Nokia Lumia 1520 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 21. 10. 2015 20:04

Přesně jak píše DEJV

To je těch "ušetřených" pár set korun při vyhledávání nejnižší ceny nákupem ŠEDIVKY z pochybných obchodů.

Servis teda asi už L1520 na výměnu nemá, tak jedině ti zbýva zkusit je poprosit o výměnu za srovnatelný model a to L930.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 21. 10. 2015 20:32

Souhlas, těch případů jsou stovky, lidi čumí JEN a POUZE na cenu, nic jiného je nezajímá, teď by jim byl dobrej výrobce, ptám se ale proč by to dělal....
Nikdy sem nekoukal na cenu, poměr cena / služby jsou pro mne prvořadé. Já mám teď neopravitelnou 1020, mohl bych to tehdy koupit jako šedivku bůhví od koho, koupil sem u O2 za nejvyšší cenu (asi) a není problém s vrácením peněz.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Physeter 26. 10. 2015 16:33

Omyl panove, zadna sedivka a E-PRO seriozni kamenny obchod ktery fungoval 10 let. Nicmene finalni informace a pozitivni zaver, Microsoft mi posila L930.
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 26. 10. 2015 18:21

Posílá ti to Arvato ne? Tohle ale určitě není standartní výměna, ...poděkoval bych teda tomu servisu.
Myslim že servis Britex se Samsungem by ti v podobné situaci už neodepsal ;)
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Physeter 27. 10. 2015 10:30

Ne, telefon posila primo Microsoft. Vykomunikovano pres branu podpory na windowsphone.com
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod therage 27. 11. 2015 13:40

Zdravim vas panove.

V soucasne chvili pouzivam jako svuj hlavni telefon S6 Edge. Nicmene rad bych si poridil neco pracovniho, jako sekundarni zarizeni. Mam zajem prave o L1520.

Oplati se tento telefon jeste dnes? Jak je na tom kvalita displeje a fotek v porovnani s S6? A co baterie? Diky
therage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Physeter 27. 11. 2015 14:32

Display je vyborny, lepsi nez u Lumie 930. Fotky jsme zrovna minuly tyden porovnavali s kamaradem, ktery ma prave S6 Edge a shodli jsme se, ze 1520 lepsi. Jen mam pocit, ze uz novy telefon nesezenes.
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 11. 2015 14:39

I ta výdrž baterie je u L1520 delší..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 27. 11. 2015 14:57

Ten displej je tak dobrej, že výměna skla (mění se celé LCD) stojí pět litrů.
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patyzonek 20. 2. 2016 09:36

Ahoj, moc Vás prosím o pomoc. Lumia 1520 mně zlobí tak, že mobil cuká několikrát denně, samy se mačkají ikony na displeji, zasekne se displej a nereaguje na dotyk. Pomůže na chvilku vždy vypnutí displeje tlačítkem na boku mobilu. Můžete mně prosím poradit, jestli to vyřeší výměna LCD displej včetně dotyku? Nebo je to nějaká výrobní vada mobilu a nepomůže nic? Mobil chci dál používat, je nadčasový a v podstatě doteď na něho nemají ani nové mobily. Děkuji moc za rychlé info.
Paty
patyzonek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 2. 2016 09:55

Obnoveni tov. nastavení jsi zkusil?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patyzonek 20. 2. 2016 10:31

Zkusil jsem již xkrát tovární nastavení, začne to dělat hned po nové instalaci. Citlivost dána na normální, zapnutí displeje poklepáním vypnuto. Já ten mobil chci dále používat, bohužel je již po záruce. Jediný servis je Arvato, který má absolutně katastrofální přístup. Nereaguje na emaily, dovolat se tam nedá ani po 15 minutách v hlasovém automatu. Microsoft to totálně ***** tímto přístupem. Jak může dát volnou ruku jedinému servisu v ČR Arvatu? Můžu to tam poslat jen balíčkem, nemůžeš navštívit servis osobně. Navíc jsem se dočetl, že v Arvatu již nemají náhradní díly na Lumia 1520, tak proč to tam budu posílat (poštovné 200 kč plus 300 kč diagnostika, i když ti mobil neopraví). Má to logiku to tam zaslat, navíc když neodpoví na otázku, zda ještě mají náhradní díly? Řeším již přes 2 týdny a vlastně jsem se neposunul. Jenom jsem se dozvěděl, že tento problém s cukáním a nereagujícím displejem má spousta lidí, ale v podstatě nikdo neřekl, v čem byl problém a jestli se to dá vůbec opravit. Jsem ochoten si objednat LCD displej včetně dotyku, ale zatím nevím, jestli je to ten problém. Může prosím někdo opravdu poradit?
Děkuji moc
patyzonek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 2. 2016 11:00

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patyzonek 20. 2. 2016 11:38

Tam tě jen odkážou chladně na servis Arvato a jsem tam, kde jsem byl...
patyzonek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 2. 2016 11:43

Stejně si myslím, že je soft. záležitost a ne vada displeje
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků