Microsoft Lumia 950 / 950 XL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 6. 2018 19:54

Tak bohuzel, ty fake baterie nakoupil hlavni distributor, takze se to dostalo i do overenych obchodu, kdyz dosly stare zasoby.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladin2 8. 6. 2018 21:37

Pokud mohu doporučit tak firmu Avacom.Má svůj web a na něm nabízí všechno co se týká baterii a nejenom pro mobily,Taktéž i kvalitní nabíječky. Místo originální baterie pro 950 XL jsem raději dal přednost baterii od Avacomu a funguje naprosto korektně. Má v Praze 2 prodejny.
ladin2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka mz 8. 6. 2018 23:34

Snad nevadí že to pletu zrovna sem, ale zajímá mě jak funguje ovládání hlasitosti, ta "kolíbka" na androidu, je to jak na WP/WM? Vím že když jsem tehdá začínal s 920kou tak to bylo všude možně kritizovaná funkce, ale mě to přijde jako geniálně jednoduchý řešení (jdu někam kde je dobrý ztišit zvonění, třeba na úřad, do restaurace, a já nevim kam ještě tak jednoduše zmačkni kolíbku a hlasitost stáhnu). Nebo musím do nastavení?
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 9. 6. 2018 15:25

Místo originální baterie pro 950 XL jsem raději dal přednost baterii od Avacomu a funguje naprosto korektně.


Presne tak, baterie od Avacomu funguje opravdu vytecne.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@C 10. 6. 2018 07:15

jirka mz: Jo, ovladani hlasitosti vyzvaneni funguje normalne pres tlacitka hlasitosti, stejne jako u WP. A navic je tam rezim "Nerusit" v horni vyjizdeci liste, ktery ti ztisi vsechny notifikace a media az na budik.
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka mz 10. 6. 2018 08:51

Díky za odpověď, tos mě potěšil. Vím že kdysi to bylo dost kritizovaná funkce WP... Chci telefon co bude sloužit mě a ne já jemu :-)
Nakonec třeba to nebude tak zlý ;-)
Teď už jen vybrat co pořídit.
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod m.devil 10. 7. 2018 07:17

Dobrý den, mám Lumia 950, nefunkční GPS, zkoušel jsem všelijaká nastavení, ale marně. Chyba mobilu? Mám offline mapy a navigace mi dost chybí. Díky za odpověď.
m.devil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 10. 7. 2018 08:26

Zacal bych obnovou do tovarniho nastaveni, pokud nepomuze prehrani fw pres WDRT. S vadnou GPS jsem se jeste u 950/950XL nesetkal.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bukadlo 4. 8. 2018 22:23

[quote="M@C"]jirka ]
Mám 950xl a čeká mě výměna. Uvažuji o Nokii 7+ ,máte s ní zkušenosti,nějaké info? Pořád Váhám. Děkuji
bukadlo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 8. 2018 22:41

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paja-indian 25. 8. 2018 21:03

Dobrý večer všem. Kde najdu v nastavení 950XL úpravu horní stahovací lišty? V posledních několika dnech mi z tohoto místa zmizela svítilna a chtěl bych ji tam dostat zpět.
Paja-indian
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 26. 8. 2018 05:17

Nastavení -> Systém -> Oznámení a akce -> Rychlé akce -> Přidat nebo odebrat rychlé akce.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod Paja-indian 26. 8. 2018 05:28

Díky moc.
Paja-indian
Junior

Odeslat příspěvekod lucaaaasss 7. 9. 2018 12:17

zdrávím lidi nestalo se někomu někdy že jak nastavil budík tak mu nezvonil už několikrat se mi stalo že sem večer nastavil budík na rano a nejenom že vubec nebudil ale nebyl vubec nastaven a to si sem jisty že sem ho večer zapínal
lucaaaasss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 7. 9. 2018 15:25

Po celou dobu tech let co mobilni windows mam, me budi kazde rano a jeste ani jednou si nedovolil nezazvonit. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků