Microsoft Lumia 950 / 950 XL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jirik730 25. 10. 2018 17:00

Díky moc za reakce. No, mám služebního Samsunga, ale je to nějaký obyč, jede svižně, ale to prostředí mě teda moc neuchvátilo. Mám dostat novější mobil, tak uvidím, snad to bude lepší. Baterie k 950, jsem vyčetl, že by mohla být dobrá Patona. Určitě, pokud se nestane zázrak, tak mě stejně Android nemine.
jirik730
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kleinak 14. 11. 2018 20:59

Zdravím, chtěl bych vás poprosit o POMOC, ohledně L950.
Tu jsem si právě pořídil, jelikož, podle mě, není dnes nic lepšího a WP je pro mě dostačující, sice s ústupky, ale ještě to vydržím. Koupil jsem ji za 3000kč ještě se zárukou půl roku a je v super stavu, jako nová.
Ale?????
Bohužel mi stále volá nějaké číslo z UK +44 a to děnně, chtěl bych nějakou aplikaci na blokování hovorů, na fóru jsem se dočetl, že je to v nastavení, ale??? U mě ne.
Když dám Menu - telefon - potom 3 tečky, tak mi vyskočí pouze - vybrat hovory a nastavení, to blokování co tam má být, tam není. Když se podívám hlouběji, tak zjišťuji, že telefon chce po mě po Natavení - Volání a zasílání zpráv - blokování a filtrování a mám vybrat aplikaci, ale právě že v telefonu žádná není, tak ji nemůžu zadat a použít.
Předem děkuji a snad nějaká ještě existuje. U L1020 to blokování funguje, ale tam je WP 8.1.
Ještě jednou díky.
kleinak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krokodeel 14. 11. 2018 21:18

Staci na zmeskanem hovoru dlouho podrzet prst a vyskoci nabidka, kde je i blokovani kontaktu. Neni potreba chodit vubec do zadnych menu :)
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kleinak 15. 11. 2018 20:52

Krokodílku - perfektní, jak jednoduché, už to mám, vážně je to tak jednoduché.
Děkuji :tleskani :tleskani :tleskani
kleinak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krokodeel 15. 11. 2018 23:13

Neni vubec zac, hlavne, ze to funguje :)
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada t5 16. 11. 2018 10:02

Na tohle dobře fungovala apka Truecaller.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 11. 2018 17:04

Naco pouzivat aplikaci treti strany, kdyz to umi system od WP8.1 az po W10M nativne v zakladu.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada t5 16. 11. 2018 17:33

To máš sice naprostou pravdu, ale tahle apka navíc umí vcelku spolehlivě filtrovat otravné a spamové hovory. Na L 950XL jsem ji používal ke své velké spokojenosti.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 11. 2018 18:15

To uz se ale zase bavime o necem jinem, od toho je tu zase apka "zvednout to" s databazi 8tisíc čísel a s nejvetsi databazi ceskych a slovenskych spam cisel a nejen ceskych a slovenskych.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kleinak 16. 11. 2018 21:02

Jsem stejného názoru, že nejlepší aplikace je žádná, pokud to systém umožňuje.
Takže, pro mě jasná volba.
A jinak, další, pro vás asi žádný problém, existuje Vodafon aplikace?
Ve wp obchode, pod heslem -Vodafone, jsem našel aplikaci - TV Vodafone, My Vodafone AL, Vodafone 1414, My Vodafone Ghana, Vodafone Start. Ani jedna není česká a není to ta, co mám na L1020. Že by už nebyla???
Díky.

-- 16. 11. 2018 21:08 --

Tak se omlouvám, trochu jsem přemýšlel a došel jsem k závěru, že pokud ji mám na L1020, tak si ji dohledám a taky že jo. Stáhl jsem si ji z Moje knihovna a funguje. Ale na Store opravdu není.
kleinak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kleinak 28. 11. 2018 21:36

Zdravím všechny LIDI, co používají telefony s WP10 L950 a XL.
Měl bych na vás zase Jednu otázku????
Fungují nějaké HODINKY s WP10 a L950???
Nebo si na to prostě můžu nechat zajít chuť.
Jde mi o funkčnost, kdo má nějaké praktické zkušenosti.
Nechci náramek, chtěl bych hodinky.
Děkuji vám a snad mi nějaké doporučíte, pokud budou.
kleinak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krokodeel 28. 11. 2018 21:59

Vim, ze jdou pouzit treba tyhle starsi, ale asi to neni takovy zazrak…
https://www.alza.cz/sport/fitbit-blaze- ... 997809.htm
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kleinak 2. 12. 2018 20:55

krokoodile díky, no ale jak se dívám, asi nikdo hodinky u telefonů s WP nepoužívá.
Pouze jedny a ještě dost drahé. Tušil jsem to, že to bude mizivé, ale tohle je ještě mizivější.
Myslel jsem, že někdo používá aspoň jeden, dva kousky nějakého čiňana do 3 tisíc a má s tím nějaké, zkušenosti a dá se to prostě používat.
No i tak díky. Nedělal jsem si zbytečné iluze.
kleinak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krokodeel 2. 12. 2018 21:26

No nejni moc zac. Ja abych pravdu rekl, tak si nemuzu vubec vybavit, jestli moje Garminy s Lumii sly, ale mam pocit, ze bez problemu. Garmin Connect pro desitky byl, ale jestli jeste je, to nevim, a hlavne uz urcite neni aktualizovany. Ale uz to mam pres rok sparovany Mate 10 a WP pouzivam jen jako pracovni tlf, na zabavu mam toho droida. Ac ho nemam rad, tak proste funguje
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 2. 12. 2018 22:15

Garmin aplikace porad je a je pravidelne aktualizovana stejne jako fitbit.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků