Nokia 7 Plus /N 7.1 Plus - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod s5230user 3. 7. 2018 18:53

Dajú sa na tomto čistom androide nastaviť dual apps ako youtube aplikacia napríklad?

Má zmysel na displej lepiť ochranné sklo, resp. sú kraje zahnuté? Aká je v tomto prípade inštalácia a zhorší sa o moc citlivosť displeja?

Používa niekto Microsoft launcher? Dajú sa v kalendári nastaviť dve rôzne exchange kontá? Teraz používam firemné a súkromné.

Škoda že Glance nefunguje tak ako na Lumii, kde sa rozsvieti pri priblížení k proximity senzoru.
s5230user
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 4. 7. 2018 20:29

SPUŠTĚNÍ DVOU APLIKACÍ SOUČASNĚ
Aby bylo přecházení mezi aplikacemi snadnější, můžete si stisknutím a přidržením
tlačítka Přehled ® rozdělit displej pro dvě aplikace. Normální zobrazení obnovíte
opětovným podržením tlačítka Přehled ®
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s5230user 4. 7. 2018 21:37

Toto je pre dve aplikácie a ich zobrazenie na displeji súčastne. Ak reaguješ na mňa, tak som mal na mysli skôr dve inštalácie jednej aplikácie, kde v každej môžem mať iné uživateľské konto. Napr. byť na youtube v jednej prihlásený ako jeden užívateľ a v druhej ako ďalší s inou prezývkou, aby som sa nemusel prihlasovať a odhlasovať. Viem, že na niektorých telefónoch to funguje pre messengery. V niektorých aplikáciach sa potom môžem v jednej nastaviť na súkromný účet a v druhej používať firemný.
s5230user
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 4. 7. 2018 22:08

kouknu .. napíšu ;-)
na rychlíka vyzkoušeno a nedovoli druhy fejs. ješte prijdu návod jestli to dělám dobře. P2 to umožnuje od sedmičky.divný.
druhy gmail tam jde. ..
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nery 12. 7. 2018 07:44

Dostupná bezpečnostní aktualizace červenec.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jeci 12. 7. 2018 15:45

Má někdo zkušenost s aplikací Meteoradar, wignet se mi ztrácí z plochy, někdy naskočí sám a a někdy ne.
jeci
Junior

Odeslat příspěvekod jeci 14. 7. 2018 16:27

Už jsem to vyřešil, stáhl sem si Nova lanucher a už je to v pořádku.
jeci
Junior

Odeslat příspěvekod beaver63 22. 7. 2018 22:18

Zdravím
je možné změnit zvuk uzávěrky na foťáku? A jak?
Díky
beaver63
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 7. 2018 12:43

Nokia 7 Plus vs. Xiaomi Mi A2, porovnání

https://www.mojandroid.sk/xiaomi-mi-a2- ... e-post-row
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod solaris1 27. 7. 2018 21:15

Hm, cena Nokie by mohla jít dolů, když Xiaomi Mi A2 je de facto stejný ale za nižší cenu, nebo za stejnou ale s vyšší RAM.
solaris1
Junior

Odeslat příspěvekod solaris1 28. 7. 2018 10:03

Nástupce Nokia 7 plus, kód.označení "Phoenix" na podzim s novým CPU
https://mobilenet.cz/clanky/snapdragon-710-v-oblibe-na-podzim-jej-nasadi-nokia-do-nastupce-7-plus-35310
solaris1
Junior

Odeslat příspěvekod jeci 3. 8. 2018 22:47

Tak sem dneska nainstaloval android P čtvrtou finální betu, zatím v pohodě až otestuji tak napíšu.
jeci
Junior

Odeslat příspěvekod M@C 9. 8. 2018 07:22

Si rikam, ze nejak dlouho nenabijim... Za me super vydrz, ale je fakt ze do mobilu necumim uplne nonstop :D

-- 9. 8. 2018 08:23 --

Ale tak nejake vyuziti tam bylo, hodinka youtube, pul hod Insta, pul hod FB, pul hod hra, dost foceni na oslave, proste bezne uzivani.
Přílohy
Screenshot_20180809-081228_resize.png
Screenshot_20180809-081215_resize.png
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jeci 9. 8. 2018 10:42

Tak sem vyzkoušel tu betu 9 Pie, nebila to poslední beta jak sem předpokládal ale beta3. Telefon šel svižně žádné záseky, o novinkách už jistě víte co 9p přináší. Displej už šel zapnout na trvalo že v uzamčeném stavu bylo na něm vidět hodiny, oznámení hovoru a sms, procento nabití baterie, ale žralo to hodně baterie ubila za hodinu až o 2 procenta. Aplikace mi šli všechny, dole bili pořád 3 ovládací tlačítka, četl sem že geogle nechal na výrobci telefonu jestli si to nějak upraví. Celkově se mi zdálo že výdrž baterie je slabší. Včera mi dorazila přes Ota aktualizace beta 4 to už je opravdu poslední beta 9P. Displej Nokia vrátili zpátky jen na ukazování informací jen při zvednutí telefonu, snad to ve finální verzi bude zpět možno nastavit na trvalo a nebude to žrát tolik baterku. Jinak jsem s 9 Pie spokojený. Myslím že do tří neděl by měla Nokia vydat finální verzi Androidu 9 Pie pro Nokiji 7+.
jeci
Junior

Odeslat příspěvekod solaris1 11. 8. 2018 21:15

@jeci prosím zlepšila se aplikace foťáku a celkově fotky? Nejsou rozmazané? Co automatická regulace jasu? Co výstup do sluchátek? Natáčení 4K? Co odemykaní otiskem, zlepšil se?
solaris1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků