Nokia 7 Plus /N 7.1 Plus - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 21. 3. 2019 15:00

Některé mobily Nokia 7 Plus odesílaly data do Číny
https://www.dotekomanie.cz/2019/03/nekt ... a-do-ciny/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 3. 2019 08:25

Pro mě je tenhle telefon po čtyřech měsících docela velké zklamání.Přitom by stačilo tak málo,vydat aktualizaci firmwaru a opravit bugy.Lituju těch,co za něj dali 10.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod katoo 22. 3. 2019 09:05

Po dvou dnech jde volat (zatím), co mě ještě mrzí je občas vypadávání signálu u LTE a WIFI.
Při platbě přes Gopay mi z účtu byly převedeny peníze na jiný účet, banka má vše OK a jelikož se jedná o částku 2400,- tak to není trestný čin. Zlaté WM10 :-(
katoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 3. 2019 09:13

Ta platba by měla jít stornovat.Hlavně to musíš reklamovat u GoPay,ne u banky.V tomhle je telefon asi nevinně.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pcwifi 23. 3. 2019 08:34

vazeni, znamej poridil Nokii 7.1, to ze neumi u TM VoLTE jsme bouzel vedeli... ale zjistili jsme, kdyz byli oba telefony na stejne wifi, tak kdyz na ni volal Samsung S7E s aktivnim VoWifi, tak bylo spojeni hyper rychle. Umi tedy ona Nokia VoWifi nebo je to nejaka jina ficurina ? To by bylo dost smutny, VoWifi ok, VoLTE ne... pritom na Nokii zadna ikona VoWifi indikujici, i proto to dost mate.
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 25. 3. 2019 09:46

7.1 stejne jako 7+ umi samozrejme VoLTE i VoWiFi. To ze neco z toho nefunguje neni problem telefonu, ale konkretniho operatora.
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcwifi 25. 3. 2019 10:24

super info :lol: ale nic mi to nedalo. Ohledne VoWifi je zarazejici, ze neni toto indikovano ikonou jako snad vsude jinde... ( huawei, samsung, u iPhone ve stavovem radku vyslovene napisem T-Mobile Wifi apod.) kdyby tam u Nokie ta indikace byla, nebudu se vubec tazat. My se samsungy mame jasno, ikona tam je a hotovson 8-)
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 25. 3. 2019 13:42

Co má společného s VoWIFI telefon na který je voláno?Určující je telefon,ze kterého se volá,ten čerpá rychlejším spojením z výhod VoLTE nebo VoWIFI.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 3. 2019 15:50

HMD Global: Nokia 7 Plus data do Číny neukládala...
https://www.smartmania.cz/hmd-global-no ... v-bezpeci/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 26. 3. 2019 04:35

Tak určitě, všechno je křišťálově čisté, všechno funguje jak má, podpora je přímo ukázková....Stačí navštívit Nokia Community....Moje první Nokia s androidem a na dlouhou dobu poslední.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pcwifi 26. 3. 2019 07:35

to se me libi :lol: aspon kamos co nervomoci chtel proste NOKII a nic jine si uvedomi, ze za casu Finů to bylo proste uplne jine nez ted. Jest vidno, ze jde o tuctove pristroje, co maji jen napis NOKIA, ale na tom se budovat povest fakt neda. Clovek by od cisteho Androida cekal skutecne minimalne az nulove mnozstvi bugu a stabilitu... Kdepak, osobne bych si zadnou nokii neporidil taky, ale neco s cistym androidem jo.
Naposledy upravil pcwifi dne 26. 3. 2019 08:03, celkově upraveno 1
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod standavfr 26. 3. 2019 09:01

Pokud vím máš Motorolu tak nevím,co řešíš v Nokia fóru.To,že sem napíšu že je to trochu jinak,než je prezentováno v recenzích může někomu pomoct při výběru aby se nenapálil jako já.No a nakonec,tvůj způsob vyjadřování vypovídá cosi nepěkného o tvé osobě.Tak buď tak hodný, trochu se uklidni a začni slušně diskutovat.
Naposledy upravil standavfr dne 26. 3. 2019 09:26, celkově upraveno 1
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 3. 2019 09:07

freddy má i N7 Plus ynteligente, se podívej z5 :-D a být na tvém místě, tak telefon jednoduše vyměním za jiný B-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 26. 3. 2019 09:33

Takže o špatnou zkušenost se podle tebe podělit nesmím?Diskutéři tu argumentují třeba u LG zkušenostmi s modely, které už se dávno neprodávají a já podle vás nemůžu varovat před aktuálním výrobkem?Samozřejmě ji vyměním.
standavfr
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků