Nokia Lumia 1320 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dejvidek 15. 9. 2015 20:06

Ne.dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Retroboy 19. 9. 2015 10:32

Čekal jsem to :D začínám přemejšlet o prodeji 1320....tak kdyby někdo chtěl..na ceně se dá dohodnout :)
Retroboy
Junior

Odeslat příspěvekod xeromax 22. 9. 2015 09:50

Nikto tu nemal problemy s vypalovanim displeja na 1320? Mne sa zacal vypalovat asi mesiac po kupe (08/14) nejak som to neriesil. nalsedne mi v 03/15 odisiel usb konektor a telefon sa nedal nabijat, odnesene na reklamaciu, po dvoch tyzdnoch telefon naspat, vymeneny konektor vymeneny displej, cim chvalim nokiu za hladky priebeh a nevyhovaranie sa na vlhko, nesprvne pouzivanie atd... Pred dvoma tyznami ale spozorovane opat naznaky palenia displeja, len tak jemne, ale pomaly mi to tmavne a zvacsuje sa, tak este chvilu pockame a pojdeme znova na reklamaciu. Chcel som len vediet ci sa to stalo aj niekomu inemu, alebo som chytil "vynimocny" kus.
vypalenie je vzdy v lavom hornom rohu displeja.
xeromax
Junior

Odeslat příspěvekod peter34 22. 9. 2015 11:06

Známemu sa deje na 1320 to isté, akurát že je to v strede ľavého okraja displeja. Zatiaľ to nerieši...
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 9. 2015 11:30

Jak se může displej L 1320 vypalovat, když nemá Amoled? :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 9. 2015 13:13

L1320 za nynější cenu se vyhazuje.
Bonusový či dárkový telefon do prvního problému.
Opravna - odpadkový koš.
anonymni

Odeslat příspěvekod xeromax 30. 10. 2015 10:20

Nepouzivate niekto navigaciu waze? Fungovala mi bez problemov od kupy telefonu, vcera sa znicoho nic vypla. Po opatovnom zapnuti, nacitani map znova padla a tak sa to opakuje stale dookola, zapnem nacita mapu a padne. Viete niekto poradit co s tym?
xeromax
Junior

Odeslat příspěvekod Prezdivka4prihlaseni 3. 3. 2016 07:02

Na mé Nokii Lumia 1320 je podpis od samotného Spidermana. Konkrétně na displeji. Hééééč. Smajlík. Jestli mi nerozumíte, tak vězte, že mám na něm velmi silnou a velkou pavučinu. Otázka zní: Co vlastně musím vyměnit, abych se zbavil té pavučiny? Musím vyměnit úplně celý displej, který stojí téměř dvě třetiny co nový přístroj? Myslel jsem, že stačí jen vyměnit sklo displeje. Známý povídal, že se mu taky udělala na displeji pavučina a jen si za tuším čtyři stovky koupil nové sklo a za stovku mu ho v prodejně vyměnili. Měl tuším jakýsi Samsung. Jenže ať jsem hledal jak hledal tak jsem nic takového nenašel. Aspoň teda na heureka.cz. Možná jsem to ale neuměl správně pojmenovat. Kromě nového displeje (nejlevnější) za 2,5 tis. jsem našel i velké množství tvrzených skel - pochopil jsem správně, že to ne, to se dává až jako ochrana na displej (kdybych ho byl býval měl, možná se mi to nebylo stalo). Anebo tento mobil nemá samostatné sklo displeje, nýbrž musí se vyměnit úplně nový displej? Prosím o radu. Díky. Honza.

-- 3. 3. 2016 08:04 --

Jo a jinak samotný displej (jeho elektronická část) je zcela v pořádku.
Prezdivka4prihlaseni
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xeromax 13. 3. 2016 10:46

Tazko povedať ako to ma Nokia vyriešené konštrukčne, na Samsungu naozaj stačilo vymeniť sklo, ja som ho na s3 dokonca menil 2x a sam. Na nokii sa mi zatiaľ nepodarilo sklo rozbiť takže tuto vec som ešte neriesil.
Btw. Moja nokia po druhej reklamácií opravená znova vypálený displej a nefunkčný usb konektor. Všetko opravene, a ako bonus co ma veľmi potesilo telefón sa vrátil s úplne novým zadným krytom, pôvodný už mal co to zazite a z tlacitka ovládania hlasitosti boli asi 2mm odlomené.
xeromax
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 3. 2016 12:29

Honza
Youtube - odpadkový koš.
Nic mezi.
Přeji Ti dobrou volbu.
anonymni

Odeslat příspěvekod Nagant 14. 12. 2018 13:50

Je nová Nokia Lumia 1320 v dnešní době ještě použitelná?
Na sem tam nějaké zatelefonování a prohlížení webu.
Myslím s ohledem na zastarávání aplikací.
Nagant
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 12. 2018 13:57

Na tohle jo
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagant 14. 12. 2018 14:04

Uvažoval bych o tom jako alternativě ke stávajícímu tabletu iGet Smart G71.
Nagant
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků