Microsoft Lumia 950 / 950 XL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod romo.11 23. 6. 2017 08:42

1) mne jeden stary monitor tiez zle zobrazuje, nema HDMI, pouzil som redukciu DVI-HDMI, zobrazi vsetko, ale mam hore aj dole okraje, vyzera to, ze si "nerozumeju" a monitor nedokaze spravne oznamit svoje rozlisenie, vsetko ostatne co som pripajal je OK
2) cez drotovy display dock nema co sekat. Cez bezdrotovy Microsoft Wireless Display Adapter alebo iny Miracast adapter to trochu seka na L650, lebo ma slabsi Snapdragon212, ale napriklad L640 s S400 neseka. A samozrejme L950 uz vobec nie.
3) nemoze ho vidiet, ked ho odpojis, lebo je dratovy, vid odpoved Bari007
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada t5 24. 6. 2017 17:09

Ach jo, tak jsem si , asi naivně, myslel, že apka Microsoft Kamera už se umoudřila a ukládá polohu fotek alespoň trochu správně Dnešek mě však opět vyvedl z omylu, poloha fotek o několik kilometrů mimo skutečnost.
Takže zase přepínám na Lumia camera..............
Nevíte někdo, safra, co s tím? Už mě to přestává bavit....................
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 24. 6. 2017 19:17

Tohle mi opravdu nedělá. Fotky z dneška a poloha na nich je naprosto přesná.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod glorei 25. 6. 2017 09:16

romo.11 píše:1) mne jeden stary monitor tiez zle zobrazuje, nema HDMI, pouzil som redukciu DVI-HDMI, zobrazi vsetko, ale mam hore aj dole okraje, vyzera to, ze si "nerozumeju" a monitor nedokaze spravne oznamit svoje rozlisenie, vsetko ostatne co som pripajal je OK
2) cez drotovy display dock nema co sekat. Cez bezdrotovy Microsoft Wireless Display Adapter alebo iny Miracast adapter to trochu seka na L650, lebo ma slabsi Snapdragon212, ale napriklad L640 s S400 neseka. A samozrejme L950 uz vobec nie.
3) nemoze ho vidiet, ked ho odpojis, lebo je dratovy, vid odpoved Bari007


Děkuji za odpověď... Dá se nějak zresetovat to nastaveni continuua v telefonu aniž bych resetoval celý telefon? Já to bohužel nastavoval ve spěchu a ptalo se mě to na 4 šipky. Já to mamlas vše potvrdil a teď bych to potřeboval nastavit znovu.
glorei
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 25. 6. 2017 10:03

Bari007 píše:Tohle mi opravdu nedělá. Fotky z dneška a poloha na nich je naprosto přesná.


Co tedy s tím?
Tovární nastavení, ale bez obnovy dat? Protože jinak továrko jsem dělal už 2x.................
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 25. 6. 2017 11:25

Polohu uklada. Mam build 15226 (insider fast)
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada t5 25. 6. 2017 11:51

To ano, polohu ukládá, ale třeba i o 3 Km jinde. Jak kdy, asi podle její nálady.
Zajímavé ale je, že Lumia camera to nedělá.
Nejde nějak přeinstalovat jen ta Windows kamera?
Asi ne, co............
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod glorei 25. 6. 2017 14:51

takže vše už funguje jak ma. v Microsoft Edge se mi seka youtube. Ale používám hlavně monument browser a ten je úplně ok. jen možná ještě jedna otázka, aplikace co není univerzálni nelze nějakým způsobem otevřít? myslím konkrétně whatsapp? dekuji
glorei
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 25. 6. 2017 15:32

Myslis v Continuu? To nie., otvori ju v mobile iba.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glorei 25. 6. 2017 15:41

jj v continuu...ok nevadí...ted jsem objevil jeden problem.aplikace outlook pri zapnuti hned spadne. zkoušel jsem restartovat telefon, ale nic.
glorei
Junior

Odeslat příspěvekod Mokashi 25. 6. 2017 16:14

Jojo, poloha porad super, dneska jsem si byl zaplavat na Těrlicke prehrade a podle jedne fotky jsem plaval v Albrechticich na parkovisti u nejakeho hotelu :mrgreen:
Asus P525 WM 6.1, Sony Ericsson Aspen M1 WM 6.5.3, Nokia Lumia 820 WP 8.1 Denim, Microsoft Lumia 950 W10M Redstone 2, Samsung Galaxy A50 Android 11, Samsung Galaxy S20 FE 5 G Android 12.
Mokashi
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 26. 6. 2017 08:20

Tak to jsem rád, že nejsem sám.
Už jsem měl strach, že všem to funguje jak má a jen já mám Černého Petra...................
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Mokashi 26. 6. 2017 09:28

Jinak GPS jako takova ukazuje spravne, i na nekterych fotkach je spravne a pak z nepochopitelnych duvodu na nekterych uplne jnde a to treba kdyz je fotim za sebou. Jedna ma spravnou polohu a druha hned po ni je nekde o tri kilometry jinde. No kazdopadne to nechapu.
Asus P525 WM 6.1, Sony Ericsson Aspen M1 WM 6.5.3, Nokia Lumia 820 WP 8.1 Denim, Microsoft Lumia 950 W10M Redstone 2, Samsung Galaxy A50 Android 11, Samsung Galaxy S20 FE 5 G Android 12.
Mokashi
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 26. 6. 2017 11:52

Tak to jsme dva, mám to úplně stejně.
Taky nechápu.
Dnes jsem ale možná na něco přišel - většinou si vždy pozavírávám aplikace, které mám na pozadí. Mám ale pocit, že pokud nezavřu kameru a nechám jí na pozadí běžet, ukazuje pak polohu správně............
Zatím to testuji.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 1. 7. 2017 08:05

Tak ne, tak nic. I když nechám Kameru běžet na pozadí, stejně si udává polohu podle nálady, někdy dobře, jindy ne.
Nevím, proč to tak je, že někdy udá polohu dobře a vzápětí úplně špatně.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků