Microsoft Lumia 950 / 950 XL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Damon_Hill 6. 9. 2017 14:03

Zdravím,
U mé L950 se po posledním update 15063.540 rozbilo Endomondo i Runtastic (po vyvolání mapy obě app spadnou) - tak jsem dělal psí kusy přes WDRT vrátit se zpět na starší AU a znova na CU s hard resetem a bez obnovy zálohy - nic nepomohlo a veškeré problémy zůstali.
Takže - rozbité Endomondo a Runtastic,
- camera se vypne vždy po čase nastaveném na uspání displeje ( nejdou natáčet videa delší než 1 min atd...)
- opakující se zvuk začátku nabíjení při vytažení nabíječky z proudu
- Glance Screen po vyndání z kapsy nenaběhne (pomůže až restart)
Takže vydržím do říjnového updatu jestli to MS vyřeší a když ne tak jdu opět do pekla Androidu na LG V30.
Damon_Hill
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 6. 9. 2017 15:41

Damon_Hill:

windowscentrum.sk: "Runtastic končí s podporou Windows aplikácie. OS od Microsoftu má málo používateľov" (jan 17, 2017) + "Posledná kumulatívna aktualizácia pre Windows 10 Mobile zabila Runtastic a ostatné aplikácie využívajúce GPS" (aug 15, 2017)

Říká se tomu mrtvá platforma...
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 7. 9. 2017 08:49

To je pouze bug na CU znefunkcneni GPS pro nektere ostatni aplikace, nikoliv nejake ukonceni.
Mrtve jsou tedy akorat tve posty.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 7. 9. 2017 10:04

uiqjirka: To je důkaz mrtvosti systému. Na hlavní větvi vznikne problém, který zablokuje jedny z nejpoužívanějších apliakcí a po 3 týdnech to prostě pořád nikdo neřeší a ani řešit nebude, chápeš to? :-D
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 7. 9. 2017 10:34

A dalsi update to opravi.Na ostatnich OS bugy chyby nevznikaji?Vznikaji. ;-) Bezbugovy OS neexistuje a nikdy existovat nebude.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 7. 9. 2017 10:39

Tohle se dělo na Xiaomi před čtyřmi lety,do týdne to vždy opravili,dnes už je to jen výsada windows.Jistě víš,co znamená ukončení podpory.Je to škoda,bohužel ale realita.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lada t5 7. 9. 2017 11:28

Damon_Hill píše:Zdravím,
U mé L950 se po posledním update 15063.540 rozbilo Endomondo i Runtastic (po vyvolání mapy obě app spadnou) - tak jsem dělal psí kusy přes WDRT vrátit se zpět na starší AU a znova na CU s hard resetem a bez obnovy zálohy - nic nepomohlo a veškeré problémy zůstali.
Takže - rozbité Endomondo a Runtastic,
- camera se vypne vždy po čase nastaveném na uspání displeje ( nejdou natáčet videa delší než 1 min atd...)
- opakující se zvuk začátku nabíjení při vytažení nabíječky z proudu
- Glance Screen po vyndání z kapsy nenaběhne (pomůže až restart)
Takže vydržím do říjnového updatu jestli to MS vyřeší a když ne tak jdu opět do pekla Androidu na LG V30.


To s tím vypínáním kamery - stačí se do minuty dotknout prstem displeje a nezamkne se.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 7. 9. 2017 17:38

To ale neni vubec zadne reseni!!! A ani omluva. Ne vzdy se muzes dotknout displeje. Navic treba kdyz chci delat vice fotek a dotknu se displeje, tak se ostrici bod posune na misto doteku prstu.
Tohle je veliky pru.ser a nikdo ho uz cca pul roku neresi!!! Pritom se nejedna o cizi aplikaci, aby se to mohlo hodit na neschopneho autora aplikace.
Pomalu uz vybiram Iphone. Pockam, jak se blejskne Iphone 8 a uvidim.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 7. 9. 2017 19:46

To neni riesenie samozrejme. Teraz som to skusil a mne nezhasina. Ale pamatam si, ze niekedy bol podobny problem s navigaciou, potom to opravili.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Physeter 7. 9. 2017 22:32

Netuším proč, ale u mě Endomondo, kamera i glance screen OK.
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod DaznoH 14. 9. 2017 07:17

Zdravím, možná se tu už řešilo, ale zeptám se.
Jaký silikon. obal lze použít na mozo kryt pro Lumia 950xl ? Vyzkoušel jsem už tři a žádný úplně nepasuje. Na orig. plast kryt bez problémů, ale mozo je maličko jiný, vyšší. Nemá někdo odzkoušen nějaký konkrétní ? Předem dík
DaznoH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sirzachy 20. 9. 2017 18:20

Ahoj, mám problém se svojí Lumií. Přestala komunikovat se vším kromě origo nabíječky. Nechce to nabíjet přes jakýkoliv USB port... Telefon svítí a pokouší se nabíjet, ale jaksi mu to nejde. V záruce ještě je, tak to asi odnesu reklamovat, ale chci se zeptat, zda někdo nemá podobný problém.
Sirzachy
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 21. 9. 2017 05:06

To opět bude nejspíš vadná baterka - naprosto běžný problém u těchto Lumií.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 21. 9. 2017 06:24

Presne tak, take to vidim na tu baterku, takova klasika.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sirzachy 21. 9. 2017 20:59

Je to reklamovatelne? Díky :-)
Jo a nejdou mi prehravat videa na youtube. Po vterine se to zastaví s nějakou chybou.
Sirzachy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků