Nokia Lumia 1520 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mpolan 9. 12. 2013 09:38

A, naše klasika, předěláváme droida, aby vůbec fungoval...
Není důležité zvítězit, ale pořádně si to užít!
Mám o osm koleček víc!
mpolan
Junior

Odeslat příspěvekod patrikvogl 9. 12. 2013 10:21

Nabíječku rozhodně novou, DC-50. Ta totiž není jen jako nabíjeka, ale má i svou vlastní 2400mAh baterii, takže pokud jedete někam na déle, potažmo pokud nemáte nabitý telefon a potřebujete vypadnout z domova, vezmete krabičku bez jakéhokoli kabelu a někde na stole jí bezdrátově dobijete.

Nabíječka sice nemá NFC (absolutně tragické je použití u stojánku, kde jej snad nikdo nevyužívá), stav baterie se dá zjistit pomocí hezkých diodek.

O Lumia 1520 jsem psal na HelloWindows.cz, kupoval jsem u Smarty.cz, jako jediní ji měli opravdu skladem

Kupoval jsem na CZC.cz bílou variantu a maximální spokojenost.
patrikvogl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 10. 12. 2013 09:33

No ti co už ji mají co takhle něco napsat z realu po prvním použití?
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod unik13 13. 12. 2013 18:54

mám prosbu,neviem sa rozhodnúť medzi 1020 slebo 1520,poradíte mi
unik13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 12. 2013 19:16

To je tvůj boj. Hůř ses zeptat nemohl.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mberdych 14. 12. 2013 15:38

Z hlediska HW a ceny dava jednoznacne vetsi smysl 1520. Pokud prekousnes lehce horsi fotak a rozmery, tak neni co resit.Ten HW aspon odpovida cene. Skoda, ze je Nokia neudelala o pul palce mensi.
mberdych
Junior

Odeslat příspěvekod Carlos_Carano 22. 12. 2013 02:47

Technicka na majitele :) Taky Vam kdyz pokladate telefon na stul a pustite treba z 1-2 cm vysky... Ve druhe rade ikon a 3 sloupec ( budu brat nejmensi dlazdici ) jakoby skoci takovej duhovej krizek nebo jak to popsat ( prirovnal bych to k efektum kdyz se zatlacilo na display z vrchni strany treba u E52 nebo podobnych kousku)? Porad jedno a to stejny misto... Jakoby neco tlacilo zespodu na display pri dopadu :) Ne, ze by me to nejak vadilo, ale zajimalo by me jestli to je "vlastnost" nebo mam stesti na kus... :))))
iPhone 7 Plus 256gb Red
iWatch gen.2 42mm
ATV 4 64gb
Carlos_Carano
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 22. 12. 2013 11:35

No potom co zde čtu už jsem to pádlo držel v ruce asi bych to nikdy nekoupil,vyhozené peníze Note3 je pecka tohle radši rychle zapomenout zase se něco nepovedlo.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 12. 2013 11:57

Jak pro koho. Já bych spíš řekl, že se to povedlo.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 12. 2013 12:41

Tohle je spíš o preferenci Androidu nebo WP8. Každý s těch systémů má svoje výhody a nevýhody a je na každém co potřebuje nebo preferuje. Nelze říct který je lepší.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod yokyto 23. 12. 2013 02:54

No jo rajs aby něco někde nehanil, aniž by to měl a řádně vyzkoušel. Koukám, že chodíš prudit od jednoho vlákna k druhému.
yokyto
Junior

Odeslat příspěvekod Carlos_Carano 23. 12. 2013 18:22

Rajs a jemu podobny, kdy jsou ty Vase Androidy tak super, tak si chodte do Vasich "modelu" a nehonte porad nad iOS a WP... Neco Vam snad na tech srotech s imitaci kuze, kovu a buhvi ceho vsech chybi??? Ale to nejsou vlastne predrazeny kramy, ze :)
Carlos_Carano
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 12. 2013 18:44

rajs píše:No potom co zde čtu už jsem to pádlo držel v ruce asi bych to nikdy nekoupil,vyhozené peníze Note3 je pecka tohle radši rychle zapomenout zase se něco nepovedlo.

Ty ses nepovedl. Tat tě dělal asi přes knoflík.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex75 23. 12. 2013 20:43

I jako uživatel Androidu mám čím dál větší sympatie pro WM. Sice občas narazím na nepochopitelné věci, ale jindy mě velmi potěší. Mezi Note3 a NL 1520 bych volil Nokii. Note má stylus a pár s tím spojených užitečných aplikací. Vše ostatní podle mě hraje pro Nokii.
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 23. 12. 2013 22:10

První věta je matoucí ... prosím, je to WP. :)
/Jak to tak vypadá, WM se MS nezbaví :-D/
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků