Nokia N900 - rada

Diskuze o telefonech Nokia a Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Januscha9 12. 8. 2014 22:54

Dobrý večer,

přítel vlastní Nokii N900 jako rezervní telefon. Dnes jsem jej snažila vytahnout z nabíječky, při oddělávání jsem nějak špatně "škubnula" a vytrhnula jsem z telefonu i ten "konektor", do kterého zasunujete samotnou nabíječku. Zůstal mi na koncovce nabíječky.
Opraví mi to v jakékoliv opravně nebo jenom autorizovaná prodejna Nokie, kterou jsem našla v Brně.
Popřípadě kolik myslíte, že to bude stát ta oprava. Abych dodala, nedávno jsme do něj investovali 800Kč (baterka+oprava) s tím, že PC byla 16tis a ještě se to vyplatilo, ale nevím jak vysoká částka opravy by mohlo mít toto. Jelikož jsem žena a moc se v tom neorientuji proto žádám o radu.

Děkuji za radu :-)
Januscha9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vejrri 12. 8. 2014 23:27

Tak co vím v Ostravě v autorizovanem servise to vyjde cca na 700Kč, otazkou je spíš zda bude k čemu nový konektor připájet, pokud je konektor utržený i s kontakty z desky tak je to neopravitelné.
vejrri
Junior

Odeslat příspěvekod papousekmichal 13. 8. 2014 07:56

Co koupit externí nabíječku baterií, kdyby to vyšlo draho? Něco jako Nokia DT-33 u nás či něco levnějšího v zahraničí.
papousekmichal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Januscha9 14. 8. 2014 07:45

Děkuju moc za radu. Zeptám se v Brně v autorizovaném servisu, mám to nejblíže a popřípadě kouknu na tu nabíječku externí, tu bych využila i u mého telefonu, kde jsem ztratila nabíječku a nabíjím přes notebook :-D
Moc děkuji za rady :)
Januscha9
Kolemjdoucí

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor