Nokia 8 / Sirocco – obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod lada t5 2. 2. 2019 08:38

Díky moc, mrknu na to, nastuduji............. :-)
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 2. 2019 08:17

Nokia 8 dostává aktualizaci na Android 9 Pie
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pokornja 5. 3. 2019 10:59

Ahoj,
přítelkyně má Nokii 8 z CZ distribuce a stále nedostala Pie. Je to normální? Mně přišel někdy hned na začátku února, ale zřejmě mám polský telefon. Dá se s tím něco udělat, aby to tam oficiálně "přišlo"? Díky!
pokornja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rulin 26. 3. 2019 17:40

Na Nokia 8 stále android 8.1, poslední bezpečnostní aktualizace z ledna. Nevíte někdo, kdy dostane android 9?
rulin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pitomio 6. 4. 2019 21:29

Vodafone akualizaci blokuje, musíš aktualizovat s jinou SIM od jiného operátora.
pitomio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lada t5 12. 4. 2019 06:32

Tak právě koukám na své Sirocco, že mám "Úroveň bezpečnostní opravy : 1. února 2019". Máme ale už jaksi duben, ne?
Má to někdo také tak, nebo jsem opět nějaká výjimka? :-D
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod pokornja 12. 4. 2019 09:15

Jsem na tom stejně, s přítelkyní máme dvě N8 a její telefon je dokonce stále na 8.1. Výše zmíněný příspěvek se změnou SIM ničemu nepomohl.
pokornja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lada t5 12. 4. 2019 19:11

Díky, takže nejsem samojediný, není tedy chybka u mě.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod pitomio 13. 4. 2019 11:37

Hi! How can we help you today with your Nokia phone or accessory?
Dobrý den, navzdory slibům výrobce, přestávám věřit, že na můj telefon Nokia 8 přijde aktualizace sytému na Android Pie. Zašlete mi, prosím, alespoň návod na ruční instalaci nového systému. Děkuji.

Dobrý den
Dekuji, že jste se obrátili na Nokia Mobile Care!
Prosím, zkuste následující kroky:
1- Zvolte Nastavení > Aplikace a oznámení > Zobrazit všechny aplikace > Služby Google Play
2 - Klepnete na 3 tecky v pravém horním rohu obrazovky a vyberte možnost Odinstalovat aktualizace.
3 - Aktualizujte služby Google Play znovu z Obchodu Play
4 - Nainstalujte nyní cekající aktualizaci.
Prosím kliknete na Nastavení - Systém - Aktualizace systému - Zkontrolovat aktualizace
pitomio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spejbl007 16. 4. 2019 09:28

Zkoušel jsem všechny možné postupy a nic z toho mi nezabralo. Asi nezbude než čekat. Divné také je, že poslední aktualizace zabezpečení kterou mám je z 1. ledna tohoto roku. Trochu z té Nokie začínám být rozpačitý, takto jsem si jejich podporu nepředstavoval.
spejbl007
Junior

Odeslat příspěvekod pokornja 16. 4. 2019 10:53

Rovněž jsem zkoušel všechny výše popsané způsoby a nic, poslední update leden. Na zahraničním fóru jsem se dočetl něco o problémech březnového updatu na Nokiích 8, 6 a dalších z první série Nokií, takže se to opozdí kvůli dalšímu testování.
pokornja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lada t5 16. 4. 2019 17:35

Fajn, takže jsme koukám na tom všichni stejně, tak tedy záplaty buď nejsou asi potřeba, nebo se to někde seklo......... :-))
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod pitomio 16. 4. 2019 18:44

Když jsem chtěl vyzkoušet aspoň demo ze stránek Nokia, tak tam psali, že už demoverzi nenabízí, protože (UŽ!!!) finalizují přípravu na oficiální aktualizaci. Takže, jdeme do finále a za všechno vážně dík, možná, že přijde i kouzelník... :lol:

-- 16. 4. 2019 19:54 --

Slunce už téměř vyhaslo, na planetu Zemi doléhají jedny z posledních jeho paprsků a na Nokia 8 právě dorazila oficiální aktualizace Android 9. PS: Jednou ta aktualizace dojde a kdo nevěří, ať tam běží! :lol:
pitomio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hamzayounas 16. 4. 2019 21:49

Naposledy upravil guiz dne 17. 4. 2019 12:49, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněn nepořádek. :-D
hamzayounas
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků