Microsoft Lumia 950 / 950 XL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dosty27 12. 6. 2017 20:20

opasino píše:
Dosty27 píše:Jde mi o nejaky eshop se slusnou cenou, kteremu se da verit.

Nevím jak kamenné obchody, ale pochybuji, že ho lze ještě někde na webu sehnat, myslím v opravdu prověřených a kvalitných shopech.


Jsem nakonec koupil malo pouzivanou od zdejsiho uzivatele...

Ale co me zarazilo- mas stara ma vedle operatora pro data napis LTE, noa pouze L. Kdyz se podiva do nastaveni, u stare jsou moznosti 2G/pouze 3G/3G/LTE, u nove 2G/3G/4G.

Verze systemu i dle vseho hardwaru jsou stejne...
Je v nich nejaky rozdil?
Dosty27
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 13. 6. 2017 08:48

Nic, to je jen formalita. Někde se to označuje jako 4G, někde jako LTE (zkráceně L). Ve výsledku je to stále to stejné.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod Sirzachy 15. 6. 2017 16:15

Ahoj, tak story pokračuje, dnes přišel z Hong Kongu nový displej, ale jaksi jsem si neuvědomil, že mám dual sim, takže teď nevím, jestli to půjde vyměnit. Ještě musím sehnat někoho, kdo mi to vymění za nějakou úplatu a pak se uvidí.
Sirzachy
Junior

Odeslat příspěvekod glorei 15. 6. 2017 17:29

Zdravim, prosim vas najde se tu nekdo kdo vyuziva Coninuum pres DisplayDock? Potrebuju si koupit notebook,nejaky ultrabook, takze to vidim z dalsi vyplaty. Nicmene 14 dni budu potrebovat pracovat s internetem, da se to vydrzet pres continuum? Monitor tu mam, klavesnici a mys taktez...Jde mi pouze o zakladni excel, i pres telefon mi to dostacuje, ale internet bych potreboval normalni - hlavne prepinani mezi oknama ( standartne cca 10 oken ). Diky moc
glorei
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 16. 6. 2017 08:54

Jde to. Jen aplikace na pozadí včetně oken prohlížeče se uspávají, takže například to přepínání mezi okny není tak rychlé jako na počítači.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod glorei 16. 6. 2017 22:40

Takže předpokládám, že na jedné záložce youtube, na druhé seznam asi nebude přehrávat hudbu? To by nějak nevadilo, ale aspoň ať jede na pozadí hudba co si pustím v Groove. Jednodušeji řečeno, lze při prohlížení internetu nějakým způsobem poslouchat hudbu v režimu Continuum?
glorei
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 17. 6. 2017 07:04

To lze.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 17. 6. 2017 09:04

ide to, a su aj prehravace YT videi beziace na pozadi. Web je takisto v pohode, rychlost ako u Atomovych Win tabletov, a pokial ti nevadia apky len na celu obrazovku nebudes mat problem.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DEFIANTHELIUM 18. 6. 2017 21:54

Funguje někomu mirrorlink v autě (zrcadlení na rádio) ?

Zkoušel jsem se Sygic podle videí na youtube a nic.
DEFIANTHELIUM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Physeter 19. 6. 2017 23:44

Dá se ještě 950 DS XL někde koupit nová?
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 20. 6. 2017 07:02

Pochybuji, možná nějaký kamenný obchod.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 20. 6. 2017 19:24

Physeter píše:Dá se ještě 950 DS XL někde koupit nová?


Da, chce to hledat (po netu) a pokud bude z EU je jedno jaky to bude obchod/eshop.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glorei 22. 6. 2017 12:57

Zdravim, display dock dosel. Jen bych potreboval jestli by mi nekdo prosim neodpovedel na par otazek.
1. je v telefonu nejake nastaveni toho displaydocku? Mel jsem jej zapojen na 3 TV a pokazde byl obraz trosku mimo...Treba jsem nevidel spodni cast.
2. pri prehravani jakehokoliv videa se silene seka na TV , myslim treba videoklipy co mam ztahnute z netu v 1080p - zvuk ok, ale obraz hodne trhany, youtube jsem jeste nezkousel...
3. telefon nevidi display dock kdyz ho chci pouzivat bezdratove...

dekuji za rady
glorei
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 23. 6. 2017 05:33

1. Když ho připojíš poprvé, měl by se tě zeptat, jestli jsou okraje obrazu skutečně u okrajů.
3. Display dock je drátový. Viz jeho specifikace https://www.microsoft.com/en-us/mobile/ ... fications/
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 23. 6. 2017 06:55

glorei píše:...

1) Jak píše kolega výše nebo zkus přepnout režim televize...u mě na LG se to jmenuje nějak "Pouze skenování" ...pak se obraz vždy přizpůsobí zdroji a jsou vidět komplet okraje jak mají
2) Mám bezdrátový "Microsoft Wireless Display Adapter" a mě se jen někdy lehce trhne obraz, ale opravdu jen někdy, prakticky mě to neobtěžuje. Zkus jiný přehrávač videa.
Já si bezdrátově pouštím z mobilu hlavně O2TV (čili mobil streamuje přes wifi ze serveru O2TV a dál ten obraz a zvuk posílá bezdrátově do toho display adapteru v mé televizi. Funguje to pěkně.
3) viz bod2 a odpověd kolegy výše.
CosiOdvedle
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků