Nokia Lumia 630 / 635 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zip123 28. 6. 2015 08:21

A která app ze ti hlasi chybu? Setric baterie?
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirec.K 28. 6. 2015 09:47

Priateľke - šetrič batérie. Ale len aktualizačka, aplikácia ako taká funguje. Ale stále na dlaždici Obchod svieti číslo 1, app vyžaduje pozornosť, stiahne aktualizáciu, nenahodí ju a píše len dve možnosti: skúsiť znova alebo nemáte aktuálny systém. Systém aktuálny je, skúsiť znova nepomáha.

Ja mám to isté na L640, akurát so Skypom. Ten som odinštaloval, ale ak ho nahodím s5, tak ho opäť neaktualizuje, ale kedže ho nepoužívam, tak som ho odfajčil, a je pokoj :)

Čo je ďalšia vec: po prvom neúspešnom aktualizovaní šetriča vypísalo chybu (kód), teraz ho už ale nehlási a tak ani nič podľa kódu chyby nevygooglim. Podivnosť je, že otcova L520 zatiaľ aktualizovala všetko bez problémov :D
Mirec.K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zip123 28. 6. 2015 12:22

Na ten sporic se vykašli, na dvou různých modelech jsem videl bug, ze při zapnutém sporici to žere baterku mnohem víc nez bez nej na Update1. Důležité je jen ze muzes někde nastavovat co muze běžet i na pozadí a jinak to doporucuju nechat vypnute, s vydrží ti to moc nepomůže...
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirec.K 28. 6. 2015 13:44

Šetrič nepoužívam, ani priateľka, ide o to, že sa nedá odinštaliť, teda stále svieti v obchode čisielko, že nejaká app potrebuje pozornosť, a za druhé, okno na ploche neukazuje % batérie bez tej aktualizácie, to je všetko :) Tá appka ako taká ma netrápi, len že čo stým, ako by sa to dalo vyriešiť, ale asi nedá (okrem reštartu systému). Dík :)
Mirec.K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zip123 28. 6. 2015 14:54

Jak tohle odnastavit to netusim, me tam porad sviti na obchodu nejake cislo, ale ignoruji ho a jen cas od casu kouknu co tam je. Co se baterie tyce doporucuju aplikaci Battery Tile, krome dlazdice umi zobrazit stav baterie i na zamykaci obrazovce, coz se dost hodi.
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirec.K 28. 6. 2015 18:35

Díky, vyskúšam :)
Mirec.K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K4m1k4z3 28. 6. 2015 19:19

zip123 píše:Co se baterie tyce doporucuju aplikaci Battery Tile, krome dlazdice umi zobrazit stav baterie i na zamykaci obrazovce, coz se dost hodi.

Tohle a mnohem víc umí i Lockmix.
Mirec.K píše:No, síce ide o 630, ale to bude asi totožné so 635-kou. Hm, kôli jednej aplikácii sa mi moc resetovať celý systém zrovna dvakrát nechce...

Soft Reset žádná data nevymaže.
• Aspire V3-571G | 15.6" Full-HD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8GB RAM
Intel 320 80GB SSD | 1TB UltraBay HDD
SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
K4m1k4z3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirec.K 28. 6. 2015 19:37

Takže soft reset a návrat továrneho nastavenia nie je to isté?
Mirec.K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 28. 6. 2015 19:51

Ne, to opravdu jedno a to same není.Soft reset je pouhy restar telefonu - zapnuti a vypnuti.Obnoveni do tovarnich dat je hard reset.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirec.K 28. 6. 2015 21:14

Tak zapnutie a vypnutie rozhodne nepomohlo :) Neva ;)
Mirec.K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dm52 6. 7. 2015 09:09

Zdar všem, mám problém s Instagramem beta na L630DS. Začalo to tak zhruba před měsícem. Aplikace zlobila, odinstaloval jsem ji, teď jede znovu nainstalovat. Začne se stahovat a pak telefon hodí hlášku, že aplikace vyžaduje pozornost. Nepomohla ani velká aktualizace OS před cca 2/3 týdny. Nějak nevím, jak dál. Nejde odinstalovat, abych ji zkusil inst. znovu, nic. Vždy to končí hlášením že vyžaduje pozornost.
Naposledy upravil dm52 dne 6. 7. 2015 13:31, celkově upraveno 2
dm52
Junior

Odeslat příspěvekod stanislaavk 6. 7. 2015 12:17

Má niekto tento telefón v zelenej farbe ? Je ten zadný kryt náchylný na škrabance ?
stanislaavk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NiceOne 6. 7. 2015 19:53

Ano mel jsem. Náchylný na skrabance neni, ale je pekne hnusný.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hokysan 6. 7. 2015 21:38

Taky jsem jí měl a v zelené,mě se právě v téhle barvě líbila nejvic.Z mého pohledu se na této barvě kupodivu schovalo víc věcí,než na originále černým.Nokia 630 DS,matná zelená :-)
hokysan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dm52 7. 7. 2015 13:22

Já když ji kupoval, tak normálně byly v balení kryty 2.
dm52
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků