Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 8. 10. 2010 12:37

Nokia N8 se už v některých státech začala prodávat a pár už se jich potuluje i u nás na fóru. V tomto tématu už budeme vést jen věcnou diskusi, a to zejména dotazy & odpovědi. Takže do toho! ;-]

near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davidmatousek 8. 10. 2010 13:29

Takže já bych se zeptal pokud v N8 zadam narozeniny ke kontaktu , propíší se i automaticky do kalendáře? Děkuji
davidmatousek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod preton 8. 10. 2010 13:41

mozete napisat ako je N8 po hudobnej stranke
nokia n97 mini h@cked
preton
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 8. 10. 2010 13:56

Je tam něco, co lze rozumě použít jako svítilnu? Blesk asi ne, takže buď tu červenou diodu nebo displej...
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod revol 8. 10. 2010 14:26

V předchozí témě jsem to řešil, pro mě je to jediná vada na kráse u N8čky a dostal jsem odpověď že dioda je vysoce svítivá, podle mě už stačí jen aby někdo napsal aplikaci na rozsvicení té diody a bude to super, otázka je jestli ji někdo napíše.

Já bych se zeptal, jak jsou na tom sluchátka dodávaná, podprůměr,průměr,nadprůměr?
revol
Junior

Odeslat příspěvekod GiFu 8. 10. 2010 14:35

Tady vidíte diodu v akci http://crave.cnet.co.uk/mobiles/nokia-n ... -50001072/ . Pěkná prezentace.

-- 8. 10. 2010 15:46 --

Na jednom předváděcím videu jsem viděl, že měl na každé ploše jiný podklad. Znamená to, že si budu moci dát na každou plochu jiné foto? :oboze A když jsme u těch dotazů, jak je to s přehráváním DivX? Psali, že by to mělo jít. :hm
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lala83 8. 10. 2010 15:03

Zdravím, já bych se chtěl zeptat, jestli si webový prohlížeč poradí s flahem, děkuji za odpověď
lala83
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 8. 10. 2010 15:16

Já bych se rád zeptal na kvalitu hudebního výstupu do sluchátek, pokud se nepletu tak Nokča se pyšní certifikací Dolby Music ?

Díky
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nseries 8. 10. 2010 15:36

Zdravim ja mam dve otazky. Chcel by som sa opytat ci je mozne menit sim kartu za chodu telefonu. A potom by som sa chcel opytat ci je mozne cez OTG pouzit aj USB hub, pre pripojeni viaC zaraideni napr.: klavesnica, mys, nejake usb pamate
nseries
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gotch 8. 10. 2010 15:44

Pyšnit se muže čím chce dokud ale k tomu telefonu budes připojovat sluchátka typu made in nokia, koss a podobně, tak ten zvuk bude stát stejně za prd. A ani dolby music ti nepomůže :) takže radím kup si kvalitní sluchátka a budeš spokojený.
Gotch
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 8. 10. 2010 16:30

davidmatousek píše:Takže já bych se zeptal pokud v N8 zadam narozeniny ke kontaktu , propíší se i automaticky do kalendáře? Děkuji

Jednoduchá odpověď: ne. Nechápu...
preton píše:mozete napisat ako je N8 po hudobnej stranke

Zatím nemůžu, neboť jsem si tam žádnou hudbu ještě nedal :) Vydržte.
Beaumont píše:Je tam něco, co lze rozumě použít jako svítilnu? Blesk asi ne, takže buď tu červenou diodu nebo displej...

Tohle budu zkoumat, nějak ta červená dioda jít rozsvítit musí.
revol píše:Já bych se zeptal, jak jsou na tom sluchátka dodávaná, podprůměr,průměr,nadprůměr?

Nokia WH-701, takže nadprůměr.
GiFu píše:Znamená to, že si budu moci dát na každou plochu jiné foto? :oboze A když jsme u těch dotazů, jak je to s přehráváním DivX? Psali, že by to mělo jít. :hm

Ano, na každou jiné pozadí, při změně se to prolne. DivX jsem nezkoušel, zkusím, mělo by.
lala83 píše:Zdravím, já bych se chtěl zeptat, jestli si webový prohlížeč poradí s flahem, děkuji za odpověď

Jistě, poradí si i s jednoduššími weby ve Flashi jako je třeba www.dobreplacenaprochazka.cz.
carreaum17 píše:Já bych se rád zeptal na kvalitu hudebního výstupu do sluchátek, pokud se nepletu tak Nokča se pyšní certifikací Dolby Music ? Díky

Ano, ale to mluvíme o pěti (šesti - 5.1) kanálovém výstupu přes HDMI.
nseries píše:Zdravim ja mam dve otazky. Chcel by som sa opytat ci je mozne menit sim kartu za chodu telefonu. A potom by som sa chcel opytat ci je mozne cez OTG pouzit aj USB hub, pre pripojeni viaC zaraideni napr.: klavesnica, mys, nejake usb pamate

Nejde, musí se restartovat. Nechápu...
USB hub budu zkoušet, ale klávesnice a myš jela, viz tweet ;)
Gotch píše:Pyšnit se muže čím chce dokud ale k tomu telefonu budes připojovat sluchátka typu made in nokia, koss a podobně, tak ten zvuk bude stát stejně za prd. A ani dolby music ti nepomůže :) takže radím kup si kvalitní sluchátka a budeš spokojený.

Co je špatného na Kossech?
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lala83 8. 10. 2010 17:38

Děkuji za odpověď a co třeba videa na stream.cz?
lala83
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 8. 10. 2010 17:55

No, tak koukám, že Stream nějak nejde. Divné, ale to bude spíš problém u nich.

Jinak, odpovědi vždy hledejte nejdřív na Twitteru @nokian8cz, třeba teď se tam dočtete právě o USB hubu.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lala83 8. 10. 2010 18:16

Tak zkus videa na jiných stránkách, třeba na ct24 apod. Mockrát děkuji za odpovědi
lala83
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 10. 2010 18:24

Pokud vim tak v N8 je jen flash lite,takze ne vsechny flash videa pojedou tak jako treba u plnohodnotneho flashe na N900
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků