Nokia 3510i - co s 'kódem omezení' při startu telefonu?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jirda 17. 11. 2006 14:23

zdarec v oblasti telefonu sem uplna lama a sen uzivatelem stale neznicitelne N 3310 kterea drzi uz snad 5 let ale ted se mi dostal do rukou tel 3510i a pri startu mi to napise "Vlozte kod pro omezeni" coz dal se to ani nehne tak pls ctj ? vubec existujou k tomu telefonu nejake univerzalni kody jako si pamatuju ze jeden takovej sme tukaly do stareho alkatela ?

dik vsem za pomoc moc bych ji uvital

//De Funes: upraven název vlákna.
Jirda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave_1984 17. 11. 2006 14:38

To bude blokovaný na konkrétního operátora..navštiv jednu z řady neautorizovaných servisů, kde ti to za určitou "úplatu" odblokují :wink:
Dave_1984
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Slávek 17. 11. 2006 17:31

Hoď sem imei a co ti tam nejde za operátora, pošlu ti kód na odblok. Nebo přes soukromou zprávu.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xxalfxx 18. 11. 2006 19:30

Free online kod generator najdeš zde:

http://unlock.nokiafree.org/

--------------------------------------------------------------
//De Funes: více k odblokování zde: Odblokování telefonu Nokia (blokovaný operátorem)
5110 :arrow: 6210 :arrow: 6310i :arrow: 6300
xxalfxx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod waxe 10. 12. 2006 12:21

Já mám úplně ten samej problém s tím samym telefonem,ale než mi to začal psát tak telefon byl odblokovanej že sem tam hohl používat jakyhokoliv operátora,poraďte mi prosím co s tím.
waxe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iwigirl 10. 12. 2006 13:12

použils ten generátor?
(tobě se zničeho nic zablokoval telefon na jednoho operátora?)
iwigirl
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 12. 12. 2006 05:27

waxe: Buďto byl telefon na reklamaci a tam ho zablokovali nebo chce jen bezpečnostní kód.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pomec 13. 12. 2006 17:16

Zdravim all,
mam problem s N3510i.Vcera rano este normal vsetko fungovalo,ale poobede sa vypol. Som myslel, ze je vybita bateria, ale nie. Tak som ho zapol, zadal PIN a vypise mi, ze "Telefon je obmedzeny" a potom pyta nejaky Kod obmedzenia ci co. SIMka nieje zablokovana a normal funguje na inych mobiloch...
Vobec tomu nechapem. Ak sa teda zablokoval telefon. Ved to hadam nieje ani mozne, aby sa telefon len tak z nicoho nic zablokoval, nie?Asi to bude v niecom inom

Pomozte ak viete...

Dakujem velmi pekne
pomec
Junior

Odeslat příspěvekod ARS 14. 12. 2006 08:24

kukni, ci ma IMEI v poriadku...
Opravár mobilných telefónov už od roku 2000.
ARS
Servisák
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pomec 14. 12. 2006 13:49

To ARS:
A ako to mam kuknut,ci to ma v poriadku?
pomec
Junior

Odeslat příspěvekod ARS 14. 12. 2006 14:47

*#06# a napise IMEI, aj bez karty, ak tam bude miesto čísel ??????????? tak mozes fon zahodit.
Opravár mobilných telefónov už od roku 2000.
ARS
Servisák
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek E. 16. 12. 2006 13:04

To ARS:
Jěště prosím napište, proč je telefon nepoužitelný v případě "vyotazníkovaného" IMEI, popřípadě příčinu celého problému. Diskuze bude mít alespoň nějaký závěr.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 5koNy 16. 12. 2006 18:35

Telefon bude pravdepodobne v poriadku. Najskor budes mat stale stlacene niektore tlacitko. Doporucujem rozobrat a vycistit.

to De Funes , namiesto IMEI mozes mat kludne ??????? Telefom bude plne funklcny. Osobna skusenost. :lol:
5koNy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ARS 17. 12. 2006 13:03

Nie vzdy. Vacsinou ked je na Nokii IMEI ????????????? bude s kazdou kartou pisat telefon obmedzeny.
Niekedy je mozne to opravit boxom, ale v servise by to stalo asi viac, nez je vhodne za 3510 zaplatit. V horsom pripade treba menit chip a to uz vobec nie je vzhladom na cenu vhodne.
A pricina problemu? Vacsinou zly spoj pod CPU, alebo UEM /napajaci chip, v nom je aj natvrdo vypalene IMEI/.
Opravár mobilných telefónov už od roku 2000.
ARS
Servisák
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 17. 12. 2006 21:56

většinou uemko v háji, nemá cenu opravovat.
Slávek
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků