Nokia Lumia 630: hudba jako vyzváněcí tón z počítače s XP

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Henzi1 31. 1. 2015 11:15

Dobrý den,

poradí někdo, jak uložit do telefonu Nokia Lumia 630 skladbu jako vyzváněcí tón, když mám v počítači ještě XP. Všechny návody co jsem našel jsou pro W7 a vyšší.

Díky Henzi
Henzi1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mimonaut 31. 1. 2015 12:08

Stahni si nějakou aplikaci. Ve store dej ringtone maker a určitě něco objevíš.
Už třetím rokem lumia 920 a jako pracovní průběžně různé androidy i lumie.
mimonaut
Junior

Odeslat příspěvekod Henzi1 31. 1. 2015 12:31

To jsem zkoušel a zatím to žádná nezvládla. Jestli víš o nějaké konkrétní, dej vědět.
Henzi1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RDMBR 31. 1. 2015 12:33

mimonaut píše:Stahni si nějakou aplikaci. Ve store dej ringtone maker a určitě něco objevíš.

to je snad dost konkretni:-D
RDMBR
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 31. 1. 2015 13:08

Nevím jak je to s ovladači pro XP, nezkoušel jsem, ale vždycky je možnost třeba nahrát fotku do internetového úložiště one drive a stáhnout v telefonu?
V něm už stačí nainstalovat onen ringtone maker (narůžovělá ikonka, vydavatel microsoft - bycha na to, aplikací s podobným názvem je ke stažení několik). V ní otevřeš onu skladbu a uložíš (třeba pod jiným názvem) a můžeš jí poté vybrat jako vyzvánění.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Henzi1 1. 2. 2015 11:05

Díky za radu. Bohužel mi to nějak nefunguje.
Henzi1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 1. 2. 2015 15:46

630 lze samozrejme bez potizi pripojit k XP jako MTP (stejne jako ve Win 7, Win 8 atd.) a kopirovat tak do telefonu, hudbu, videa, dokumenty obojim smerem.
Je dobre mit posledni verzi WMP11, SP3, a sadu ovladace napr z Nokia Care Suite.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Henzi1 2. 2. 2015 17:53

Tak v XP to nefunguje. Vzal jsem to na počítač s W7 a bez zbytečných aplikací to bylo během minuty přesunuto ze složky do složky. Jinak díky za rady.
Henzi1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 2. 2. 2015 19:48

Funguje, v praci strojek (diky diagnostice je) s xp stale je, telefon uz jsem k nemu pripojoval.S XP funguji i posledni modely 930, 830, 735 nejen ta 630.Je to ovladacich.Mohu zitra postnout video.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Henzi1 2. 2. 2015 20:14

Žádnou radu ani pomoc neodmítnu. Já si ale pravidelně XP aktualizoval.
Henzi1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 2. 2015 07:03

Uz jsem to psal ve svem postu, co je potreba mit ;-) Psal jsem o sade ovladacu z Nokia Care Suite, mit tam ovladace, nejlepe z posledni verze.Dokonce i Zune je dobre mit v pocitaci, ktere je sice urceno pro predchozi telefony s WP7, ale obsahuje tez dulezite ovladace.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mpolan 3. 2. 2015 07:18

Jak rika Jirka, je treba doplnit ovladace. XP si je samy neumi stahnout, na rozdil od W7. Pak uz by telefon mel byt videt normalne. Mam to otestovano na starem netbooku s XP.
mpolan
Junior

Odeslat příspěvekod Pájava 8. 9. 2016 00:25

Zdravím,

mám dotaz na uživatele MPOLAN. Mám XP HOME legal. Jaké máš XP na netbooku? HOME nebo PROFI? To je pravda, že XP si je neumí sami stáhnout ovladače. Potřebuji si dát SMS ze starého mobilu do nového. Prostě zálohu. V kompu tu zálohu SMS přečtu. Mám LUMII 550. V XP HOME není vidět. Už se s tím morduji dva dny. Brácha má starší mobil LUMII 860. Taky není vidět, jen fotoaparát se zobrazí. Děkuji za rady.
Pájava
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků