Nokia Lumia 920

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hotovyrado 26. 11. 2015 12:16

Nechápu Tě... ve WP8.1 máš novou microsoftí aplikaci mapy - viz obrázek - která neumí hlasově navádět?

wp_ss_20151126_0002.png
wp_ss_20151126_0001.png
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubenij 26. 11. 2015 13:41

Ano, přesně tak.
I když se podívám do nastavení výchozí aplikace pro hlasovou navigaci, tak je tam jen možnost Mapy Windows Phone (bez hlasu)...
Přílohy
wp_ss_20151126_0002.jpg
bubenij
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 26. 11. 2015 14:28

@hotovyrado

nemas tam jeste Here+ ? a naopak bubenij ho tam nema ?
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 26. 11. 2015 14:31

Mám tam Here ale jen Drive, nikoliv Maps... To ale podle mě na aplikaci MS Mapy vliv nemá. Naopak... zdá se mi divné, že by ve WP8.1 měl nainstalovánu tu vyloženě desítkovou a s "hamburger menu" aplikaci Mapy
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sentry 26. 11. 2015 14:44

No jde o to, ze v Here+ je v menu moznost si ten hlas pro navigaci stahnout, kdezto ve Windows Mapy jsem to nenasel (mozna jsem blbe hledal) :-)
Tak mi napadlo, jestli to nesouvisi, protoze Windows Mapy pochopitelne pouzivaji mapove podklady stejne (ty jsou v 10kach oddelene jako Offline mapy) a predpokladam, ze stejne to je i pro ten hlas pro navigaci. Mne ta hlasova navigace ve Windows Mapy taky funguje, ale taky mam na mobilu jeste Here+ (Here Maps uz jsem byl nucen smazat).
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubenij 26. 11. 2015 15:45

HERE+ už nemám, z HERE mi zbylo jen HERE city lens...
Hotovyrado: Mapy v mém mobilu nemaj to "hamburger menu"... Tam vůbec neni moc možností co nastavovat...
bubenij
Junior

Odeslat příspěvekod bubenij 27. 11. 2015 07:15

Tak jsem včera znovu reinstaloval, vrátil jsem se k Cyan, nechal proběhnout vššechny aktualizace (večer v háji...) a lup - HERE je zpátky, nevím proč a jak je to možné, ale mam ho tam a funguje...
Teď jen postupně nainstalovat zpátky všechny aplikace co jsem tam měl a můžu pokračovat...
bubenij
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 27. 11. 2015 09:43

Cyan? Jak jsi tam dostal Cyan?
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 27. 11. 2015 09:49

WDRT Ti tam nahraje Cyan, ne Denim
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubenij 27. 11. 2015 09:53

Přesně tak, Recoverz tool tam nahraje Cyan a pak musiíš nechat proběhnout všechny aktualizace už přímo v telefonu.
Nicméně stejně nechápu proč tam předtim HERE nebylo, jediné co jsem dělal jinak bylo, že poprvé jsem šel cestou návratu do továrního nastavení, to byl jedinej rozdíl.
Ale Alzu radši zkoušet nebudu, aspoň zatim ne :-)
bubenij
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 28. 11. 2015 14:14

Včera jsem zkusmo nahrál W10 na L620 a vrátil se zpět k Denimu, i já tam mám HERE Maps i Drive, plus navíc Misrosoftí mapy. Podle mě v osmičkovém Storu ty HERE apky prostě jsou pro všechny modely
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubenij 28. 11. 2015 22:23

Já původně dělal jen tovární obnovu, ne reinstal. Po tomhle tam HERE fakt nebylo... Až když jsem udělal reinstal přes WDRC, tak to tam spadlo.
bubenij
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 5. 12. 2015 13:19

Kluci, zřejmě mně odešla nabíječka origo Nokia od Nokia Lumia 920. Nejdříve jsem si myslel, že jen zlobí kabel - jeho povrch před čase hodně rozpraskal - což jsem nějak nepochopil. Takže jsem si jednoduše vypomohl izolačkou. No a teď koukám, mobil na nabíječce přes hodinu a pořád 18 % baterka.

Napadlo mě, že upadl port na mobilu - myslím, že se tu o tom dost psalo. Vyzkoušel jsem tedy druhý kabel - nabíječku do auta. Opět nic. Tak jsem tuto zapojil na USB port PC a mobil, zahlásil nabíjení. Uvidím, jak stav dopadne.

Prosím vás, kdyby to byla jen vadná nabíječka - co vzít za alternativu? Chci něco, na co se dá spolehnout, že nevyhořím. Můžete dát konkrétní link na Nokie? Vím, že jste psali i o výborných nabíječkách od Samsungu. Takže klidně i tuto bych vzal. Jde mně o nabíjení v rámci korektních parametrů... a aby délka nabíjení nebyla výrazně delší, než u originální Nokie.

Díky za rady a odkazy.
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 5. 12. 2015 13:22

http://nabijecky-pro-mobilni-telefony-o ... e/#section

2A výstup, za ty prachy nekoupíš líp
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eduard.gregor 5. 12. 2015 13:42

Jj ten vyse nadepsany samsung bude to prave orechove. Sam ji mam a pouzivam kdyz nekam jedu. Je rychla (rychlejsi nez original j L920) a telfon to v pohode zvlada.
eduard.gregor
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků