MPx220-Jednotl. verze ROM

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Martas06 10. 3. 2006 15:20

Nevim jak vy,ale v tech ROM mam vcelku hokej....
Oficialni verze pro nas trh je ROM 1.28

Nejnovejsi verze primo od motoroly tady:http://direct.motorola.com/ens/mpx220_softwareupdate.asp#
nese nazev ROM 1.43 a jak se pise je "Only for Cingular Devices,purchased on North America"(takze mame smulu)
Pak je jeste verze ROM 1.47 no a konecne asi nejpouzivanejsi ROM 1.49 ktere je dostupna i cestina ve forme img. souboru.

Zajimalo by me jak se verze 1.47 a 1.49 od sebe lisi a hlavne je to oficialni nebo ne?
Na anglickych strankach motoroly je vse v poradku(veskera podpora) ale ceskej web,kde nic tu nic,zadny SW update jsem v jejich sekci nenasel...maj to proste "v pazi" stejne jako aktualizaci serveru a uvadeni novych modelu na trh

Na webu jsem jeste nasel odkazy na verze ROM 1.32,1.33 a jakesi ASIA ROM 2.45,46 a 3.53 ktery maj i WMP-10!!! a podle vseho jeste trochu vylepsi fotoaparat.....(nablizko motorola foti dobre,delaji ji problem vzdalene objekty)

Jinak zde,je odkaz na EN server,kde najdete plno ROm-ek a vse ostatni pro MPx220(je nutna free registrace) a zatim jsem tam nenasel zadny WAREZ,takze vse leg.

http://surrealnetworks.com/community/dl.asp

Ja tu ASIA ROM 3.53 stahnu a odzkousim co je v ni jeste noveho (ma i EN jazyk,samozrejme) s ceskou locale uvidime,zda neco bude chodit.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mc-icy 11. 3. 2006 14:38

vyplatí se přejít z 1.28 na 1.49... je mezi tím nějaký rozdíl např. v hlasitosti mp3 ?
Panasonic EB-GD67 -> Siemens CX65 -> Motorola MPx220 -> MDA Compact + 1GB
Chelsea, Chelsea no one can stop us now
nemam rád Nokie a Symbian
Kdo pije umře, kdo nepije umře ještě dřív, protože ho přejede ten kdo pije :lol:
mc-icy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 11. 3. 2006 14:44

Urcite se to vyplati...procti ruzna ceska fora a uvidis!

Oproti 1.28 jsou vyhody nasledujici:


1.Zlepsi se kvalita fotek(ne o tolik ale presto...)
2.Hlasitost vyzvaneni je vyrazne vyssi,Wav,MIDI(mp3-stale mizerna)
3.Zvysi se celkova rychlost a stabilita founu
4.Lokalizace je samozrejme taky.


K tomu fotaku,nejlepsich vysledku dosahnes pri foceni tzv. "Nablizko" do vzdalenosti 3m,vzdalenejsi objekty delaj optice problemy.
Pri foceni,doporucuju nespolehat na automatiku ale vse si pekne nastavit sam....SLUNECNO,ZAMRACENO,ZARIV.SVETLO apod.,vysledky jsou stoprocentne znat!!!!!
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mc-icy 11. 3. 2006 15:01

ok... tak to teda skusim... už aby byl WM 5... se nemůžu dočkat :)
Panasonic EB-GD67 -> Siemens CX65 -> Motorola MPx220 -> MDA Compact + 1GB
Chelsea, Chelsea no one can stop us now
nemam rád Nokie a Symbian
Kdo pije umře, kdo nepije umře ještě dřív, protože ho přejede ten kdo pije :lol:
mc-icy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 11. 3. 2006 15:34

Jo na na ne taky cekam jak na smilovani :oboze ,kjde o to ze nekdo tu betaverzi musi "soupnout" na internet! jinak se jich nikdy nedockame(tipuju to do konce leta...)
Podle toho co se pise,tak microsoft WM5.0 na MPx220 oficialne testoval a na jiste vyvojarske konferenci predstavil v plne krase!!!!,zanamena to ze ona verze EXISTUJE!!! Ted jde o to aby nektery jejich zamestnanec,nechal "omylem" volny pristup zvenci na FTP server a nepozorovane nekomu poslal zpravu.Stejnym(nebo podobnym) zpusobem,se dostala ven verze pro 200-ku!
Pripominam ze ta verze pro MPx200 byla v posledni fazi BETA......sikovny programator,to dokaze dokoncit i bez podpory MS,kdyz o to ztratil na nalehani motoroly zajem.
Naposledy upravil Martas06 dne 11. 3. 2006 21:58, celkově upraveno 1
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martas06 11. 3. 2006 21:30

Dneska jsem si stahnul onu ASIAN 3.53 ROM(nazev je vlastne 1.53..asiati to maj jinak.)
Zkusim ji flashnout a uvidime.
Ma v sobe WMP10 opet o neco zrychluje odezvu founu,a i fotoaparat.
Zatim bude bez CJ ale panove z mobilnaut.cz,tvrde pracuji na lokalizaci!!!!
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Grohic 11. 3. 2006 21:43

A hlavne! jestli se nepletu tak uz tam maj jit javahry normos bez obchazeni pres net! a to je dalsi duvod k prekladu... :D
Nikdy nerikejte, ze se neco neda, protoze se vzdy najde iniciativni blbec, ktery nevi, ze se to neda a udela to!

Nokia 3410 - tak to mi stacilo :( - - - - Motorola MPx220 - naštěstí jen půl roku - - - - MDA Compact - Supr foun
Grohic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 11. 3. 2006 21:49

Jo,java installer a launcher by mely bejt vestaveny.....jetli chces,poslu ti na SZ odkaz,predpokladam ze flashovat umis?

a tady mas,jeste jednou odkaz na DELTA MIDP 2.0..je tam toho vic ale v jednom balicku,jsou slozky pojmenovany presne tak,jak je potreba to zkopirovat do telefonu

http://operafan.net/component/option,co ... 79.msg2029

mimo to,tahani pres FTP mi prijde jako hoodne spatnej vtip.....proc to neudelat jednoduse,kdyz to jde slozite ze?
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Grohic 11. 3. 2006 22:04

nn, v pohode, vono pres emulator to nejni vono, to to radsi obejdu pres internet... Jinak ty tady ses non-stop, ne?
Nikdy nerikejte, ze se neco neda, protoze se vzdy najde iniciativni blbec, ktery nevi, ze se to neda a udela to!

Nokia 3410 - tak to mi stacilo :( - - - - Motorola MPx220 - naštěstí jen půl roku - - - - MDA Compact - Supr foun
Grohic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 11. 3. 2006 22:11

No tak non-stop zrovna ne :wink: ale mam po delsi dobe volno(a hlavne vikend) tak jsem se do toho zas ponekud vic ponoril.
Mezi nama,ja ty javovy hry ani moc nemusim...nativni WM jsou daleko lepsi.
ten odkaz budes chtit? za chvili pujdu do "hajan" tak dej vedet.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martas06 11. 3. 2006 23:27

Prave jsem "Flashnul" onu ASIAN ROM 3.53(1.53)!!!

Pripominam,ze nepodporuje cestinu a ani se do ni nepokousejte "MotorolaOfflineUpdaterem" nejakou(treba tu z 1.49) nahrat!!!!!
Sledujte web mobilnaut.cz,tamni lide na ni pracuji!!!

1.JAVA Loader opet chybi,coz mi ani trochu nevadi(WM ma lepsi hry)

2.WMP je stale ve verzi 9,coz je taky +,protoze 10-ka je stejne jako jeji sestricka na PC,celkem neprehledna.

3.Telefon pouziva jiny font(je trochu mensi a neni typu BOLD)
Zatim se mi nepovedlo to zmenit,protoze v NASTAVENI/ chybi
volba USNADNENI....opet nevadi,font je pekny a hezci nez u
predchozi ROM.

4.Tato verze,umoznuje zmenit nazev telefonu pro AS
(SETTING/PHONE SETTING/Zcela dole.
Driv se to resilo pridavnym programem.

5.Je opet zvysena hlasitost pristroje,pri vyzvaneni budiku atd.
MP3 jsem zatim nezkousel.

6.Spousteni telefonu,je daleko rychlejsi(Bootovani)
Zrychlila se i celkova odezva pristroje,pohyb v menu a
hlavne "prolejzani" menu NASTAVENi
Programy se spousteji take rychleji

7.Nepatrne lepsi fotky.

8.V menu pribyl integrovany prohlizec FILE VIEWER a ve slozce
Games a Apps. hry BILLIARDS(dobry kulecnik) a SKIPING STONES
(vubec netusim,o co v te hre bezi)

9.Na HOMESCREENU vym pribydou jakesi dve ikony(uprostred) na
urcitou sluzbu asijskych operatoru,coz neni problem odstranit.

Zaverem: S touto ROM jsem moc spokojeny a tesim se na ceskou
lokalizaci(snad do mesice),uvidime jaka bude VYDRZ
telefonu na jedno nabiti.

Zde je odkaz na EN server,je to navod jak po uspesnem flashi nastavit jazyk telefonu pomoci klavesovych zkratek na ANGLICTINU
V navodu jsou take odkazy na stazeni homescreenu,prostych od asijskych ikonek.

http://www.mobilegadgetnews.com/blog/om ... owentry=49

JENOM PRIPOMENU,POKUD NEMATE S FLASHOVANIM ZKUSENOSTI,V ZADNEM PRIPADE SE DO TOHO SAMI NEPOUSTEJE!!!

Jeste doplnim...ona aplikace FILE VIEWER mi bez problemu,zobrazila 1MB WORD Dokument!! bez jakekoliv konverze...takze to bude nejspis obdoba baliku ClearVue-Suite,s tim rozdilem ze navic zobrazi i Multimedia.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod x.lamicka 12. 3. 2006 18:18

JJ Na lokalizaci pracujeme.
x.lamicka
Junior

Odeslat příspěvekod Martas06 12. 3. 2006 18:55

No tak to je ZUZOOO!!!!..nemuzu se dockat.
ASIAN ROM 3.53 me zklamala v tom,ze v menu ACESSIBILITY(Usnadneni) chybi zcela moznost nastaveni velikosti sys. fontu.
Neni to tak zly,ale za chvili boli oci :oops: ,zkousel jsem registry ale uprava zvetsila pouze radky,font zustal stejny...


Zatim jsem tam hodil 1.49-ku,a to ASIAN mam na HDD takze pozdejc ji tam nahraju.Doufam ze MPx opakovnay flashovani vydrzi.....
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod WolfN 1. 2. 2014 13:25

Před časem jsem si pořídil MPx220 z nostalgie a taky proto že mi véčková konstrukce a s OS k tomu, dostschází....hned jsem flaashnul ROM 1.49 co není problém nalézt a šlape jak víno...oproti 1.28 je o dost rychlejší.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 1. 2. 2014 14:15

To je síla, po 8 letech první příspěvek :)
No já mám v šuplíku stále fungující MPX200 ...vždycky jsem 220tce záviděl Bluetooth a foťák :D
CosiOdvedle
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků