Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Naecken 28. 8. 2014 09:58

Si ho udělej a nikdy ho nepoužij - nebude tě to vůbec otravovat a nic stát.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarda66 28. 8. 2014 14:31

Fajn rada ale otázka zněla úplně jinak pokud ses všiml, a to jak to obejít bez vytváření Nokia účtu. Pochopil si to?
jarda66
Junior

Odeslat příspěvekod Naecken 28. 8. 2014 15:11

Ne, prostě to nejde.
Pochopil jsi to?
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scotch11 28. 8. 2014 16:40

jarda66: sám sem nad tím nepřemýšlel,účet mám od nepaměti. Tuším,že ta nutnost tu je od akt. ANNA. A když to říká Naecken, tak tomu fakt můžeš věřit!
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 28. 8. 2014 17:37

Dík scotchi, tohle tu je od Anny a dá se to "omezit" jen startem do offline režimu nebo startem bez SIM karty. Obě možnosti jsou na dlouhý lokte.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 28. 8. 2014 19:45

Já fakt nechápu co je v dnešní době za problém si vytvořit účet k telefonu....když už budu jó totálně paranoidní tak si založím email jen na tyto registrace a vyplním při registraci emailu smyšlené údaje.
Pořád lepší / rychlejší / pohodlnější než to řešit několik dnů na fóru (kde je překvapivě taky nutná registrace....)
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 8. 2014 21:12

Jarda66: Proboha, tak udělám účet. Proč se mu bráníš? Můžeš dát nějaký konkrétní důvod? Rozumný důvod ale. Ne odpověď, já to nechci.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarda66 29. 8. 2014 21:44

Už to neřešte, ano důvod je - nechci ten účet, nepotřebuju ho - tak ho nebudu kvůli takové zbytečnosti vytvářet. Zapomeňte na to, jako bych se neptal, když to nemůžete pochopit že ten účet prostě někdo nechce dělat...
jarda66
Junior

Odeslat příspěvekod Fre ddy 29. 8. 2014 23:37

66 - To máš tak, Nokia je sice mrtvá, ale pořád zbytečně zvědavá..
Fre ddy
Junior

Odeslat příspěvekod Naecken 30. 8. 2014 08:36

Fre ddy - Nějak hledám smysl toho co jsi napsal. Nokia není mrtvá a Nokia účet zná pouze tvůj nick a heslo. Víc ani ťuk.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 8. 2014 13:25

jarda: očividně ho potřebuješ, když nechceš, aby tě otravovala ta hláška. To tak často zapínáš telefon, že tě to štve? Naecken napsal, že znají pouze nick, heslo, tak proč se bráníš? Ach ta tvrdohlavost.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 1. 9. 2014 08:07

jarda66 nechce účet u Nokie, co je na tom k nepochopení? Je lepší, nechtít účet u Nokie a zeptat se tu zda jde zrušit požadavek k připojení k účtu nebo ho xkrát mylně poučovat že ten účet potřebuješ, jak to nic není, není to nebezpečné, (což pro autora asi nebude to bolavé místo) atd.? Já třeba chci měnit olej po 10tkm a chci aby mi to PP ošéfoval ale podle výrobce je v Maxidotu možnost pouze změnit LL na pevný interval 15tkm. Změnit to prý nejde, nedokázali to ani někteří odborníci kteří to při provozním režimu mého auta doporučují. Nevzdal sem to a papírové štítky už opravdu nepotřebuji, změnil sem si to v SW PP sám, po té co jsem dostal nějaké rady s diskuzního fóra.
jarda66>> Stačí si to upravit ve FW nebo použít upravený FW (takzvaný CFW) od jiného autora, v kterých je spousta úprav a mimo jiné i - Odstraněno přihlašování k účtu Nokia, některé úpravy pro tebe ale mohou být nežádoucí tak je třeba hledat CFW který ti bude vyhovovat, nebo jak píšu na začátku, udělat si sám své úpravy. To už ale vše záleží na tobě ;-)

Naecken píše:Ne, prostě to nejde.
Pochopil jsi to?

Zrovna od tebe bych toto tvrzení nečekal.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 1. 9. 2014 09:39

Ou, tak to máš pravdu :-[

Zrovna v CFW a flashování jsem trochu konzerva a můj Delight, tuším, přihlašování na Nokia účet má, tak jsem ani nepřemýšlel na touto variantou. Plus 701 moc CFW zrovna nemá ve srovnání s N8 nebo 808, takže měnit nemá ani moc smysl...
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedro13 1. 9. 2014 10:09

Ahoj, chtěl bych se zeptat na Váš názor ohledně mapových podkladů a navigace na N8. Co bude lepší, vestavěné Nokia maps, nebo Sygic. Taky by mě zajímalo jak je to s podporou a aktualizací mapových podkladů. Jsou mapy od Nokie aktuální?

Dříve jsem hojně používal kombinaci plánování trasy skrze http://here.com/ a následnou synchronizaci informací do tel. Navigace při zvolení již vytvořené trasy neuhnula a já měl jistotu, že mě povede přesně tak, jak jsem dopředu naplánoval. Nyní mám ale problém se synchronizací. Resp. za boha nemohu nikde již vytvořenou trasu uložit a s telefonem synchronizovat. Poradí někdo?
Díky!
pedro13
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 1. 9. 2014 16:15

Mapy aktuální nejsou a nebudou. Poslední aktualizace je ze 7. měsíce loňského roku a aktuální už dávno nejsou ani u jiných navigací. Trasy sem si vždy plánoval přímo v telefonu, v tomhle problém není. Aktuálnost map už ale bolest je. Kde chybí nový kruháč je to v pohodě ale např. místa jako Tábor kde se budují nové komunikace budeš se svojí N8 a Nokiáckou navigací, slušně řečeno mimo. Letos sem takhle zatím dal cca 2tkm a pár jich ještě přibude, ale příští rok už bude nutná změna.

Naecken>> Hlava mapa, taky mě leckdy něco hned nenapadne ;-) A lepší už to bohužel nebude :mrgreen:
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků