Nokia 3 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Nokia a Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Reku 9. 11. 2017 14:10

To se objevuje u více telefonů s Androidem, které jsem měl.... Jak píšeš, je to SW chyba nebo dokonce vlastnost (i když špatná).
:-)
Reku
Moderátor

Odeslat příspěvekod roy1 9. 11. 2017 16:21

No a v nastavení máš povoleno zobrazování na zamčené obrazovce?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mirdaP 9. 11. 2017 16:36

Ano, mám to povolené. Hovor se zobrazí.
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod ppk777 14. 11. 2017 21:50

pořídil sem si noki 3, ještě ho nemám ani měsíc ale nevím jak nastavit automaticke vypínání a zapínání
ppk777
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lutzi 6. 12. 2017 21:00

Mám Nokii teprve od včera, ale jsem spokojená. Akorát teda mě nejde do hlavy že se mě nechtějí v telefonu ukazovat kontakty ze simkarty. Vůbec nevím kde by se to dalo nastavit. Nikdy jsem se s něčím takovým u Androidu nesetkala.
Sice jsem kontakty přesunula do Gmail adresáře, ale i tak je to pro mě trochu vada na kráse.
Lutzi
Junior

Odeslat příspěvekod mirdaP 7. 12. 2017 02:09

To jsi na tom ještě dobře, já už mám aparát v servisu. Už po druhé se totiž stalo že několik hodin nešel displej. Pak zase naběhl. Docela úsměvné když někdo volá a nemůžeš nic dělat a ani nevíš kdo to byl. Hold jsem chytil špatný kus.
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod Lutzi 7. 12. 2017 02:27

@mirdaP: No to jsi asi špatný kus chytl. Tak snad to bude tvoje poslední oprava.
Lutzi
Junior

Odeslat příspěvekod mirdaP 7. 12. 2017 02:47

Očekávám že se v servisu závada neprojeví a Nokia poputuje jakožto nespolehlivá do šuplete...
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 24. 1. 2018 22:26

Nokia 3 dual sim stříbrná a bílá je již několik dnů na alza.cz za 2500 korun. Je tam i Nokia 5 o tisíc dražší.
:-)
Reku
Moderátor

Odeslat příspěvekod Soustruh 24. 1. 2018 23:59

Já jsem byl s telefonem spokojený, možná je pomalejší než dražší modely nebo podobně drahé Xiaomi, ale příslib aktualizací mě nalákal a zatím nezklamal, každý měsíc mám aktuální bezpečnostní aktualizaci. Ano, na Oreo čekáme déle, než původně tvrdili, ale s tím se asi smířím.

Zpracování je ale špičkové, oproti zmíněným Xiaomi telefon působí daleko lépe: mírně zaoblené sklo, oblé hrany, elegantní barva (mám tmavě modrou variantu).

Potkal mě ale problém s nabíjením, který tady už někdo zmiňoval, nabíjení se mi prostě zasekne na nějakých 72 % a dál se nepohne, takže telefon je už podruhé v servisu. Napoprvé tovární nastavení nepomohlo, ale oni prý přehráli software a už se to neprojevilo, takže napodruhé jsem výslovně uvedl, že chci telefon vrátit ve stejném stavu, v jakém k nim doputoval. No, pokud se budou cukat a zase mi to jen přehrají, tak očekávám, že se to projeví i potřetí a ať už to uznají, nebo ne, tak si na Mallu něco vyslechnou a budu vybírat jiný model, nejspíš pětku. :-)

Na Nokii alias HMD jako značku jsem nezanevřel, ty telefony se mi opravdu zdají vzhledově hodně přitažlivé a výrazně odlišné oproti všem těm Xiaomi (nebo třeba i Samsungům) podobným jako vejce vejci. Aspoň, že ty baterky nevybuchují… :-D
Asus P9X79 Pro | Intel Core i7-3820 | 16 GB RAM | Radeon HD6450 | Seagate 1 TB
Benq E2200WA 22" | Razer Abyssus 2000
Soustruh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 1. 2018 00:21

Reku píše:Nokia 3 dual sim stříbrná a bílá je již několik dnů na alza.cz za 2500 korun. Je tam i Nokia 5 o tisíc dražší.

Tak Nokia 5 je mnohem lepší volba, navíc teď jen o tisícovku dražší než N3
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lutzi 25. 1. 2018 02:09

Soustruh píše:Já jsem byl s telefonem spokojený, možná je pomalejší než dražší modely nebo podobně drahé Xiaomi, ale příslib aktualizací mě nalákal a zatím nezklamal, každý měsíc mám aktuální bezpečnostní aktualizaci. Ano, na Oreo čekáme déle, než původně tvrdili, ale s tím se asi smířím.

Zpracování je ale špičkové, oproti zmíněným Xiaomi telefon působí daleko lépe: mírně zaoblené sklo, oblé hrany, elegantní barva (mám tmavě modrou variantu).

Potkal mě ale problém s nabíjením, který tady už někdo zmiňoval, nabíjení se mi prostě zasekne na nějakých 72 % a dál se nepohne, takže telefon je už podruhé v servisu. Napoprvé tovární nastavení nepomohlo, ale oni prý přehráli software a už se to neprojevilo, takže napodruhé jsem výslovně uvedl, že chci telefon vrátit ve stejném stavu, v jakém k nim doputoval. No, pokud se budou cukat a zase mi to jen přehrají, tak očekávám, že se to projeví i potřetí a ať už to uznají, nebo ne, tak si na Mallu něco vyslechnou a budu vybírat jiný model, nejspíš pětku. :-)

Na Nokii alias HMD jako značku jsem nezanevřel, ty telefony se mi opravdu zdají vzhledově hodně přitažlivé a výrazně odlišné oproti všem těm Xiaomi (nebo třeba i Samsungům) podobným jako vejce vejci. Aspoň, že ty baterky nevybuchují… :-D

No také to takhle nadčeně vidím tu Nokii. Jinak i já měla pak jednu dobu problémy u nabíjení a sice každý 2 nabíjení mobilu se mě stalo že se mobil seknul a nechtěla se ani rožnout obrazovka, musela jsem mobil restartovat. No a jak byla pak ta aktualizace tak od té doby mě to nedělá. Tak že nyní maximální spokojenost.
Lutzi
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 29. 1. 2018 22:10

Beta verze Androidu 8 Oreo pro Nokii 3 je již za rohem

http://bit.ly/2DYwOWg
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 26. 2. 2018 19:38

HMD spúšťa verejné beta testovanie OS Android Oreo pre smartfón Nokia 3

http://bit.ly/2osqihk
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 27. 2. 2018 11:25

Nokia 3 dostává v beta programu Android Oreo

http://bit.ly/2EV3wZR
zumzumzum
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor