Nokia 8 /Sirocco - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod spejbl007 16. 4. 2019 09:28

Zkoušel jsem všechny možné postupy a nic z toho mi nezabralo. Asi nezbude než čekat. Divné také je, že poslední aktualizace zabezpečení kterou mám je z 1. ledna tohoto roku. Trochu z té Nokie začínám být rozpačitý, takto jsem si jejich podporu nepředstavoval.
spejbl007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pokornja 16. 4. 2019 10:53

Rovněž jsem zkoušel všechny výše popsané způsoby a nic, poslední update leden. Na zahraničním fóru jsem se dočetl něco o problémech březnového updatu na Nokiích 8, 6 a dalších z první série Nokií, takže se to opozdí kvůli dalšímu testování.
pokornja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lada t5 16. 4. 2019 17:35

Fajn, takže jsme koukám na tom všichni stejně, tak tedy záplaty buď nejsou asi potřeba, nebo se to někde seklo......... :-))
Microsoft Lumia 950 XL black - bohužel již minulost............
Nokia 8 Sirocco - současnost
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod pitomio 16. 4. 2019 18:44

Když jsem chtěl vyzkoušet aspoň demo ze stránek Nokia, tak tam psali, že už demoverzi nenabízí, protože (UŽ!!!) finalizují přípravu na oficiální aktualizaci. Takže, jdeme do finále a za všechno vážně dík, možná, že přijde i kouzelník... :lol:

-- 16. 4. 2019 19:54 --

Slunce už téměř vyhaslo, na planetu Zemi doléhají jedny z posledních jeho paprsků a na Nokia 8 právě dorazila oficiální aktualizace Android 9. PS: Jednou ta aktualizace dojde a kdo nevěří, ať tam běží! :lol:
pitomio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hamzayounas 16. 4. 2019 21:49

Naposledy upravil guiz dne 17. 4. 2019 12:49, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněn nepořádek. :-D
hamzayounas
Kolemjdoucí

Předchozí stránka