Nokia - návrat k výrobě telefonů

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tombas 27. 3. 2017 13:56

Čau Buchto, kupuješ nokii s androidem?
Já mám pořád L730 a funguje v pohodě, jen ten zadní kryt pořád praská, už mám druhý a totéž - v rohu prasklý.
Vím, že to tady nepatří, ale vzpomínám si, žes řešil nepřesnost GPS. Taky se mi to stalo, ale po vypnutí a zapnutí polohových služeb je vše OK. Už pár měsíců a v pohodě.

Mimochodem, který z těch tří modelů bys bral? 3? 5? 6? Možná do budoucna taky vyměním.
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buchtič 27. 3. 2017 14:14

Zdarec Tombáši, no 730 si v servisu nechali (hm, tak nějak před rokem právě kůli vadnýmu GPS modulu), tak sem šel do Mikrochwostu 640. Půl roku makala v pohodě, ale s nástupem 10tek se sype, padaj apky, někerý apky nešly ani přeinstalovat, hlásí chybnou SD kartu, i dyš sem koupil jinou, foťák ukládá fotky nekonečně dlouho až musím mobil vypnout. Přestala fungovat obnova ze zálohy. :'( Teď je 640 potřetí u Dr., tak uvidím co mi pak poví. Hm, přemejšlel sem o Nokii č. 5, to je tak podobný tý 730 resp. 640 no.
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 3. 2017 16:01

Telefony Nokia se dostanou do 120 zemí světa vč. ČR, patrně již v květnu
https://www.svetandroida.cz/nokia-telefony-trh-201703
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 28. 3. 2017 08:41

Buchtič píše:Zdarec Tombáši, no 730 si v servisu nechali (hm, tak nějak před rokem právě kůli vadnýmu GPS modulu), tak sem šel do Mikrochwostu 640. Půl roku makala v pohodě, ale s nástupem 10tek se sype, padaj apky, někerý apky nešly ani přeinstalovat, hlásí chybnou SD kartu, i dyš sem koupil jinou, foťák ukládá fotky nekonečně dlouho až musím mobil vypnout. Přestala fungovat obnova ze zálohy. :'( Teď je 640 potřetí u Dr., tak uvidím co mi pak poví. Hm, přemejšlel sem o Nokii č. 5, to je tak podobný tý 730 resp. 640 no.

Teda máš fakt pech. Já zatím neměl žádný mobil v servise, všechny fungovaly v pohodě, i když nějaké mouchy byly.
Pětka se mi taky líbí, ale má pár věcí, které mi trochu vadí. No uvidím, až budou nějaké testy. Hlavně bude záležet, co ve stejné ceně bude u konkurence, ale popravdě moc se mi do androidu nechce, na druhou stranu i infotainment v autě by si líp rozuměl s androidem, než s W10M.
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 4. 2017 11:06

Nokia 9 zřejmě bude, vypadá dobře, pokud se potvrdí parametry
https://smartmania.cz/nokia-9-pohadkovymi-parametry-s835-22mpx-ip68-qhd-displej/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xr33 3. 4. 2017 12:07

Hned v úvodu pisatel píše, že článek není pravdivý, že je to spekulace - pohádka o N9 .
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod Buchtič 3. 4. 2017 12:14

tombas píše:Teda máš fakt pech......

hele tak už jí mám tejden nahozenou a všechno natahaný a zatím ťuky ťuk funguje.... teda krom FB, tam mi nějak nehrajou gify a můžu lajknout jen palec nahoru, FB beta se mi nespustí vůbec..... a příde mi, že trochu jinak reaguje displej...
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 4. 2017 12:33

Xr33 píše:Hned v úvodu pisatel píše, že článek není pravdivý, že je to spekulace - pohádka o N9 .

Ano, jde o spekulaci, ale vzhledem k tomu, že se dříve některé ze spekulací ohledně jiných smartphonu potvrdily, může být i toto zajímavé..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xr33 3. 4. 2017 13:24

Je to pohádka a tu pohadku jsi jako fakt nacpal hned do nekolika diskusí na tomto webu.
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 4. 2017 14:08

Pohádka možná asi jo, ale pro mnoho fandů značky Nokia krásná..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buchtič 3. 4. 2017 14:18

:tleskani
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mst3891 3. 4. 2017 14:39

Pohádka možná asi jo, ale pro mnoho fandů značky Nokia krásná..


Třeba pro mě :) Nokia je pro mě srdcovka.
mst3891
Junior

Odeslat příspěvekod Xr33 3. 4. 2017 15:18

O to nejde, stačí název vlakna, Nokia, spekulace a je to.
Tím bude každý v obrazeo o co jde.
Tohle vlákno je o výrobě telefonů, dle názvu.
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 4. 2017 12:10

nové Nokie přijdou na trh pravděpodobně již v květnu
https://mobilizujeme.cz/clanky/nove-nokie-s-androidem-dorazi-v-kvetnu-nova-3310-uz-v-dubnu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 9. 5. 2017 09:37

Nešlo by do N 3,5,6 nahrát místo androidu W10M? To by bylo fajn.
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků