Microsoft Lumia 950 / 950 XL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod DaznoH 22. 10. 2017 17:54

Moje L950xl ztišení otočením nepodporuje. Funkce v nabídce prostě není. Možná v nějaké dřívější verzi win. Je to snad jediné, co mne na wm10, nebo spíše na této lumii fakt se... .
DaznoH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 22. 10. 2017 18:22

Podporuje, jen je to vypnute, jeden klik v registrech a je to tam.Podporuje i upravu citlivosti dotyku a dalsi. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaznoH 22. 10. 2017 18:42

Že to podporuje telefon, to jsem už četl. Taky proč by neměl, když to umí snad všechny ostatní lumie. Jen jako laik samozřejmě nevím jak to zprovoznit. Mam už druhou l950xl, ani jedna tu nabídku nemá. Mít podrobnej návod, tak to určitě zkusím rozchodit.

-- 22. 10. 2017 20:13 --

To:uiqjirka
Četl jsem Vaše příspěvky i k tomuto tématu, jen z nich neumím odvodit přesný návod, jak funkce zpřístupnit. Byl bych vděčen za nápomoc a určitě ne jen já. Přece jen jako běžný user se v registrech, zvlášť u mobilu, příliš nevyznám.
DaznoH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Damon_Hill 29. 10. 2017 13:06

Tak mám poznatky k nové baterii k L950 koupenou u Suntech. Původní baterka se vypínala už při 20% nová cca při 4% a také vydží asi o pětinu déle než původní. Divné je že s novou mi vůbec nefunguje quick charge jak s originál nabíječkou tak s powerbankou - u původní vše funguje. Používám bezdrát nabíječku DT-904, původní baterie se nabila a zůstala nabitá dokud jsem telefon nesundal z podložky, u nové se baterie nabije ukončí se nabíjení takže ráno když seberu telefon tak má cca už jen 75%. Prostě se ta nová chová divně. Má někdo podobné zkušenosti?
Damon_Hill
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 10. 2017 13:36

Dříve to otočením šlo.
Nyní je tato funkce pro mne přenesena na středové tlačítko s vypnutím vyzvánění.
anonymni

Odeslat příspěvekod jiri.filip 29. 10. 2017 13:49

Ahoj,

dá se někde koupit samotná plastová "vanička" na 950XL, která je nějak připevněna (asi přilepena) k vnitřní straně bookcase pouzdra?

Mám pouzdro z černé kůže, ale plast vaničky uvnitř je na můj vkus příliš křehký.
Ačkoliv s telefonem v pouzdru zacházím opatrně, nešťastnou náhodou mi celkem asi 3x spadl z malé výšky na zem. Pokaždé bohužel na roh a uloupl se kousek plastu i v příslušném rohu.

Nyní zůstává původní již jen jeden roh vaničky, ale telefon v ní zatím přesto pevně drží.
Nicméně pokud jednou odejde i poslední roh, budu to muset nějak řešit.

Pouzdro nechci vyhazovat, protože kůže je kvalitní a velice příjemná na dotek. Proto zkouším sehnat náhradní vaničku.

Předem díky za případné tipy, kde ji sehnat.
DAP: SONY NW-WM1Z | NW-WM1A | NW-ZX300 | NW-A55
Headphones: Beyerdynamic Avento Wired | T51i | KOSS Porta Pro
IEM: SONY IER-Z1R

Mobile: SONY XPERIA PRO-I | SONY XPERIA 1 V
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 10. 2017 17:49

Neda, jedine cely kryt mozzo.Mozzo samostatne vanicku nedodava.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 29. 10. 2017 18:53

Jeste je tu oboustranna lepici paska :D
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jiri.filip 29. 10. 2017 20:29

uiqjirka: To stávající pouzdro, které mám, není Mozzo.

zivan: Oboustranná lepící páska je u mobilního telefonu podle mě trochu prasácká metoda.;-) Vím, že se pouzdra s takovým upevněním prodávala, ale tenhle způsob mě nějak nezaujal.
DAP: SONY NW-WM1Z | NW-WM1A | NW-ZX300 | NW-A55
Headphones: Beyerdynamic Avento Wired | T51i | KOSS Porta Pro
IEM: SONY IER-Z1R

Mobile: SONY XPERIA PRO-I | SONY XPERIA 1 V
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 29. 10. 2017 20:40

Prodávají stále, jedno u jsem to měl (U Xperia Z tak čtyři roky nazpět) a od té doby už nikdy víc.
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 10. 2017 21:03

uiqjirka: To stávající pouzdro, které mám, není Mozzo.


A co mas za pouzdro?Respektive shanis tedy originalni kryt "vanicku"?
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BB007 30. 10. 2017 15:10

Super, dnes mi zmizely, z oblíbených položek, veškeré uložené webové stránky, dopoledne byly, odpoledne jsou fuč. Zmizely samozřejmě ze všech synchronizovaných zařízení.
Naposledy upravil BB007 dne 30. 10. 2017 17:18, celkově upraveno 1
BB007
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 30. 10. 2017 15:49

Mně zase po upgrade na Fall Creators Update zmizela uložená hesla v prohlížeči na počítači, což se samozřejmě synchronizovalo i do mobilu...
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 30. 10. 2017 17:59

At zije cloud a synchronizace.. :roll:
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků