Nokia Lumia 1520 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kiki_88 28. 10. 2013 11:15

nokia 1520 v ponuke Orange SK , ani tomu neverim ze tak rychlo to pridali, sice zatial este nedostupna ale uz ked je v ponuke bude dostupna skorsie nez sa to cakalo,

https://www.orange.sk/salespad/home/kat ... lumia-1520
Nokia Lumia 830 White
kiki_88
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stein 9. 11. 2013 19:00

Nahráno L1520, pro kvalitu na youtube to je regulérní profi zařízení.

Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Opicka-ho-ho-ho 17. 11. 2013 23:06

Chtel bych se zeptat uvazuju o koupi toho telefonu a premyslim dokoupit i bezdratove nabijeni. Na internetu jsem se koukal. Jsou tam tri a nevim jaky si vybrat ( Nokia DT-900, Nokia DT-910, Nokia CC-3041BK )

Muzete mi prosim poradit nebo aspoň informovat v cem jsou rozdily a jaky je lepsi.


Dekuji
Opicka-ho-ho-ho
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 18. 11. 2013 07:45

Ahoj,
Modely DT-900 a 3041 jsou podložky, DT910 je stojánek, co tobě bude vyhovovat více je na tobě. Já bych si vzal podložku.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mimonaut 18. 11. 2013 08:32

Já bych vzal (mám) stojánek 910. Hlavní výhoda je, že je na mobil stále vidět (slouží jako hodiny, nebo hned vidím, kdo volá atp.).
Velmi praktická a návyková věc.
Krom toho je přítomné NFC, které ale valného využití nemá. a) se musí zatím jeho funkce potvrzovat (spuštění aplikace) a b) se musí mobil přikládat ke spuštění NFC jinak.
Nicméně je to efektní bonus, byť ho příliš nevyužívám.
mimonaut

Odeslat příspěvekod Refael 18. 11. 2013 09:55

Také seriózně uvažuji o 1520ce a celkově o přechodu z Androida na WP8.
Právě dnes jsem si na Nokii Lumia 1020 hrál s OS WP8 a fakt ta plynulost je ohromující.
Jen nevím, zda-li si zvyknu na neexistenci widgetů u WP8, když i počasí zobrazí jen max.1 den a to nemluvím o e-mailech, zprávách atd.. Asi je to daň za naprostou plynulost.
Mám o čem přemýšlet.
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod ethaniel 18. 11. 2013 10:35

miesto widgetov mas zive dlazdice. podla velkosti s dostupnymi informaciami. prave pocasie napr. u mna bing pocasie so strednou dlazdicou ukazuje na jednej strane predpoved na 3 dni a na druhej aktualne s popisom, pri najvacsej mas tyzdnovu predpoved a detialny popis aktualneho dna. pri vacsine zivych dlazdic mas informacie podla velkosti. poziciaj si od niekoho telefon s wp kto uz ma ponastavovane ucty a rozbehane rozne dlazdice, tak sa tym potom pohraj.
N900, N9, L820
ethaniel
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 2. 12. 2013 19:55

Nedočkavci mohou kontaktovat první obchody co tvrdí, že mají 1520 skladem, ceny začínají na cca 18500Kč, takže sem se v mé předpovědi seknul o 500Kč :-)
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod nemeckydj 3. 12. 2013 16:54

Skladem 9.12.13 za cenu 16990kc tak co na to říkáte.nokia se pochlapila a stihla to do vánoc za konkurence schopnou cenu

http://www.obchod-nokia.cz/nokia-lumia- ... va-4-500kc
nemeckydj
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 3. 12. 2013 18:54

Ta cena je dobrá, mohla by být i nižší (tipuju po Vánocích bude stát 12-13k) :)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom420 3. 12. 2013 20:28

ethaniel píše:miesto widgetov mas zive dlazdice. podla velkosti s dostupnymi informaciami. prave pocasie napr. u mna bing pocasie so strednou dlazdicou ukazuje na jednej strane predpoved na 3 dni a na druhej aktualne s popisom, pri najvacsej mas tyzdnovu predpoved a detialny popis aktualneho dna. pri vacsine zivych dlazdic mas informacie podla velkosti. poziciaj si od niekoho telefon s wp kto uz ma ponastavovane ucty a rozbehane rozne dlazdice, tak sa tym potom pohraj.

presne tak.

Widgety na androide su super vec - ale len na mega naslapanych pristrojoch.

Ja som ich nikdy poriadne nepouzival, lebo bolo utrpenie scrollovat plochami - plynulost bola ta tam (hlavne velke widgety ala flipboard, google currents a pod..)
Na WP mam vela zivych dlazdic a plynulost je rovnaka ako pri prazdnej "ploche"
tom420
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 3. 12. 2013 22:58

Loader píše:Ta cena je dobrá, mohla by být i nižší (tipuju po Vánocích bude stát 12-13k) :)



To bych řekl že cenu udrží déle. 920 taky prvních pár měsíců držela a pak to byl sešup.
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rzboril 9. 12. 2013 00:26

Kdo mi sežene červenou ?
.*´¨ ¦)¸.0•´¸.•´¨) (¸.•´ (¸.0•´ .•´ : (´0¸.•*´—`*•¸¦.•*¨)
rzboril
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goast 9. 12. 2013 06:25

Ježíšek ;-)
goast
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 12. 2013 07:07

tom420 píše:Ja som ich nikdy poriadne nepouzival, lebo bolo utrpenie scrollovat plochami - plynulost bola ta tam

Přesně co popisuješ jsem xkrat viděl ale ono to je mimochodem hodně moc o neznalosti,u lidí s nabušenejma strojama o milionprocentni neznalosti.Jde tomu velmi podstatně pomoct na androidovi,v možnostech pro vyvojaře pokud si je spřistupniš maš par voleb po kterych se ti situace podstaně změní.
Dále pokud maš normalni launcher tak existuji volby ponechat v...ano ne..Animace jak a jestli vůbec,elastickej posun - zapnout vypnout,render ui -gpu - ano ne.sys ui HW ano - ne atd atd.Vzhledem k tomu že mam přime porovnaní já versus uživatelé wp, ani nahodou nemaji plynulejši chod na wp.Musim ale dodat že když dostanu do ruky androida prakticky kohokoliv tak se hrozím co je to za lina šunka a co s tim provádí.A za nabušenej stroj fakt nepovažuji dvoujadro s MTK u nějž byla v tomto ohledu situace uplně stejna jako se současnym čtyřjadrem,může se dit co řikaš ty,může to litat plynule a jak z praku.Je to v rukách do značné míry.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků