Microsoft Lumia 640 / 640 XL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 9. 2. 2017 07:17

U 640XL ani není moc co nastavovat.Pokud chces menit velikost, sahni po jiné fotoaplikaci ze Store.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Axelk 10. 2. 2017 19:45

AHOJ
Nastaviť len mpx.O nič sa nejedná
ďakukjem
Axelk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Buchtič 3. 3. 2017 22:01

Zdarec, mám 640 dual rok, ale pořád s ní mám nějaký problémy..... Nevím jestli je to vidlema 10 bo mobilem, ale po 2 reklamacích se toho moc nezlepšilo, i dyš jo, mapy.cz už fungujou, ale třeba zase nefachčí FB, výdrži tak 15 vteřin a appka spadne. Zkrátka každéjch 14 dní nefunguje něco..... Jak to mate vy, vše OK bo vidle už sou fakt mrtvý bo mám zahodit 640? Začínám už přemejšlet o androidu..... a o NOKII..... asi 5ce
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod napster2012 4. 3. 2017 19:14

Můžete mi prosím doporučit appku na zaznamenávání počtu kroků pro Lumii 640?
Pokud se chcete učit programovat, tvořit grafiku, apod., vřele doporučuji kurzy od http://www.learn2code.sk?a_box=ynvubfb5
napster2012
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 4. 3. 2017 20:42

Já používám Stepcounter live. Pokud chci vyhledávat údaje za jednotlivé dny nazpět, tak Daily Activities Universal. Tu lze nainstalovat i na počítači a synchronizovat, ale synchronizace funguje poměrně mizerně.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nery 5. 3. 2017 07:36

Používám aplikaci Fitbit. Funguje dostatečně...
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lulinak 6. 3. 2017 20:39

Ahoj, muzete pls nekdo poradit?
Mam Lumia 640 LTE a mam problem s automatickym sparovanim pres BT v aute. Aby se telefon automaticky sparoval, musim jej predtim restartovat se zapnutym BT, pak jej auto pozna a je to ok. Ale staci abych nekde zastavil, vystoupil a prisel k autu trebas za chvili, a i kdyz ani s telefonem ani s autem se zadne nastaveni BT v te chvilce nezmenilo, tak jej proste podruhe jiz nesparuje, auto jen hleda a hleda, a telefon hlasi ze pripojeno jen pres BT audio.
Pomuze az opet restart telefonu kdy jej kompletne sparuje automaticky hned.
Tusi nekdo co je asi na telefonu spatne nastaveno, ze proste nedokaze se napodruhe sparovat ke stejnemu zarizeni uz automaticky? Je to hrozne otravny.... :-/ diky
Každy svého štěstí strůjcem jest, kolik lidí tohle pravidlo dodnes nepochopilo...
lulinak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 3. 2017 21:00

Nemusi byt nic spatne nastaveno, jen si treba tve radio/bt nerozumi s tvym telefonem.Diky nekolika standardum a nedodrzovani jednotnosti a to jak na strane vyrobcu telefonu i autoradii neni zadne BT funkcni se vsemi telefony a naopak.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buchtič 6. 3. 2017 21:12

Njn, vyměnit auto.....
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buchtič 7. 3. 2017 10:50

Buchtič píše:Zdarec, mám 640 dual rok, ale pořád s ní mám nějaký problémy..... Nevím jestli je to vidlema 10 bo mobilem, ale po 2 reklamacích se toho moc nezlepšilo, i dyš jo, mapy.cz už fungujou, ale třeba zase nefachčí FB, výdrži tak 15 vteřin a appka spadne. Zkrátka každéjch 14 dní nefunguje něco..... Jak to mate vy, vše OK bo vidle už sou fakt mrtvý bo mám zahodit 640? Začínám už přemejšlet o androidu..... a o NOKII..... asi 5ce


U vás všech spokojenost? :'(
Ještě mi to po restartu 640 hlásí chybu SD, tak sem koupil novou a ničím sem si nepomohl. :hm Dále zlobí foťák, jak při ukládání do 640 tak i na SD se občas stane že "ukládá" fotku.... pořád ukládá a neuloží jí dokud 640 nerestartuju :grr: asi se ze 640 stane letecká.... :-S díky za nějakou vaší reakci....
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lulinak 7. 3. 2017 11:50

Buchtič píše:Njn, vyměnit auto.....


to se mi fakt nechce, je to rok stara Fabka 3 se Swing radiem, zkusim jeste jestli existuje novejsi software do auta a pak uz nevim, poprve se to pripoji hned bez problemu, ale pak staci vypnout motor a prijit za chvili a uz se nepripoji vubec a hlasi jen BT audio.
Zlaty predchozi skodovacky auta, tam to naskakuje okamzite a vzdy, cili to bude asi spis jednotkou auta.
Každy svého štěstí strůjcem jest, kolik lidí tohle pravidlo dodnes nepochopilo...
lulinak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buchtič 7. 3. 2017 12:21

jj teď se všechno vylepšuje, že je to čím dál horší... bohužel... pokrok nezastavíš :hm
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 7. 3. 2017 12:30

buchtič: S kartami to robilo aj mne, občas pomôže kartu vo fóne naformátovať a potom do nej preniesť obsah a občas ani to, pomôže iba vymeniť. Ako s bluetoothom je to aj s SD kartami, nie každý telefón si rozumie s každou kartou. U teba to vyzerá, že si znova kúpil takú, čo sa telefónu nepáči. Aj ostatné problémy čo si písal ako s fotkami atď môžu byť spôsobené kartou.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buchtič 7. 3. 2017 12:42

jasný, ale přece nebudu zkoušet pytel karet (navíc píšu, že sem kupoval novou), kerou zrovna můj mobil skousne, já kupoval na doporučení, kdo má taky Lumii, asi je to kus od kusu. Ukládání fotek zlobí právě i dyš se ukládaj do mobilu tzn kartou to nebude... kua sere mi to, mobil i widle se mi líbí, ale co je mi to platný, dyš to nefunguje :grr:
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod daja33 7. 3. 2017 15:08

Zkus kartu naformátovat v PC na exfat kdysi jsem to četl na mylumia.cz a vím že od té doby mi to přestalo dělat.
daja33
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků