Nokia 8 / Sirocco – obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lada t5 24. 1. 2019 18:09

Jsem šťastným majitelem tohoto
Přílohy
Screenshot_20190124-175423.jpg
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 1. 2019 18:44

Dej si tam Nova launcher a lišta půjde schovat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada t5 24. 1. 2019 19:29

Anebo jsem přemýšlel o Launcher 10, že bych si opět udělal WP.................... :-))
Ale nevím jestli to bude chodit OK.........
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 1. 2019 19:57

Nainstalovat nové launchery není problém, ten současný zůstane v nastavení a kdykoli se k němu můžeš vrátit
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada t5 24. 1. 2019 21:41

Ok, díky moc.
Něco vyzkouším a uvidím, jak dopadnu :-D
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Minerovicz 26. 1. 2019 17:30

Zdravím, mám Nokii 8 a potřeboval bych od vás poradit jak na servis. Na telefonu mám po jednom ošklivém pádu popraskané a vypadané sklo v levém horním rohu, na funkčnost to ovšem nemá vliv. Ke vší smůle se mi ale povedlo telefon namočit a od té doby nefunguje kamera ani blesk. Telefon jsem ihned po incidentu osušil ručníkem a vypnul. Zkoušel jsem ho i dát na noc do rýže. Ale i přesto přestaly fungovat obě kamery včetně blesku, občas se ale alespoň chytne černobílá zadní kamera. Vše ostatní OK - mikrofony, dotek, senzory...

Jak byste tuto situace řešili? Nechci za servis dávat nesmyslné peníze a zároveň je mi líto se telefonu zbavovat, byl jsem s ním spokojený a ani sám nevím co jiného bych pořizoval.

Díky za odpověď!
Minerovicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 26. 1. 2019 17:54

Proces oxidace už začal, je jen otázka času kdy se odporoučí něco dalšího, ideálním místem pro takto zdevastovaný mobil je kontejner pro elektroodpad. Měnit displej je nesmysl, a výměna základové desky stačit nebude, nevyplatí se do něj ivestovat ani korunu.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod uiqjirka 26. 1. 2019 22:52

Na vyhozeni.. a ryze nicemu fakt nepomuze..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pokornja 26. 1. 2019 23:11

Ahoj vespolek. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo z vás, majitelů Nokie 8, používá portovanou aplikaci fotoaparátu od Googlu. Asi tři jsem vyzkoušel a dvě mají chyby. Má to tu někdo už vychytané, která je zaručeně nejlepší, co jak nastavit a tak? :) V porovnání s vestavěnou aplikací je to totiž úplně jinde. Díky!
pokornja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pevost 28. 1. 2019 16:02

Já používám GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2 verze 8 a naprostá spokojenost.

-- 28. 1. 2019 17:20 --

Pár zkušeností po aktualizaci na Pie. N8 jsem kupoval z důvodu kvalitního příjmu GSM signálu. Bydlím v lese a Galaxy S8 se tam naprosto nechytal, stejně jako A3 mé ženy. N8 má naprosto špičkový signál po celém domě i zahradě (už nemusím běhat do patra na východní stranu domu...). Co mě ale oproti Samsungům štvalo, byl špatný příjem WIFI a naprosto tragický Bluetooth. Nyní po aktualizaci je to naprostá paráda a už tomu telefonu nemám co vytknout....
pevost
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lada t5 29. 1. 2019 21:28

V čem je lepší než stávající apka Fotoaparát?
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 1. 2019 21:44

Lepe sw odladena a vychytana. SW dnes dela hodne.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada t5 1. 2. 2019 17:26

Hm, tak nevím, jestli se mi to zdá nebo ne, ale řekl bych že po přechodu na Pie se telefon trochu zpomalil. že by to měly na svědomí ty nové aplikace, které s sebou update přinesl?
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 2. 2019 17:53

Tovární nastavení po aktualizaci jsi dělal?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada t5 1. 2. 2019 20:30

Nedělal, nechce se mi pak zase všechno znovu nastavovat.......................
Ani s tím nemám u Androidu zkušenosti, je to jako WP - volba s obnovou anebo bez obnovy?
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků