Lenovo A7000 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod badzi 27. 7. 2015 18:30

Zdravím pánové , nám dotaz ohledně WiFi na Lenovu a7000 . z ničeho nic se mi už nepřipojilo k WiFi a místo třeba 8 jich to vyhledá jen 2 a k těm se taky nejde připojit zkoušel jsem restart ,nepomohl tak jestli myslíte že pomůže tovární nastavení nebo je to HW chyba ? Díky
badzi
Junior

Odeslat příspěvekod Zkorumpovanaliska 28. 7. 2015 18:53

Stáhni WiFi analyzer, ukazuje ti těch sítí víc?

https://play.google.com/store/apps/deta ... i.analyzer
Zkorumpovanaliska
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 7. 2015 00:40

A co je to za sítě? Některé nemusí být v dosahu a tak dále. Tovární nastavení klidně zkus.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod badzi 29. 7. 2015 07:30

Tak už to jede tovární pomohlo. Akorát se divim že mi to udělalo jen tak :\ . Díky za pomoc :)

No pomohlo ale jen na chvíli . Šlo mi to a poslal jsem jeden soubor přes Shareit a zas to nejde. Ten wifi analyzer mi ukazuje jen jednu WiFi přitom na jiném telefonu jich najdu třeba 8. Asi reklamace.
Naposledy upravil Fíla dne 29. 7. 2015 16:41, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
badzi
Junior

Odeslat příspěvekod william_cz 21. 10. 2015 07:01

Dobrý den, koupil jsem tento telefon a udělal na něm ve snaze opravit chybu všechny aktualizace systému co mi nabízel. Nicméně mi pořád blbne připojení na handsfree v autě. Například hudbu z telefonu slyším, ale hovor už ne i když telefon hlásí, že vše posílá na handsfree. Nevíte co s ním? Stále jsem ještě ve dvoutýdenní lhůtě na vrácení zboží. Handsfree je nějaké čínské, ale na starším THL W100 s androidem 4.2 funguje vše krásně. Poraďte někdo prosím.
william_cz
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 10. 2015 07:10

Zkus hard reset, třeba se to spraví..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepan_22 21. 10. 2015 08:15

Podle příznaků to vypadá, jako by se ti nastavil pouze Bluetooth profil "hudba" ale už ne "hlasitý odposlech". Pamatuji se že u Nokie Play bedna vůbec "hlasitý odposlech" nepodporovala, takže to nešlo s žádným telefonem.
Podívat se do detailu připojeného Bluetooth zařízení, odebrat a přidat.
Pepan_22
Junior

Odeslat příspěvekod william_cz 21. 10. 2015 08:28

V profilu je přenášet zvuky médií a z telefonu. Nic víc. U jiného handsfree které vesměs funguje je taky jen to.
william_cz
Junior

Odeslat příspěvekod Citron123 20. 12. 2015 14:17

Před dvěmi dny jsem si zakoupil tento mobil a mám menší problém se stahováním z Obchodu Play..
Na paměti telefonu již není místo.. je tam 8GB z toho k dispozici asi 3GB, jelikož jsem si okamžitě stáhl věci typu messenger atd... Nemám tam místo a chtěl jsem si dávat věci na paměťovou kartu... SD kartu .. no a vždy když chci něco stáhnout na Obchod Play napíše mi to Nedostatek místa v úložišti.. Jelikož tam mám ještě necelých 5GB volného místa nevím si rady..

Děkuji za odpoveď
Citron123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 12. 2015 14:26

Aplikace, které půjdou, přesuň na kartu a v nastavení zvol jako primární úložiště SD kartu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Citron123 20. 12. 2015 18:26

To už jsem udělal ráno ale vůbec mi to nepomohlo... Přesunul jsem asi 2věci... Nastavil jsem tu SD kartu jako primární uložiště ale vždy mi to napíše to stejné.. Nedostatek místa v úložišti
Citron123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 20. 12. 2015 19:26

Vymaž cache všech programů, to určitě pomůže.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Citron123 20. 12. 2015 20:36

A jak to udělám prosím?
Citron123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 12. 2015 22:10

Např. si stáhni aplikaci čistič mezipaměti nebo 1app cache cleaner
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Citron123 20. 12. 2015 22:27

Problém je v tom že nemůžu stáhnout ani to..
Citron123
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků