jeho rozlišení 352 x 288 je dnes už opravdu slabota... :(

- paměť - Jeden mega? To je skutečně málo. (Štěstí, že mám datový kabel.) Chtělo by to alespoň 5.

- blueco? - Tento telefon nemá Bluetooth. Víc není třeba dodávat.

- max. délka nahrávky - Jen minutu dvacet dlouhou nahrávku zvládá tento telefon - takže zapomeňte na přehrávání písniček převedených Nokia Playerem do AMR :(
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 2. 4. 2005 23:29

Ano tento telefon jsem koupil za velmi sympatickou cena 4500 minuly rok v zari a tak to taky ohodnotim.
1) neocenitelna funkce,bez ni neska uz ani ranu
2)ano a s vystrihovackou jeste lepsi :wink:
3)radio dobry ale v nasich koncinach je tak slaby signal ze se ani antena na hi-fi nechyta,takze skoro nanic
4)tady taky souhlasim,rozhodne se na ni pise dobre a urcite lepe nez napriklad na mc60
5)jasne,pokud bych si dal pod kryt nejaky ultra savy papir tak by byl hodne vodeodolny :D
6)slabota,ale hlavne ze je
7)nema no,skoda
8)taky stesti na datac
9)jak se ti podarilo nahrat minutu dvacet? :shock: ja tam dam jenom minutu
Taky sem si myslel ze telefon neni tak rozsiren,teda alespon ja neznam nikoho kdo by ho mel,jinak telefon dobry,ale v dnesni dobe mu uz neco chybi.
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gloe 2. 4. 2005 23:40

Se vsim s vama musim souhlasit. K nedostatkum bych akorat pridal poskrabany predevsim zadni kryt. Ke klavesnici nemam take zadne vytky, dokonce se mi na ni pise lepe jak na normalni. Hlavne mi vyhovuje material a tvar. A k tomu zaznamniku. Zde nahraju max. 1 min. Vic ani ranu. Jakou mas Petre verzi fw, i kdyz tim to asi nebude. Jo a este tenhle telefon neni odolny jen proti vode. TO JE SUPER ODOLNEJ FOUN, NA KTEREJ NEMA ANI N5140!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A take se kvam musim pridat, ze me prekvapila oblibenost tohoto telefonu, zvlaste u ucastniku diskuzi na foru MM, kde bych cekal spise napr.: N6230 nebo neco OS. Tenhle foun jsem si proste oblibil a basta. :twisted: :lol:
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 3. 4. 2005 00:34

mickaelb píše:9)jak se ti podarilo nahrat minutu dvacet? :shock: ja tam dam jenom minutu


Sorry. Špatně jsem to formuloval. Pomocí záznamníku v telefonu lze samozřejmě nahrát maximálně 60 sekund. Minutu dvacet sekund je schopen telefon přehrát - nahrál jsem do telefonu MP3 převedenou do AMR a ta se přehrává vždy jen 80 sekund.
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 3. 4. 2005 09:16

Tak to pak jo. Jinak nejdelsi mid, kterej jem prehral, byl pres 3 a pul minuty.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 3. 4. 2005 10:34

Gloe píše:Tak to pak jo. Jinak nejdelsi mid, kterej jem prehral, byl pres 3 a pul minuty.


Správně.

Nejdelší možný soubor AMR, který lze nahrát je 1:20 a MID 3:30.
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 3. 4. 2005 13:16

Ja nevim ale ja co mam program k datacu tak me to hlasi maximalni velikost MIDu 15kb a AMR 64kb,bude to nejspis pravda, protoze kdyz prijmu treba pres infrac MID vetsi nez 15kb tak mi to napise nelze otvrit soubor.
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gloe 3. 4. 2005 13:42

Ja jsem si pres wap stahl (uz nevim odkud) kompletni pisnicku od Rammsteinu LOS! a byla opravdu cela, nebo mozna konec, okolo 3:30, se ztlumoval. Ale velikost opravdu nevim. :(
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 3. 4. 2005 18:50

mickaelb píše:Ja nevim ale ja co mam program k datacu tak me to hlasi maximalni velikost MIDu 15kb a AMR 64kb,bude to nejspis pravda, protoze kdyz prijmu treba pres infrac MID vetsi nez 15kb tak mi to napise nelze otvrit soubor.


Ano - to je správně. Větší soubor v telefonu skutečně nelze otevřít...
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků