Nokia 808 PureView

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 2. 2015 23:09

Rkubik píše:Nazdar kluci,jak propojit n 808 s androidím tabletem aby měl přístup na internet? Má to nějakou souvislost s vestavěným VPN ? Zkoušel jsem Androidí apl." BlueVPN" ale nerozjel jsem to ...

Přes tu aplikaci pomocí Bluetooth by to mělo jít, takhle jsem do Androidu sdilel mobilní internet z Nokie E52.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Naecken 1. 3. 2015 10:28

Fre ddy píše:Stáhni apku "Locker" se to jmenuje. jsou dva typy. Jedna je černá apka s klíčem se zámkem uprostřed, ale lepší je ta apka s modrým logem a též zámkem uprostřed, ver. 1.02(1) dodavatel je
huellifSoft. Je to úžasný pomocník!!, na posuvník zapomeneš.. :-)

Posuvník je rychleji po ruce při odemykání i zamykání a navíc můžu poslepu rozsvítit přisvětlovací LED. Spíš mi vadí displej, který mi občas nebere spodní část, kde jsou toolbuttony. Musím zamknout, přeleštit sklo a pak to chvilku zase jde.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Amores_L 8. 4. 2015 06:20

Ahoj, po dvou letech jsem zformátoval Nokii 808, nyní jsem zjistil, že Nokia Suite se nemohu přihlásit, hlásí to že se ke službě nejde připojit a v telefonu se již nokia obchod nedá spustit, vždy to skáče rovnou na internet, kde je jakýsi ovi store, ale nejde vyhledat batery monitor, můžete mi někdo poradit jak ho získat?
Amores_L
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jara001 8. 4. 2015 09:25

Ahoj, podpora Nokia Storu a Nokia Suite byla už od společnosti Nokia/Microsoft ukončena. Některé aplikace se dají stáhnout přes alternativní obchody - doporučuji AppList (http://applist.schumi1331.de/), další jsou Symbian Store nebo např. Opera Store.

J.
jara001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Amores_L 8. 4. 2015 12:57

Ahoj, moc děkuji za radu.. tam jsem batery monitor naašel, ale když jsem chtěl dát download, tak se mi stáhlka aplikace applist, to je dobře a musím nahrát nejdřív to a nebo jak to funguje prosím..?
Amores_L
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 9. 4. 2015 07:41

No musíš stáhnout "obchod" s aplikacemi AppList a z něj si pak stáhneš další aplikace.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigg.I 4. 6. 2015 22:02

Dotaz - nevíte někdo jakým způsobem říct Hudebnímu Přehrávači, aby řadil alba od nejnovějšího po nejstarší ? Tzn. otevřu interpreta a jako první se mi zobrazí jeho nejnovější album a dole bude nejstarší album....
Přehrávač mi to teď řadí abecedně a je to iritující, jelikož na BlackBerry se to řadí hezky jak jsem popsal. Díky
Oldschool lover
Nokia 6.1
ex. Sony Xperia X compact, BlackBerry Z10, Nokia 808, Nokia 5630 XpressMusic...
Bigg.I
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retazretaz 25. 8. 2015 03:42

Ako odstranit aplikaciu POČASIE na N808. Beznym sposobom sa neda.
Nokia N 808 Pure View
retazretaz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 25. 8. 2015 07:57

Pomocí hacku nebo úpravou FW ale to už jsem ti psal jinde kde ses ptal nedávno. Taky sem ti psal kde je tam o tom zmínka a je tam i potřebný soubor a cesta kam ho umístit. Co chceš ještě víc? :roll:
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retazretaz 27. 8. 2015 02:50

No tosi mi pisal, ale ja nie som IT-ckar, a nevladnem anglistinou.
Preto som to skusil tu, mysliac ze mi tu poradia ako pre cloveka a nie IT-ckara.
N 808, haxxnuta
Nokia N 808 Pure View
retazretaz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 8. 2015 06:03

Fre ddy:
Ahoj,
koukám že Ti dlužím již dlouho odpověď :-)...
Takže předem pozdrav.
Jinak jak jsem se sžil, jak píšeš, co nám pokračovatelům tradice zůstalo - Nokia - MS.
No dlaždice, nakonec si jako v životě na všechno zvykneš.
Se vzpomínkama toho bohužel mnoho nenaděláš.
Já vzhledem k firemní komunikaci - emaily, schůzky jsem prostě musel udělat volbu.
Ve firmě jsem vedle nejpočetnější skupiny s iOS, založil s kolegou IT podporu pro platformu WP a dodnes to podporujeme.
Lumii 1020 kterou vlastním miluji, a kdy jsem to poznal?
No když byla na opravě :-).
Ona má nakonec vše co potřebuji, i když dcera co dělá s iPhone 6-tkou na aplikacích - to je na "hony" vzdálené...Bohužel.
Přesto se snažím držet se toho, co člověk má rárd.
Ano kritizuji i tento systém, a to ne málo :-).
No a nyní MS nemám rád, hlavně proto, že se pořád něco očekává, a možností jak to ve výsledku ovlivnit moc není.
Snaha by byla, ať už na 950XL dát min.4kAh. baterii, či hlavně Glance...
No vše marné, píšu do MS (a to nejsem sám) a výsledek - 0.
A jinak N808 mám pořád jako záložní telefon :-).
Tak ahojda a písni, třeba co plánuješ Ty dál...
Já nyní čekám jak to dopadne v říjnu s L950-tkou.
anonymni

Odeslat příspěvekod šulda 27. 8. 2015 09:06

retazretaz píše:No tosi mi pisal, ale ja nie som IT-ckar, a nevladnem anglistinou.
Preto som to skusil tu, mysliac ze mi tu poradia ako pre cloveka a nie IT-ckara.
N 808, haxxnuta

Ale notak:
Nasměroval sem tě na - (SYM) PORADŇA >> Odinštalovanie Počasia Nokia 808 Belle FP2 >> kde se píše -> nakopíruj do C/sys/bin + je tam odkaz na stažení souboru.
To je myslím slovensky ;-) Že najdeš návody na DM sem psal nakonec ale i s upozorněním že najdeš zřejmě návody tam kde se ptáš, tedy slovensky a na 99,9% tam jsou, jen pro to musíš něco udělat, jinak to opravdu radši někomu dej nebo se nehneš z místa ;-)
mposvar píše:Lumii 1020 kterou vlastním miluji,

To už zavání úchylkou :mrgreen:
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod retazretaz 9. 9. 2015 06:48

Som "reglí" aj tak to tam nie je.
Nokia N 808 Pure View
retazretaz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků