Microsoft Lumia 640 / 640 XL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Buchtič 23. 10. 2017 13:52

konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bluelou 21. 11. 2017 20:56

Lumia 640 po aktualizaci windows 10 nabíjí pomalu. Vyzkoušeno více nabíječek, se kterými to na osmičkách nabíjelo normálně, ale pokaždé vyskočí hláška Zařízení se nabíjí pomalu..a vleče se to jako šnek. Neví někdo, čím to je?
bluelou
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 21. 11. 2017 22:08

Tahle hlaska vyskakuje, když je v haji baterie.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bluelou 21. 11. 2017 22:20

Že by v okamžiku instalace W10 odešla baterka?
bluelou
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 21. 11. 2017 23:12

A nebyl s baterií problém už předtím, např. rychle vybíjení a pod.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Buchtič 21. 11. 2017 23:14

Taky mi to někdy dělá... Teď po poslední aktualizaci mám pro změnu nějakej zabržděnej displej :-(
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bluelou 22. 11. 2017 16:14

S baterií problém nebyl, podle mě ani teď není.. Pořád mi to připadá jako nějaká chyba systému..
bluelou
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dante Flyshit 18. 2. 2018 17:03

Čauko, mám 640 LTE a blbne mi Facebook, dá sa s tým niečo robiť? Odkedy skončil Messenger tak chodím na FB cez prehliadač (explorer čo je tam defaultne), nevadilo mi to, ale posledné týždne blbne modrá horná lišta (tam kde máš správy, notifikácie, žiadosti o priateľstvo a pod) a nereagujú tlačidlá na tejto lište. Takisto mobil nereaguje pri posielaní správy na tlačidlo "Poslať" a správu tak nemôžem odoslať. Skúsil som aj iné dva browsery a problém rovnaký, takisto reset do továrenských nastavení nepomohol. Inak telefon reaguje na dotyk normálne. Záruka vypršala 2 týždne nazad, telefón používaný od 2/2016.

Dá sa to vyriešiť? Diki.
Dante Flyshit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 18. 2. 2018 17:14

Evidentně používáš ještě starý OS WP8.x, když píšeš o Internet Exploreru.. Řešení je upgrade na aktuální W10M s prohlížečem Edge. Internet Explorer u WP8.x už je zastaralý, není upgradován a tím pádem si neporadí s novějším webovým rozhraním. W10M má i FB messenger ve Store.
U 640 máš upgrade zdarma, nejrychleji a nejlépe přes PC a oficiální nástroj Microsoftu - OTC Upgrader.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dante Flyshit 19. 2. 2018 09:11

Tak som upgradeoval na W10 a ide to jak nové :) Diki
Dante Flyshit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 19. 2. 2018 20:01

Nemáš zač, rád pomůžu. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boby.f 19. 2. 2018 22:25

zdravim příznivce W10m i Jirku chci se zeptat mam 925 a 640xl a před nimi WM6.5 a tam jako peněženku (čisla karet mailů a různych přihlášení ,pojistky zkrátka je toho dost apku mam SPB walet kde jsou data ve formatu "SWL"
současné W10m to nepřečtou jakou používate apku vy nebo jak to otevřit nebo přenest do jine spolupracujicí nebo stahnout novou nějakou a natukat postupně vše znovu ?
diiik
boby.f
Junior

Odeslat příspěvekod jiri.filip 9. 3. 2018 10:18

Ahoj,

u Lumia 640 LTE prý přestal mamce fungovat reproduktor.

Když jí někdo volá, reproduktor místo vyzvánění údajně jen "vrčí", resp. chrčí.

Telefon byl dovezen ze země mimo EU. U prodejce by měla být možnost opravy v záruce.

Pro případ, že by se k tomu nechtěl znát, se chci zeptat, jestli se nový reproduktor připojuje k telefonu "jen" pomocí nějakého nastrkávacího konektoru, nebo je nutné ho připájet?

K čemu slouží nálepka na vyzváněcí reproduktor?

Předem díky za odpověď.
DAP: SONY NW-WM1Z | NW-WM1A | NW-ZX300 | NW-A55
Headphones: Beyerdynamic Avento Wired | T51i | KOSS Porta Pro
IEM: SONY IER-Z1R

Mobile: SONY XPERIA PRO-I | SONY XPERIA 1 V
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod Dante Flyshit 13. 3. 2018 22:58

Je normálne, že po update z win 8 na win 10 je z toho telefónu totálna *****? Sekanie, padanie apps a celkovo citeľné spomalenie celého zariadenia ma už vytáča. Hard reset som robil súbežne s inštaláciou win 10 asi 3 týždne nazad. Na win 8 to šlo jak blesk, toto je na nervy. Dá sa to vyriešiť?
Dante Flyshit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melipa 13. 3. 2018 23:22

Dante Flyshit:

Provedl jsi po upgrade z 8ček na 10ky hard reset? A obnovil jsi všechno, že? Zkus teď udělat HR, neobnovovat a všechno ručně nastavit, ale nečekej žádné zázraky...
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků