stará Nokia 6303i - zmizení kontaktů z telefonu

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Roger73 26. 8. 2018 16:14

Zeptám se asi hloupě, ale to je jedno: nestalo se náhodou někomu, že by mu z Nokie 6303i (příp. z jiného telefonu podobného typu) zmizly všechny kontakty z interní paměti telefonu poté, co telefon normálně vypnul, vyndal z něho na chvíli baterii (tu po chvili opet zandal a telefon zapnul) a vyndal taky microsd kartu s fotkami apod. a tu nechal několik dní v jiném telefonu? Přesně to se mi teď stalo.

Samozřejmě že kontakty jsem nijak vědomě nemazal a vyzkoušením jsem si následně ověřil, že tento telefon kontakty ukládá do interní paměti, ne na microsd kartu (pokud tedy nezvolím ukládání na sim kartu). Nic kromě vyjmutí microsd karty a baterie jsem s telefonem nedělal, není to můj telefon. Samozřejmě, že asi nemohu jako smrtelník úplně vyloučit, že jsem omylem klepl na "vymazat všechny soubory", když jsem se seznamoval s možnostmi telefonu, ale že bych odklikl i následující potvrzující dialog. okno, to temer vylucuju.

Nenapada vas aspon, cim by to mohlo byt? Je asi mozne, ze ten telefon predtim jeste nebyl nikdy vybity nebo minimalne vybity delsi dobu. Byla v nem teda pred casem menena sim karta, takze musela byt vyjmuta i baterie (sim karta je pod baterii) a zadne kontakty se tehdy pry neztratily, ale tohle tvrzeni musim brat trochu s rezervou.
Píšu trochu překotně, ale jsem z toho docela rozčarovaný.

Má někdo nějaké možné vysvětlení? Díky
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 26. 8. 2018 18:10

Stáří telefonu, zřejmě již nefunguje zálohování napájení při vydání baterie.
roy1
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků