Nokia Lumia 520

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod iantaris 19. 5. 2015 11:44

Neco se zalohuje samo.. Mrkni se na svuj Windows ucet.
iantaris
Junior

Odeslat příspěvekod kimez 19. 5. 2015 11:47

No jenomže, když bych si pamatoval windows účet :D
kimez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iantaris 19. 5. 2015 11:50

Staci login, heslo ti poslou.
iantaris
Junior

Odeslat příspěvekod kimez 19. 5. 2015 15:18

to si taky nepametám, jen jsem si téhda něco vymyslel .. :D no tak dám druhej diplay no ..
kimez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 19. 5. 2015 18:50

Kdyz to nemas zalohovane, tak to moc dulezite nebude. Mobil zahodit a kdo bude neco chtit, tak se ozve :D
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod muisa 5. 6. 2015 11:21

Ahoj, mamka má tento telefon, ale jdou jí špatně psát smsky. Pokud má mobil na výšku, tak nejde moc mačkat klávesy na levé a pravé straně (jako např. q,a), pokud ho má na šířku, tak zase dole (mezerník, tečka, čárka)... Je to z důvodu, že jsou ty klávesy moc blízko kraje displeje. Jak to řešíte? Děkuji
muisa
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 5. 6. 2015 11:39

No tim to tedy nebude. Bud je poskozen display, nebo at si koupi jiny mobil,kdyz se na tomto nenaucila psat.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod muisa 5. 6. 2015 12:47

Tak jsem to pro jistotu sám vyzkoušel a na výšku ta pravá strana funguje dobře, ale písmenka na levé straně skoro vůbec (jak jsou malá). Pokud píšu na šířku tak zase špatně fungují klávesy dole, tzn. v podstatě také ta levá strana displeje, ale tím, že jsou ty klávesy lehce větší než, když je mobil na výšku, tak se občas zadaří. Ale každopádně je to docela problém, když píšete smsku a mačkáte 10x mezerník, než tam skočí... Co byste dělali, reklamace?

Edit: Ještě mě napadlo otočit při SMS displej opačně tzn., že ten nefunkční levý pruh bude nahoře (kde to nevadí) a funguje to. Jinak to mamce ani nevadilo, jen ty smsky :-)
muisa
Junior

Odeslat příspěvekod BobTheBuilder 5. 6. 2015 13:36

Displej na Nokia Lumia 520 stojí asi 6-7 stovek, vyměnit ho je celkem snadné. Za ty prachy to je ale OEM, takže pak nefunguje knock-to-unlock. Nebo se dá celkem za levno koupit Lumia 435 - o něco lepší hardware, taky 4".
EDIT: ne displej, ale sklíčko s dotykovou vrstvou.
BobTheBuilder
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 6. 2015 08:45

Pokud je telefon v záruce pak reklamovat, jinak bych to spíš viděl na prodej a koupi třeba Lumie 435 nebo 532.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod milne 30. 12. 2015 22:48

Ahoj, dostal jsem na vyzkoušení, resetoval do továrního nastavení, upgradoval jsem systém a teď není v menu položka "dotykové ovládání". Čím to?
milne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbie18 18. 9. 2017 13:42

Vo svojom staršom telefone som spušťal navigaciu tak, že na mape som zadal bod (podržaním na mieste) kam som sa chcel dostať a následne spustil navigáciu.
Funguje to tak aj v tomto telefone, alebo v kažom prípade musím zadávať adresu cieľa?
Ďakujem.
robbie18
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků