DŮLEŽITÉ : Zoznam/Download Firmware, Language pack

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod salex 7. 4. 2007 11:04

It does not look so bad ;-)
Are there only those 2 themes?
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tow3k 7. 4. 2007 14:15

yes only two themes
but you can download more and install skin - program SkiMan
Tow3k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buban 10. 4. 2007 20:52

tak pan elektro255 se pochlapil a tady je k mani reflash 0.4a4 pouzitelny na 4xR fw,ktery umozni par veci,ktere u motoroly nejsou az tak obvykle,podrobnosti dam do topicu venovanemu elektro modu,z praktickych vychytavek jde hlavne o defaultni nastaveni dorucenky na "ano", a pro me jeste praktictejsi vec- po prirazeni zvoneni ke jmenu,ozyva se toto POUZE pri prichozim hovoru,sms od teto osoby se ozve dle nastaveni v profilu :D,jinak plati i ostatni vymozenosti elektro modu,a musim rict,ze zatim se telefon chova stabilne a na zadne bugy jsem neobjevil :wink:
buban
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gorynyc 12. 4. 2007 15:22

Ahojte ! Keďže v mojom príspevku o probléme s Backupom V3r ludia prejavili záujem o môj (dúfam že) úspešný backup slovenčiny z V3r uploadol som ho na Rapid. Mal by funguvať,backup prebehol presne podľa návodu,potom čo som si stiahol patch do Flashbackupu. Zdá sa že tu vo fóre sa už veľa "čistokrvných V3r-iek" nevyskytuje.... :D I moja bude (dúfam) čoskoro flasnutá
Tu je link : http://rapidshare.com/files/25462199/20 ... 1.shx.html
Gorynyc
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod mazo 9. 10. 2007 07:17

Tak najprv si precitaj tento navod pre Z3, ak si tak este neurobil. Najdes tam urcite vela odpovedi. Ale je v anglictine :wink:
No a TU si mozes vybrat akykolvek subor pre tvoju Z3, nielen MonsterPack, alebo Reflash...

Vobec nepotrebujes cesky alebo slovensky FW. Staci ti ked pri flashovani nezaskrtnes CG4 (Lang Pack) a zostane ti jazyk, ktory uz v telefone mas. Alebo si sprav osobitnu zalohu s jazykom, ktory potom flashnes na novy FW 8)

Nakoniec este pripomeniem za ZALOHA FW je zaklad pri flashovani :!: :!: :!:
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tow3k 6. 12. 2007 14:28

E1000 - FREE STYLE FINAL

Hi All

This is a final version software for motorola e1000, It`s very fast! and stable! you will see the difference beetween other softaware`s All bugs and error be corrected!



Flash: R26LD_U_83.39.27I
Flex: FREE STYLE FINAL


Memory:
Total: 14591 KB
used: 8294 KB
Free: 6296 KB

---------------


Obrázek



DRM - E2vsV3_misz_masz - by Tow3k

Skins:
- FS iCarbon by Tow3k
- FS Black Remedy by Tow3k
- FS ZketchX by Tow3k
- BMoto skin by matis

Lang pack font: "eager"
Language: English, Magyar, Polish, Cestina, Slovencina, Slovensko, Hrvatski
--- --- --- --- --- ---

- Animation start + sound, animation_end

------------------------------------------------
Everybody has favourite stuff so i install few wallpapers , mp3.. etc
FLEX:


Games & Application java:

- MobMap
- XploreMe
- Opera mini
- worms
- Mobile Gmaps
- Find the Place
- Mapa Polski
- Dictaphone
- Wzory fizyczne
- EmGPS
- Backlight Control

------------------------------------------------

- now is very , very good sound!
- on the earphones play very laud
I prefer listening music on volume 6! not 7 because is to laud :P


DOWNLOAD:

http://www.motorole.pl/dload.php?action=download&id=566

SendSpace.pl

Rapidshare.com

-----------------------------------------------------------------------
This is files mma_ucp for skin iCarbon

Rapidshare.com
SendSpace.pl

copy that file to :
a:/mobile/system/
delete old file and install new
reset mobile ;)


Tow3k
Tow3k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod .DeToX. 12. 1. 2008 19:44

Pri hledani nejlepsiho MP pro jednoho znameho sem narazil na skvely MP s nazvem DEV@MJ. Byl vyvijen jak jinak nez samotnym kralem modaru V3i DEVMeenou. CG1 stoji na nejstabilnejsim FW R47A_A1R (non-sticky). Na tento MP muze prejit kdokoliv s R479 nebo R47A (pokud mate R4441D tak nejdrive prekonvertujte na R479) a s bootloaderem 0A.30 (bohuzel ti s B/L 0A.52 maji zase smulu, ale ma vyjit Lite verze pro tento B/L). A nyni k vybave samotneho MP.
Patche na CG1
1)Vsechny slozky podporuji Obex (nezkousel jsem)
2)Patch slozek (?)
3)Moznost spoustet jak podepsane tak nepodepsane CORElety (funkcni)

A tyto patche Meena prekonvertoval pro A1R z 3CR a 3DR

1)CORElety jsou videt v seznamu javy (mv, itunes a virtual corelet) (odzkouseno)
2)zoom (zmenen originalni 75% a 50% na 200% a 250% v obrazcich) (odzkouseno)
3)Zmenen limit MP3 az na 320kbps (zatim jsem nezkousel)
4)Sms suscriber tone - nejspis ze kdyz nastavite pro kontakt jiny ton tak SMS bude mit vzdy default (nezkousel jsem)
5)Vnejsi display zhasne jiz po 2 vterinach pri zavrenem telefonu coz znacne setri baterii (odzkouseno)
6)Vypnut ton slabe baterie (nezkousel jsem)
7)Zadne otravne zvuky a vibrace pri vyberu hlasitosti pri otevrenem telefonu (odzkouseno)
8 )Moznost vypnuti nebo zapnuti nabijeni z USB v menu nastavení (odzkouseno)
9)Java aplikace bezi ikdyz zapojite USB kabel (odzkouseno)
10)Novy format data(dd/mm/yy zmeneno na dd.mm.yy) (odzkouseno)
11)iTap limit zvysen na 15kb
12)Cas podsviceni displeye v nastaveni zmeneno na 20 vterin
13)increase in java heap so applications run faster in java = zvysi rychlost Javy (odzkouseno)
14)Aplikovan tzv. Elf patch (brzy bude i podrobny navod jak na tzv. ELFy. mozna i pro ostatni modely jako L7 atd.)
15)Pouzit tzv. status patch ktery meni pozice DRM ikonek (viz obrazek)
Obrázek
16)Multifont patch = pouziti vice fontu. Bohuzel cestina zatim neni k dispozici ale pracuji na tom.
a) English handel bold
b) Glamour girl
Obrázek
c) English font
d) Maers
Obrázek
e) Aardvark
f) Waltograph
17)Seem over writing possible (??)

Specialni vlastnosti tohoto MP
1) Tento MP odemkne kazdy R47A, R479 telefon (B/L 0A.52 zatim neni mozny)
Uploadnete tyto seemy P2kMan-em po flashnuti tohoto MP
http://www.mobilejunkies.net/phpBB2/download.php?id=85

2)Zvuky flipu (sounds when you open or close the phone)

3) Hudbu muzete spustit pri zavrenem telefonu.
Staci kdyz zmacknete dvakrat SMART klavesu(prvni se dostanete do menu a pote do slozky multimedia) a muzete spustit pisnicky

Chtel jsem sem dat i pouzita temata ale reknu vam jen ze jsou kvalitni.
Cely MP se mi zda velmi stabilni ikdyz cas od casu telefon trochu zatuhava a vyzaduje to nekdy i restart.
Tento MP jeste trochu poupravim a pote zde hodim link. Nejpozdeji vsak zitra k veceru.
Pokud vam v tomto MP nebude neco jasne tak se nebojte zeptat. Na vsechny dotazy rad odpovim.

Download Link (doporucuji stahnout muj upload ktery najdete pozdeji nize, nemusite pak uz nic patchovat)
Direct MJ Link: Download Link

- Po flashi jeste flashnete tento CG4. Opravuje chybu na vnejsim displayi (nebyly videt popisky)
http://www.mobilejunkies.net/phpBB2/download.php?id=82

Takze nakonec za spoluprace Maverick-a z mobilejunkies.net se mi podarilo udelat cestinu pro tento MP. Zatim jen s jednim fontem. Multi-font se pokusim udelat pozdeji. Link na cely MP bude dostupny nejpozdeji zitra.


DEV_MJ_edited.rar. Je zde par chyb ktere sem jeste nestihl opravit. Jako treba bootovaci obrazovka se spravne nezobrazuje. Ale opravim to a vydam patch (.fla) a ten normalne pres F&B pouzijete. Dale jsem jeste nestihl smazat par mych lidi z adresare tak je prosim smazte. A nezapomente flashovat jen pres RSD Lite. MP je v cestine. Na pozadani muzu udelat i slovenskou verzi. Brzy vytvorim i MultiFont Cestinu a popripade i slovenstinu.

Zde: Elf.rar jsou zatim dostupne ELFy (aplikace na bazi linuxu ktere V3i umoznuje spoustet). Vsechny tyto soubory nakopirujte do /b/Elf/ (/b = TF karta). A k FBrowseru (spoustec ELFu) se dostanete pres Menu->Multimedia->Motomixer tam najdete slozku s ELFy a vyberete treba Sceener. Pote by vam mel telefon delat Screeny pri stisknuti SMART klavesy na hlavnim displayi.[/code]
Telefon: MOTORAZR V3i non-iTunes -> V3iTunes
FW: R479_G_08.B5.10R B/L: 0A.52 -> 0A.30 w/ TP
.DeToX.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 10. 2. 2008 01:02

helmutpsejk píše:cestina pro v8? diky


http://rapidshare.de/files/38346015/R60 ... f.zip.html

POUZE PRO FW koncici xxxxx80.42 :!: :!:
Pokud pouzivas jiny mas smulu.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod *f* 26. 3. 2008 00:27

GodsPower píše:dobrej lidi .. Nedávno sem dostal od strejdy ze saudský arabie motorolu v3i. nemněl by někdo na ní language pack Českej?popřípadně monsterpack s češtinou :-) moc vám děkuju :)>/quote]


TU by mala byt cestina aj slovencina ;)
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *f* 26. 3. 2008 00:31

Nic.Nebude píše:Ahoj. Hledam firmware na E1070. Se stryckem googlem jsem se radil, ale nic moc jsem dohromady nedal. Navic linky zminene v teto diskuzi jsou vetsinou mrtve... :x (navic pokud by nekdo mel language pack s cz,tak by to nemelo chybu! :oboze )

Diky!
----------------------------
EDIT: Stale nenalezeno :c(
Tak jsem jeste hledal sam a nic jsem nenasel.Tady se mi taky nikdo neozyva, no proste v pytli. Vim ze to asi nebude moc rozsirenej founek,ale ze to bude az takovejhle problem jsem taky necekal. No nic-budu forum prubezne kontrolovat-kdyby nekdo napsal-budu moc rad. Diky i za to kdyz to nekdo zkusi najit.


aky tam mas FW?
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nic.Nebude 26. 3. 2008 15:19

Ahoj - Diky ze jsi se ozval. Je to puvodne V1075 (E1070 prekopana pro vodafone+odblokovano). Soucasna verze fw je R252211LD_U_85.97.C6 P. Za cokoliv co me zbavi vodafonu (odkazu vsude), nebo do toho dokope cestinu budu rad :wink:
Mín keců = víc spaní.

Bart Simpson
Nic.Nebude
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *f* 26. 3. 2008 22:58

TOTO vyzera trochu podobne, az na to ze vraj je to pre V3x :( Ak by si to nahodou skusal, nezabudni najprv spravit zalohu a na risk ze zabijes telefon :(

nic ine som zatial nenasiel, keby som este nieco nasiel, postnem.
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nic.Nebude 27. 3. 2008 02:11

*f* píše:TOTO vyzera trochu podobne, az na to ze vraj je to pre V3x

Critical error 14 - takze nic moc. Aspon ze jede :c)
______________
Edit: Tak uz ani nejede. Zkousel jsem language pack z V3x (pry mel taky sedet) a to jiz motorku poslalo k sipku. Ted se jen dokola restartuje (obevi se uvitaci logo a restart). Jde z tohoto stavu jeste pryc? zalohu mam, ale po pripojeni k pc se telefon hned sam snazi zapnout a pak jen ten restart... :c(
______________
Edit2: no tak to je paradni-pri pokusech nastartovat telefon asi zkousel zadat i pin, protoze mi ho zablokoval. A puk mam v praci kam se dostanu az v pondelo :c( No kazdopadne ani bez simky nejde.
Mín keců = víc spaní.

Bart Simpson
Nic.Nebude
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nic.Nebude 27. 3. 2008 20:20

Ahoj. Jo, to bych rad, ale problem je v tom, ze ihned po pripojeni k pc se telefon automaticky zapne a po 5ti sec se sam zase vypne. PC ho nestiha detekovat + nainstalovat. Nebo existuje nejaky program ktery by to dokazal obejit?
Mín keců = víc spaní.

Bart Simpson
Nic.Nebude
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků