Nokia Lumia 830 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 25. 3. 2016 13:06

Pokud nemas "operatorsky" tj. brandovany telefon, bylo to uvolneno pro všechny..
Pokud ti upgrade advisor napise negativni stanovisko, flashni nebrandovany fw, nainstaluj upgrade advisor a udpate ti bude nabidnut.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.antik 26. 3. 2016 14:45

Borci, mam na 830 origo w10, fotoaparát slapal v poho, ale jen co jsem odinstaloval nefunkční aplikaci (lumia camera tuším), tak mi nefunguje zaostření. V zadne foto aplikaci. Na žádnou vzdálenost, nic. Ale obcas je vidět, ze se o to mobil pokouší. Přední kamera nez problemu. Mate Nějakou radu? Nebo to mam zrovna hodit do TN?
m.antik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tambor_cz 26. 3. 2016 15:28

Zkus nainstalovat Lumia Camera Beta, třeba to pomůže
https://www.microsoft.com/store/apps/9wzdncrfjbm0
Tambor_cz
Junior

Odeslat příspěvekod daweo 11. 4. 2016 20:09

Zdravim panove,
resim se svou lumii 830 drobny problem.
Jedna se o 2x zamitnutou reklamaci kdy Datart prevzal telefon ve stavu bez zjevneho poskozeni (mimo poskozeneho konektoru bezdratoveho napajeni) a partner (Arvato) ktery mel provest opravu zhodnotil, ze telefon je mechanicky poskozen a tudiz nepodleha zaruce. Bohuzel jedina informace z Arvata prisla ze telefon je mechanicky poskozen a nelze ho zarucne opravit i pres to, ze v pozadavku druhe reklamace bylo napsano, ze chceme vyjadreni o co se jedna. Datart se k tomu bohuzel stavi tak, ze servis to zamitl a tim padem on udelat vice nemuze a kdyz jsem se dovolal do Arvata, tak mi mila slecna na telefonu sdelila, ze vlastne mam vse v protokolu a telefonem se ani moc nezabyvali a dokud nebudu chtit udelat cenovou nabidku vic mi k tomu ani nereknou.

Co mám za problemy?
1. dotykova tlacitka reaguji sporadicky
2. problem na displayi - bohuzel display reaguje jako by byl stisknuty v tom miste :(
WP_000027.jpg


Co mne ted zajima:
1. jak jsem to zpusobil abych se tomu do budoucna vyvaroval
2. mam to poslat znova do arvata at mi to tedy naceni a podle toho se rozhodnu co s tim
3. nechat si to vyresit v jinem servisu
4. zahodit telefon a hledat neco jineho?
5. jiny navrh?

Predem dekuji za reakci (prosim konstruktivni :-))
daweo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JTa 11. 4. 2016 20:47

Čau někde ve fóru myslím u 930 jsem četl ze jeden si zaplatil znalce myslím kolem 500 Kč a s posudkem to znovu reklamoval a byl úspěšný.
Zelená S23 Ultra 8/256GB :))
JTa
Junior

Odeslat příspěvekod daweo 13. 4. 2016 19:29

OK, diky moc - podivam se na to a uvidim, co se da delat :)
daweo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 13. 4. 2016 20:57

Mě by zajímalo co bys po znalci jako chtěl?
Jak on pozná jestli jsi to takto poslal do servisu ty nebo to provedl servis.

Napsal jsi toho dost, ale to podstatné ti tam chybí...a to v jakém stavu jsi zboží reklamoval a zda o tom máš v reklamačním protokolu zápis.

Pak by to bylo přece jasné. Přijdu do Datartu reklamovat telefon, necham jim ho tam na opravu a odejdu s protokolem, kde je mimojiné aktuální stav...čili když se za pár dní vrátí a je v horším stavu, ihned reklamuji rozpor přímo v Datartu na místě a obchod to už řeší za tebe, dají tomu servisu jasně vědět, že v původním protokolu byl lepší stav, než v jakém se vrátil.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod burák007 29. 4. 2016 09:24

Zdravím všechny, nevíte kde sehnat Lumia 830 nebo i 930? Oficiální pro český trh už se koupit dlouho nedá. Projíždím inzeráty a taky nic moc :/ L950 je příliš velká už těch 5 palců je na mě hodně.
Děkuji..
burák007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 4. 2016 10:18

U Lumie je snad jedno odkud je.
Kup tady, neprohloupíš http://www.max-shop.cz/nokia-lumia-830-white
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burák007 29. 4. 2016 12:54

Děkuji, vím o něm, nebráním se "šedivkám" ale už jsem našel recenzi, že mobil přišel použitý. Vyřešil by to osobní odběr, ale z Ostravy docela kus :)
burák007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 4. 2016 13:36

Z max-shop pochybuji, ze by prisel pouzity telefon.Jeden z nejlepších a proverenych obchodu mnoha lety.Osobne nenakupuji jinde a stoji me i za cestu Praha -Liberec.Na každý obchod i oficialni setos se najdou negativni recenze, které jsou nepravdive či zavádějící..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 9. 7. 2016 09:53

Jak byste zhodnotili funkčnosti W10M po nějaké době na 830ce? Má cenu updatovat? Vychytaly se už nějaké mouchy? Nebo je lepší se na to vykvajznout na zůstat na 8.1? Díky za odpověď.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 11. 7. 2016 11:38

Potom, co jsem chvili desitky na L830 mel, finalni verzi, ne PfD, nemam znova odvahu je zkouset...ono uz by to nemelo smysle na par dni..v tydnu mi dorazi OnePlus2.
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milil 11. 7. 2016 12:29

Nemám na L830 s WM10 (slow ring) žádný problém. Posun oproti raným verzím je obrovský. A na WP8.1 bych se rozhodně nevrátil
Samsung S8
Milil
Junior

Odeslat příspěvekod BaconCZE 11. 7. 2016 12:36

Mně by Windows 10 Mobile ani tak nevadily, kdyby neproblikávala ta obrazovka. :/
BaconCZE
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků