Nokia 3 - obecná diskuze

Nokia Lumia 730 / 735, Nokia Lumia 930, Microsoft Lumia 640/ Lumia 640XL, Nokia Lumia 630/630DS/635...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Reku 9. 11. 2017 13:10

To se objevuje u více telefonů s Androidem, které jsem měl.... Jak píšeš, je to SW chyba nebo dokonce vlastnost (i když špatná).
:-)
Reku
Moderátor

Odeslat příspěvekod roy1 9. 11. 2017 15:21

No a v nastavení máš povoleno zobrazování na zamčené obrazovce?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mirdaP 9. 11. 2017 15:36

Ano, mám to povolené. Hovor se zobrazí.
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod ppk777 14. 11. 2017 20:50

pořídil sem si noki 3, ještě ho nemám ani měsíc ale nevím jak nastavit automaticke vypínání a zapínání
ppk777
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lutzi 6. 12. 2017 20:00

Mám Nokii teprve od včera, ale jsem spokojená. Akorát teda mě nejde do hlavy že se mě nechtějí v telefonu ukazovat kontakty ze simkarty. Vůbec nevím kde by se to dalo nastavit. Nikdy jsem se s něčím takovým u Androidu nesetkala.
Sice jsem kontakty přesunula do Gmail adresáře, ale i tak je to pro mě trochu vada na kráse.
Lutzi
Junior

Odeslat příspěvekod mirdaP 7. 12. 2017 01:09

To jsi na tom ještě dobře, já už mám aparát v servisu. Už po druhé se totiž stalo že několik hodin nešel displej. Pak zase naběhl. Docela úsměvné když někdo volá a nemůžeš nic dělat a ani nevíš kdo to byl. Hold jsem chytil špatný kus.
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod Lutzi 7. 12. 2017 01:27

@mirdaP: No to jsi asi špatný kus chytl. Tak snad to bude tvoje poslední oprava.
Lutzi
Junior

Odeslat příspěvekod mirdaP 7. 12. 2017 01:47

Očekávám že se v servisu závada neprojeví a Nokia poputuje jakožto nespolehlivá do šuplete...
mirdaP
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor