Nokia 7 Plus /N 7.1 Plus - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Odhur 5. 5. 2018 11:52

Možno by sa oplatila LG G6 ale to nieje výhra, takže možno S7. Nokia 7 plus je určite dobrá ale v tejto cene kvalitné staršie vlajkové lode.
Viete mi aj povedať akú váhu má tento telefón? Na gsmaerene síce túto hodnotu uvádzajú ale našiel som aj inú. Rád by som si to potvrdil.
Odhur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nery 5. 5. 2018 22:11

Přístroj má hmotnost 185 gramů. Váženo doma na kuchyňské váze.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xixo 9. 5. 2018 08:07

Oficiální beta Androidu P je (skoro) venku:

https://developer.android.com/preview/devices/
xixo
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 5. 2018 23:37

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 5. 2018 00:40

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 5. 2018 17:01

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baanjo 15. 5. 2018 17:08

Zdravím, mám rok S7 a rozhodně s ní nejsem spokojený, takže chci přejít na něco jiného a Nokia 7 plus mě celkem dost láká. Byla by možnost sem prosít dát screeny ohledně výdrže, hlavně SOT a třeba co s tím člověk přes den dělal? Baterka je pro mě totiž nejvíce bolavá věc u S7. A taky by mě zajímalo jak je to s tou rychlostí čtečky otisků prstů?
Baanjo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod solaris1 16. 5. 2018 20:34

Ahoj, jak je systém plynulý, rychlý? V každé recenzi píšou jak seká, i apky padají nebo se dlouze načítají. A v porovnání s Mi A1? Dík
solaris1
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 16. 5. 2018 22:14

Sekání a padání systému jsem nezaregistroval. Myslím, že mi zpočátku pouze jedna app nečekaně spadla, ale to bylo hned po instalaci. Rychlost řekl bych není až tak bleskurychlá, mohu porovnat reálně s Honorem 6x, který mám v záloze. Tady je ten rozdíl celkem velký ve prospěch Nokie. Výdrž jsem nějak nezkoumal, pro mne absolutně dostatečná, neměl jsem důvod se tím zabývat. Jediné co mne mrzí je chybějící notifikační dioda, na kterou jsem si zvykl z Honoru. Ne vždy se mi displej rozsvítí poté co mám telefon v ruce, víceméně si notifikace kontroluji stiskem tlačítka z boku.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod solaris1 17. 5. 2018 22:24

Má HD Voice?
solaris1
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 18. 5. 2018 04:14

Dnes přišla aktualizace s květnovou bezpečnostní záplatou. Připadá mi, že zvýšila rychlost systému.
HD Voice aspoň co jsem vyčetl nemá.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod solaris1 18. 5. 2018 12:24

Hm, to je škoda :/ Mluvit a slišet čistě je návykové. Jinak co foťák. Co jsem viděl tak jeden víc fotí do žluta, což je fakt špatný :/ Rychlost a stabilita se tedy vylepšila? Rozhoduji se mezi Nokii 7+, Nokii 8, možná X a MI A2 co tak do měsíce přijde. Nic lepšího s čistým Androidem není.
solaris1
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 5. 2018 13:22

Nokia 7 Plus dostává aktualizaci pro podporu 4G Volte na obou simkách

https://gizchina.cz/2018/05/18/nokia-7- ... tualizaci/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nery 18. 5. 2018 15:25

Zvuk vůbec není špatný. Předtím jsem byl zvyklý na Honor6x a můžu říct, že tohle je o úplně něčem jiném. Fotky dobrý, mohu poslat vzorky. Docela šikovný je přepnutí 2x zoom. Nokií 8 jsem zkoušel, ale na mne byla prostě malá. Chtěl jsem větší přístroj.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 5. 2018 11:11

Nokia 7 Plus dostává květnovou bezpečnostní aktualizaci

https://www.mobilizujeme.cz/clanky/7-te ... i-zaplatou
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků