Nokia 808 PureView

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jaaro 9. 9. 2015 13:31

Ja len taku otazocku na poslednych mohykanov.Co vsetko Vam funguje a co nefunguje kedze podpora symbianu skoncila??Jasne ze dovolat sa dovolate,fotku spravite a mozno aj upravite ak su aplikacie ale ako s ostatnymi funkciami,maily,aplikacie,mapy,navigacia atd?
Ako fungujete ked to vsetko MS odrezal?Uz je tomu nejaky ten rok....
Dakujem za odpovede,uvazujem ze si ju este zozeniem na pamiatku aj na obcasne pouzitie.
jaaro
Junior

Odeslat příspěvekod jaaro 15. 9. 2015 02:34

Nič?,nikto?,žiadna odpoveď?
Že by už 808 nik nemal?
jaaro
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 9. 2015 06:52

GAME OVER.
Bye NOKIA.
End-time.
anonymni

Odeslat příspěvekod Bigg.I 15. 9. 2015 07:42

jaaro - já ještě 808čku občas používám, dej mi tak 3 dny a napíšu ti co tak používám a co funguje ;)
Oldschool lover
Nokia 6.1
ex. Sony Xperia X compact, BlackBerry Z10, Nokia 808, Nokia 5630 XpressMusic...
Bigg.I
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod met.cze 15. 9. 2015 08:56

Mě 808 z ničeho nic začala neustále hlásit plnou paměť a tak jsem provedl trojhmat. Po něm se telefon neskutečně seká a paměť, byť je prázdná, nedovoluje ani spustit foťák. Moc mě to štve, počítal jsem s tímto mobilem na dlouho, nebylo nám přáno :-(
met.cze
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaaro 15. 9. 2015 09:13

met.cze ,ale toto co pises nemoze byt sposobene tym ze bol system odrezany.
Nechcem byt paranoidny ale nechce sa mi verit ze by to az takto do dosledkov MS zarezal ??
jaaro
Junior

Odeslat příspěvekod met.cze 15. 9. 2015 11:19

jaaro - no já ani netvrdím že to má na svědomí MS ale stejně jako nevím proč 808 nejede, tak nemůžu dát ruku do ohně za to že nemá :nenapadne
poté co se stala majitelem obchodu pro Symbian Opera či co to je už to nebylo ono.
met.cze
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 15. 9. 2015 11:41

Formátoval jsi jen paměť C? Při formátu je potřeba zformátovat všechny paměti.
Na mail používám Profimail, navigace samozřejmě funguje, mapový podklady jsou z února 2015, u aplikací je to jen o tom že už nevychází aktualizace a kdo potřebuje nějakej obchod, na co? Nepoužíval sem to ani když to "fungovalo". Kdo to mermocí chce, tak ať použije aplikaci AppList. Sice u E7 ale to je buřt.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Amores_L 16. 9. 2015 19:53

Ahoj, vždy mi tady někdo poradil...mám stále nokii 808 a řadu let jsem koukal jen na seriály, v poslední době jsem začal koukat i na filmy a stává se mi, že film běží, ale jakmile ho pauznu a chci později znovu spustit, tak už se nerozjede a jediné co můžu je koukat znovu, což je nepřijatelné. Mlže mi prosím kdokoliv poradit, kde se dá státhnout jakýkoliv videopřehrávač pro tento telefon..? Moc děkuju za pomoc.
Amores_L
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaaro 16. 9. 2015 21:16

Mne to robilo tiez od noveho kusa.Dost mi to vadilo a ziadna ina moznost stiahnut alternativny prehravac nebola hoci vtedy este symbian normalne fungoval.
jaaro
Junior

Odeslat příspěvekod Amores_L 17. 9. 2015 08:25

Hm, kdyby někdo jiný o něčem věděl, tak moc děkuju za radu.
Amores_L
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaaro 17. 9. 2015 08:40

No,neviem asi su s tym zmiereny lebo ako som spominal robilo to aj na mojej nokii aj kolegovi ktory ju mal a dokonca aj na manzelkinej N700 co je parametrovo softwerom identicky telefon.A malo to suvis presne ako pises z dlhsim videom tak max 45-60 minut.Potom uz zacali utekat titulky,boli posunute a nehovoriac o tom ze si dal pauzu.Musel som pustat opet od zaciatku.
jaaro
Junior

Odeslat příspěvekod Lukasisko 23. 11. 2015 09:47

Nazdar lidi,
nějak mi začla blbnout apka czMeteo. Sice se rozjede, ale jsou na mapě nějaké tmavé fleky. Takový černý kříž. Dělá to ještě někomu nebo je jenom chyba u mě? Přeinstalace z Opera storu nepomohla, máte někdo jinou instalačku?
Díky za pomoc.
Pomalu začínám uvažovat o jiném phonu, ale co vybrat.....
Lukas
Sagem MC920 >> S/ME45i fw04 >> SX1 fw15cz patched >> SE P990i >> Nokia E52 >> Nokia 808 PureView >> MS Lumia L640 LTE >> Xiaomi Redmi Note 4 LTE Global 4/64
Lukasisko
Junior

Odeslat příspěvekod retazretaz 28. 8. 2018 01:43

šulda píše:Formátoval jsi jen paměť C? Při formátu je potřeba zformátovat všechny paměti.
Na mail používám Profimail, navigace samozřejmě funguje, mapový podklady jsou z února 2015, u aplikací je to jen o tom že už nevychází aktualizace a kdo potřebuje nějakej obchod, na co? Nepoužíval sem to ani když to "fungovalo". Kdo to mermocí chce, tak ať použije aplikaci AppList. Sice u E7 ale to je buřt.

Chcel som si na N808 zriadiť e-mail(jeden mám, ale ďalší) , ale mi vypíse: "Nepodarilo sa pripojit k serveru e.mailovej služby.Skuste neskôr"
Myslíš, že to už nie je možné ? Ak predsa je na to spôsob, tak poraď prosím. Ďakujem.
Nokia N 808 Pure View
retazretaz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 5. 9. 2018 02:06

Nevím jak u interního ale Profimail nemá problém.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků