Nokia 515 / 515 DS - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Nokia a Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Naecken 1. 1. 2014 11:16

Otevřeš si nabídku aplikací > najedeš na aplikaci > Volby > Nastavení aplikace (nebo něco takového) > a tam vybereš připojení...
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak

Odeslat příspěvekod gazebo 19. 7. 2014 05:54

Dobrý den,
rád bych se zeptal na pár otázek.

1. Jak lze přiřadit ke kontaktu vlastní vyzvánění (z SD karty)
2. Proč se mi u přijatých zpráv neobjevuje jméno odesílatele ale jen číslo ?
3. Lze přímo v tlf zrušit wap připojení ?
4. Jsou v tlf nějaké hry a když ano tak kde, při otevření aplikací mě to připojuje na net

Díky
gaz
gazebo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 19. 7. 2014 07:49

Řekl bych že 1. 3. 4. by mohlo být v manuálu. 2. jen u sms nebo i volání, u všech čísel nebo jen u některých, nemáš duplicitní telefonní čísla?
šulda
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Naecken 19. 7. 2014 10:42

gazebo píše:Dobrý den,
rád bych se zeptal na pár otázek.

1. Jak lze přiřadit ke kontaktu vlastní vyzvánění (z SD karty)
2. Proč se mi u přijatých zpráv neobjevuje jméno odesílatele ale jen číslo ?
3. Lze přímo v tlf zrušit wap připojení ?
4. Jsou v tlf nějaké hry a když ano tak kde, při otevření aplikací mě to připojuje na net

Díky

1) Otevřeš si Galerii, najdeš tvůj soubor a Volby > Použít > Vyzvánění kontaktu. Jak jednoduché, milý Watsone.
2) Pravděpodobně máš zdvojené kontakty - používej jen jednu paměť pro kontakty a ujisti se, že tam není některý dvakrát. Pak to bude v pořádku.
3) Pokud vím, tak WAP už je dnes překonaný a nepoužívá se u moderních přístrojů. Pokud máš na mysli mobilní internet, tak v připojení si najdi položku datové pakety a nastav "Dle potřeby" nebo Zakázáno, pokud to jde.
4) Menu > Aplikace > Hry. Ale je možné, že to jsou jenom demo verze, takže bez internetu si nezahraješ. Jinak hry můžeš do telefonu dostat jednoduše přes počítač z externích zdrojů nebo přes Nokia obchod.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak

Odeslat příspěvekod jindra.r 12. 8. 2014 13:12

Jde telefon připojit k PC Suite? Mě se nedaří.
jindra.r
Junior

Odeslat příspěvekod Naecken 12. 8. 2014 20:25

Stáhni si tuhle verzi a půjde.
Jolla is a movement.

Naecken
S40 Maniak

Odeslat příspěvekod dockalacek 6. 9. 2014 17:10

1) Uvažuji, že si 515 koupím, ale jako vozíčkáři mi moc nevyhovují tlačítka hlasitosti na boku. Jde během hovoru nastavovat hlasitost i navigační klávesou (stiskem nahoru-dolů) jako u předchozích tlačítkových Nokii?

2) Četl jsem, že nová příchozí SMS se otevírá vždy do konverzace. U už přijatých SMS dá se zapnout třídění na Přijaté/Odeslané? Konverzace se mi moc nelíbí.

3) Která je praktičtější - bílá/černá?:-) Na jedné jsem četl, že jsou vidět škrábance...Díky moc.
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Mám Eurocase 350W a nestydím se za to!:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod D.Francis 6. 9. 2014 23:41

Tohle všechno umí Nokia Asha 302 a v grey provedení je téměř po 2 letech jako nová :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod monikash 7. 9. 2014 08:23

To 6320 taky. 8-P

Výrobci mobilů si myslí, že jsme všichni blbci a nepamatujeme si, na co odepisujeme, tak ze smsek udělali konverzaci. :-/

Škrábance budou vidět víc na bílé.
Moto G5+.
Sony NEX7, Panas GX80 a GX9
monikash
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 7. 9. 2014 09:43

Fajn, díky moc. A odpověď na první dvě otázky? Máte někdo 515?
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Mám Eurocase 350W a nestydím se za to!:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod Naecken 7. 9. 2014 10:32

Já bych se neodvolával na předchozí telefony, tj. i QWERTZ varianty S40. Nokia bláznivě experimentuje, takže každý z posledních S40 telefonů měl něco jiného domršeno úžasným způsobem.

Jinak černá 515 je úchvatná :)
Jolla is a movement.

Naecken
S40 Maniak

Odeslat příspěvekod dockalacek 7. 9. 2014 16:38

Uvažuji, že si koupím dvě, tu druhou do zásoby. Mám C2-01 a tak chci co nejvíce podobné prostředí, i ovládání. Navíc jsem nostalgik a tak si plánuji přetáhnout SMS z C2-01 do 515 (obě S40). Microsoft totiž S40 zařízl, tak se chci předzásobit. Zálohu z S40 do S30 totiž nepřetáhnu, je tak?
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod Naecken 7. 9. 2014 18:27

Možná přes Bluetooth, ale určitě ne přes Nokia (PC) Suite.
Jolla is a movement.

Naecken
S40 Maniak

Odeslat příspěvekod AndyAaron 12. 9. 2014 11:17

Muzu se pritomnych majitelu Nokie 515 zeptat, zda jde synchronziace s google uctem pris Exchange? Jde mi zejmena o synchronizaci kalendare a kontaktu. Na 301 to udajne melo jit, ale kdyz jsem si ji pujcil, tak jsem nebyl schopny to nastavit tak, aby to fungovalo. Premyslim o koupi 515 jako zalozniho telefonu, tak by mi vyhovovalo, kdyby to Exchange umelo. Diky za odpovedi.
Sony CMD-J5 -> Siemens C35 -> Siemens C65 -> Siemens CX65 -> Nokia 6124 -> Sony Ericsson C702 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 630DS + iPhone 6 128GB
AndyAaron
Junior

Odeslat příspěvekod Naecken 12. 9. 2014 18:16

Oba telefony pomocí aplikace zvládají Exchange. Ale problém je na straně korporace Google, která se rozhodla nepoužívat a deaktivovat Exchange protokol u Google účtu! Ani starší účty, které používali Exchange ho již nemají funkční.
Jolla is a movement.

Naecken
S40 Maniak

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor