Mpx 200: zmizela čeština a nedostanu se do menu

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod delwin 11. 4. 2005 10:21

Mam problem vcera vecer jsem vypnul mobil a dnes jsem ho zapnul a najednou to trvalo strasne dlouho nez se nastartoval a pak najednou koukam vsechno je pric i Cestina a nemuzu se dostat nikam do menu nevite nekdo nejake reseni jak se to da prahrat a neco nejaky jiny napad jsem v koncich dik predem. :oboze
delwin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 11. 4. 2005 10:35

Přečtěte si prosím, jak správně psát titulky. Tentokrát jsem vám to opravil.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 11. 4. 2005 11:09

No to nedostání do menu bych přičetl třeba málu paměti, ale zase když se ti dlouho zapíná tak to většinou dělá po master resetu.Jinak mě se občas z ničeho nic stane že po hodině ve škole ten telefon nezapnu zůstává na zákl. logu a nic, tak zkouším najetí do Matster Resetu, to se povede takže telefon nejni zas až tak mrtvej.Takže ho párkrát zapnu a vyhodím z něj baterku, to nepomáhá tak ji nechám chvíly venku a potom z ničeho nic po několika opakováních všeho a po 5minutách od zapnutí najede.Když se dívám na to co to mohlo způsobit tak na nic nepříjdu!
Asi je to chybama woken.
A zkoušel jsi třeba někoho vytočit nebo se dostat do kalendáře??
Naposledy upravil ..H.A.Z.I.. dne 11. 4. 2005 13:54, celkově upraveno 1
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delwin 11. 4. 2005 11:18

toto vse uz sem skousel
delwin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delwin 11. 4. 2005 11:21

jak se prosim te dela ten maister restart
delwin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 11. 4. 2005 12:04

No příjdeš tím o vše a hlavně o CZ ale tu už stejně nemáš.
Vyndej kartu(jinak ti ju smaže taky) :arrow: vypni telefon :arrow: zmáčkni modré tlačítko a drž ho :arrow: a přitom telefon zapni :arrow: objeví se master reset- yes-no.
Jinak to bude chvíly trvat, ale bude tam ukázanej stav.Potom nevím jestli se sám zapne nebo jestli ho musíš zapnou ale to poznáš, bude se zapínat pár minut!
Kdyžtak zatím napiš!
Naposledy upravil ..H.A.Z.I.. dne 11. 4. 2005 13:53, celkově upraveno 1
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delwin 11. 4. 2005 12:27

tak dik povedlo se mi to a nevis jak se do toho dostane ta Cestina a nebo kde to muzu naflesovat do 2003 dik
E-Plus motorola MPx-200+512Mb Vodafone Nokia 9300 +1Gb
delwin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 11. 4. 2005 12:43

Mrknu se ti doma na CD po softwaru taky mám WM2003 jde na něm mnohem více obrázků.
Jo nevíš kde se dá sehnat hned ten první obrázek při zapínání telefonu???Projížděl jsem celej telefon ale nenašel jsem!
Naposledy upravil ..H.A.Z.I.. dne 11. 4. 2005 13:53, celkově upraveno 1
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delwin 11. 4. 2005 12:47

jo vim,ale nevim tte kde to tam najdu,protoze se nevyrnam v tom telefonu ale podivam se ti pokud to najdu poslu ti to na E-Mail a jinak na me je pokud by si to nasel tak mi to posly na ladakrefeld@centrum.cz a pokud mozno nejak jak se to dela zatim dik.Delwin.
delwin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 11. 4. 2005 13:05

Abych se přiznal já sám jsem to nedělal, ten foun už jsem tak koupil, ale najdu nějaký fˇorum kde je to popsaný!
Naposledy upravil ..H.A.Z.I.. dne 11. 4. 2005 13:52, celkově upraveno 1
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delwin 11. 4. 2005 13:46

jo jo skus se mi nekde mrknout a hlavne kde sezenu ten program dik
E-Plus motorola MPx-200+512Mb Vodafone Nokia 9300 +1Gb
delwin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 11. 4. 2005 13:51

Jojo hledám já měl uloženej jeden link fóra kde vím že to bylo, ale to mám na pevném počítači, kterej leží na skříni!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 12. 4. 2005 20:15

Tak tady posílám link na diskuzi(kde je i download)nejnovější verze WM2003.
http://mpx200.e-vision.cz/forum/viewtopic.php?t=1873
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delwin 18. 4. 2005 11:28

tak jsem se ho pokusel najit ten obrazek,ale po tom restartu ho tam nemuzu nejak vystrachat najednou tam neni,ale jeste se ti nekde podivam.Jo jinak s toho linku kdyz to stahnu tak mi to nejde nainstalovat tak nevim :( .....
delwin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 18. 4. 2005 13:35

On v tom telefonu asi nejni hledal jsem taky všude.
Chcu se zetat jestli si v nastavení :arrow: zákl.obrazovka můžeš nastavit abys měl na základním displeji jenom hodiny, nebo operátora...
Já už jsem to u svejch WM2003 nastavil jiný schéma(SplinterCell, Matrix), smazal základní obrázek a v nastavení nastavil požadovanej.Po najetí na zákl. obrazovku se stal zázrak mám dole v pravém rohu malým písmem čas, datum, operátor!
Co se týče těch wm2003 tak tady je link http://mpx200.site.cz/ (pro moderátory, i když se to najde přesnějac tak stránka zůstává základní takže pardon).Vyber tam Operační systémy a seš tam
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků