Nokia 301 / 301 DS - obecná diskuze

Nokia Lumia 730 / 735, Nokia Lumia 930, Microsoft Lumia 640/ Lumia 640XL, Nokia Lumia 630/630DS/635...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Gutts 11. 12. 2013 08:00

Díky, ale pozdě, už jsem si objednal jednosimkové verze :-) Usoudil jsem, že DS stejně nebudu nejspíš potřebovat, že to je stejně akorát víc věcí který se můžou rozbít nebo otravovat a že i kdybych to někdy potřeboval, tak že zacházení s DS je prý otravné furt přepínat nebo aspon kontrolovat, jestli dělá to co má. Tak snad budu spokojen.
Gutts
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Naecken 12. 12. 2013 18:36

Měla by být dostupná nová verze FW 8.02 pro jednosimkové RM-840 a RM-841.

Přináší:
    vylepšení stability a výdrže,
    přidána funkce Sdílení,
    nové ikony pro aplikace Hudba, Rádio a Video,
    přidán odkaz na Youtube a aplikace Přenos kontaktů (známá z Nokie 515),
    nové verze aplikací Chat, Email, Facebook, Nokia obchod, Notifikace a Twitter,
    a další vylepšení…
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak

Odeslat příspěvekod lasiiiiii 20. 12. 2013 11:43

dobrý den, nemůžu přijit na to jak zformatovat sd kartu v nokii 301 dual sim, at hledám jak hledám nikde nic poradíte?
lasiiiiii
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod olgoj 26. 12. 2013 10:41

Ahoj, mám jeden dotaz. Mám jednosimkový telefon a problém s přehrávačem. U některých alb to seřazuje přehrávané písničky podle abecedy a ne podle toho, jak jdou po sobě na albu. Nevíte, jestli se to dá někde nastavit? Já na to nepřišel.
olgoj
Junior

Odeslat příspěvekod suplik 29. 12. 2013 19:06

Ahoj, moc prosím o radu. Mám nokii 301DS a před měsícem se začala sama připojovat na internet, takže výdrž baterky tak 1/2 dne. Když jsem zakázal připojení na internet, tak mě pořád otravuje hláška "Chcete-li,aby aplikace zůstala připojena, musíte vybrat preferovanou SIM kartu. Chcete pokračovat?"
Když dám ne, tak za chvíli to tam mám zase. Taky se chci zeptat jaký je bezpečnostní kód k restartování telefonu, protože jsem ho nikde nenašel.
suplik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 29. 12. 2013 19:32

Bezpečností kód je v základu 12345.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod suplik 29. 12. 2013 20:55

Dík, zatím to vypadá, že se to urovnalo po továrním nastavení.
suplik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vocapmen 30. 12. 2013 16:35

Ahojte, poprosil bych o pomoc. Mamka dostala 301DS a jde nejak nastavit aby se cisla na sim1 volali jenom z teto sim a cisla na sim2 z druhe sim nebo se musi pred kazdym volanim nastavit priorita sim? S DS nemam zadnou zkusenost, tak netusim, jak to presne funguje. :-) Diky moc
vocapmen
Junior

Odeslat příspěvekod nod32 7. 1. 2014 16:02

Ahoj,pokud zvolim prehravani hudby primo ze slozky zhasne po chvili displej??
Ted mam Asha 200 a displej mi porad sviti pokud zvolim prehravani ze slozky.Dekuji za odpoved.
nod32
Junior

Odeslat příspěvekod Akly 11. 1. 2014 18:06

Ahoj, chci se zeptat, vyšel už update pro 301DS nebo je nějaký pokrok v řešení problému s baterkou? Chci si tento telefon pořídit hlavně kvůli výdrži a tato diskuze je celkem odrazující. Díky.
Akly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Akly 12. 1. 2014 09:41

Fíla: děkuji za odpověď. To pak můžu vzít rovnou X2-02. Nebo je ještě podobný telefon s velkou výdrží? Na 301 mě zaujala hlavně výdrž, použitelný foťák a 3G. Samozřejmě co se týká DS nesmartphonu. Ještě jednou díky.
Akly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Akly 12. 1. 2014 21:19

Fíla: Mno to já vím :-) Ale má pro mě úžasnou funkci integrované antény rádia, které se těžko odvyká a tlačítka ovládání přehrávače na boku. Taky je o něco levnější. Nebo se vykašlu na rozhodování a zařadím se do stáda s Galaxy S duos a bude. Ale ta výdrž... :-|
Akly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bigg.I 14. 1. 2014 15:49

Koupil jsem si ho jako záložní k 808 PV, když ho porovnám se Samsung 5610 co je v rodině a za stejné peníze tak -

Nokia 301

+ lepší materiály
+ hezčí grafika
+ lepší výdrž
+ větší výkon v java aplikacích
+ lepší zvuk ( jak sluchátka tak i repro)
+ s40 prostředí
+ klávesnice

- nemá blesk ( neřeším)
- nemá AF
- nejsou takové možnosti jako u 5610 s upraveným FW
- nelze minimalizovat aplikace

Osobně mi jako záložní telefon k 808 PV stačí, pořídil jsem si ji jako fanda Nokie
Pokud by si někdo kupoval jako primární mobil tak bych asi koupil Samsung skrz focení a víc možností :-)
Main Device - Nokia 808 PureView White
Standby Device - Blackberry Z10
Equipment - Nokia DC 19 White
- Nokia CC 3046
- Nokia HH 23
Bigg.I
Junior

Odeslat příspěvekod mpolan 15. 1. 2014 13:05

Samsung 5610 jsem používal skoro dva roky a marně jsem tam hledal ten kov. Telefon byl rozvrzaná herka, klávesnice u něj odcházela rychlostí blesku... V tomhle ohledu si myslím, že 301 je opravdu z lepších materiálů, jakkoli je plastová.
Není důležité zvítězit, ale pořádně si to užít!
Mám o osm koleček víc!
mpolan
Junior

Odeslat příspěvekod Bigg.I 15. 1. 2014 15:08

Fíla:
tak rozhodně mi přijdou na 301 materiály příjemnější - tělo je z takového bytelného plastu, něco jako 808PV + lesklá klávesnice.
Samsung má sice kovový zadní kryt, zbytek je taková náhražka, nemám rád, když si něco hraje na něco, co není ;). Design a materiály jsou věc však subjektivní....
Nokiu jsem ještě nijak neupravoval - ani nepřidával žádné aplikace, to až později tak uvidíme.
Main Device - Nokia 808 PureView White
Standby Device - Blackberry Z10
Equipment - Nokia DC 19 White
- Nokia CC 3046
- Nokia HH 23
Bigg.I
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor