Microsoft Lumia 950 / 950 XL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ziki 14. 5. 2017 16:15

Automatickou aktualizaci aplikací zakázat lze a pro používání starých aplikací jako Lumia Camera je to i nutnost.
Store -> Menu -> Nastavení -> vypnout položku "Aktualizovat aplikace automaticky, když jsem na Wi-Fi"
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod PoudaCZ 14. 5. 2017 18:14

Taky vam 950tka tak silene po chvilce topi?displej i zada se po chvilce pekne rozpali az ho musim odlozit
PoudaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 14. 5. 2017 19:31

Po chvilce čeho?
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod PoudaCZ 14. 5. 2017 19:46

U vseho,zapnu fotak,delam x fotek,prohlizim 5 min web,zahraju nejakou hru,...jas mam na 50%,tak se ptam zda je to normalni,protoze co jsem mel lumii 735,tak ta takhle varici nebyla
PoudaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 5. 2017 20:46

To rozhodne neni normalni, zrejme vadna baterie ci hw telefonu.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoudaCZ 14. 5. 2017 20:55

Zitra to odnesu na reklamaci do mobil pohotovosti,mam na nej rok zaruky
PoudaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 15. 5. 2017 09:14

Hraní her teplotu výrazně zvýší. Podle tvého popisu to ale vypadá na zvýšení až moc, takže reklamace.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 15. 5. 2017 09:21

ziki píše:Automatickou aktualizaci aplikací zakázat lze a pro používání starých aplikací jako Lumia Camera je to i nutnost.
Store -> Menu -> Nastavení -> vypnout položku "Aktualizovat aplikace automaticky, když jsem na Wi-Fi"


Mám nainstalovanou Lumia Camera a zároveň i zapnuté automatické aktualizace.
Nevadí to, protože se systém sice snaží aktualizovat Lumia Cameru, ale po chvilce to vzdá a napíše chybu aktualizace.
Takže u mě to nevadí, není nutné vypínat.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 25. 5. 2017 12:39

Tak stále čekám že se objeví nějaká aktualizace Kamery, aby opět uměla uložit přesnou polohu, a stále nic, a stále nic.........
To to fakt vadí jenom mně?
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 25. 5. 2017 17:23

Nerad bych něco zakřikl, ale po posledním malém updatu systému po CU nebo aktualizaci fotící aplikace Kamera, se mi nějak výrazně zlepšila přesnost geotaggingu fotek. Špatné souřadnice u fotek mě trápily od samotného začátku, kdy jsem L950XL pořídil a teď si ty správné nějak nemohu zvyknout :D. I nadále spolehlivost geotaggingu nedosahuje mé předchozí L925, ale to zlepšení je opravdu velké, že jsem i přestal používat starou Lumia Cameru.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 25. 5. 2017 18:20

Já mám polohu přesnou. A dokonce i v budově mi to určuje hodně přesně a bez čekání.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod Přemek H. 27. 5. 2017 08:51

Ahojte, poslední dobou se mi stává, že se mi "zaseknou" hodiny na Glance screen (prostě se hodiny v určitou chvíli zastaví a pak ukazují furt stejný čas, dokud nezapnu displej nebo nezakryju a odkryju proximity senzor). Nevíte někdo, co s tím? Zkusil jsem restarty, vypnout Glance screen, ale nic nezabralo. Docela mě to štve, tuhle jsem kvůli tomu jak trubka zkysnul o půl hodiny dýl v práci, než jsem si všiml, že ten čas, co mi telefon ukazuje, není úplně správný :).
Přemek H.
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 28. 5. 2017 19:15

Safra, lidi, máte pravdu. Dnes jsem to na základě vašich příspěvků vyzkoušel, a - světe div se - Microsoft Kamera opět ukládá vcelku přesně.
Nechápu to sice, protože jsem nezaregistroval žádnou aktualizaci této aplikace, nicméně jsem opět přepl zpět na Kameru a zatím dobré.
Tak to snad vydrží.....................
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Mokashi 29. 5. 2017 09:51

No já jsem schválně koukl teď na fotky ze včerejška a chyba i několik kilometrů, takže za mně žádné zlepšení nevidím. Některé jsou správně a další hned 5 kilometrů jinde.
Mokashi
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 29. 5. 2017 11:28

A máte OS aktualizovaný na nejnovější verzi a stejně tak i aplikaci Kamera?
Ještě nedávno (o stránku zpět v tomto vlákně) jsem testoval na L950XL různé fotoaplikace na přesnost geotaggingu a přesnost defaultní aplikace Kamera byla bídná. Pak ale jako naschvál přišla aktualizace systému doprovázená aktualizací několika aplikací ve Store a včetně Kamery a od té doby to dává k fotkám souřadnice celkem přesně. I teď to u nějaké fotky souřadnice občas ustřelí nebo je tam ani nedá, ale už to není tak drastické jako dřív, hádám, že aspoň 90% fotek mám teď umístěných dobře... konečně, nemožné se stalo skutečností :oboze
Na druhou stranu mi poslední dobou blbne OneDrive, aplikace padá a doma mi odmítá uploadovat fotky přes WiFi dokud nepovolím i Nahrávat přes připojení účtovaná podle objemu dat :roll:.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků