DŮLEŽITÉ : Zoznam/Download Firmware, Language pack

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod chr0ust 25. 8. 2008 18:32

*f* píše:
GodsPower píše:dobrej lidi .. Nedávno sem dostal od strejdy ze saudský arabie motorolu v3i. nemněl by někdo na ní language pack Českej?popřípadně monsterpack s češtinou :-) moc vám děkuju :)>/quote]

TU by mala byt cestina aj slovencina ;)

ahojte, jsem uplne v koncich. jak tam tuhle cestinu dostanu? potrebuju pocestit telefon, protoze ho chci dat mamce.
popripade nemate nekdo cestinu kterou tam dostanu pres RSD lite nebo F&B. Uz ji hledam skoro 2dny. mam tam fw R479_G_08.B5.3DR_PDS005_LP0003_DRM0101_VSTUS_ENGLISH206_JPJAVA_G_08_V3i_01_03_02R_GSPSLQACIN05NA132_1FF_MOTOX
Moc PROSIM o jakou koliv radu.
moc diky
chr0ust
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod buban 26. 8. 2008 07:55

Nevidim duvod,proc by tam ta vyse zminovana cestina nemela jit,staci mit funkcni RSDlite a musi se to podarit...
buban
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chr0ust 26. 8. 2008 08:38

mam RSD lite 3.8 ale ten neumi otevrit soubor lng. v tom zipu je soubor V3i_R479_LP_2F.lng. zkusim teda splasit starsi verzi, kdyz rikas ze by to melo jit.
chr0ust
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod buban 26. 8. 2008 09:40

Aha tak to je jina! Kdyz je to .lng,tak to v RSD nepujde,to je tusim vyextrahovana cestina z nejakeho langpacku,a musel bys pomoci SHXcodex ze sve zalohy vydolovat LP,do nej pridat tu cestinu a pak z toho vyrobit soubor .shx a ten uz by flashnout sel,ale neni to zrovna nejjednodussi cesta,to uznavam
buban
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *f* 26. 8. 2008 09:50

a co tak pouzit p2k easy tool pre flash lng suboru?

p.s.: ked sa dostanem na pc doma, skusim pozriet ci este nemam ten LP v SHX v PC.
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chr0ust 26. 8. 2008 15:31

buban píše:Aha tak to je jina! Kdyz je to .lng,tak to v RSD nepujde,to je tusim vyextrahovana cestina z nejakeho langpacku,a musel bys pomoci SHXcodex ze sve zalohy vydolovat LP,do nej pridat tu cestinu a pak z toho vyrobit soubor .shx a ten uz by flashnout sel,ale neni to zrovna nejjednodussi cesta,to uznavam

na tohle jsem dokonce nasel navod, ale nepodarilo se mi to. kdyz jsem chtel pridat ten lng mezi jazyky tak to hodilo chybu a ten prg spadnul.

*f* : to by bylo super, kdyby si ho nekde vystoural

edit: tak ten P2K Easy tools zabral. cestina tam je. diky moc moc, opravdu jste mi vytrhli trn z paty
chr0ust
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *f* 27. 8. 2008 08:38

nakoniec som nasiel aj LP 002F (cz/sk jazyk) v shx formate, na flash RSD lite...

TU je cz/sk LP pre V3i.
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaaMaaM 11. 10. 2008 15:54

zdravím měl bych takovou prosbu já mám na krzr k1 taky verzi firmwaru r452f_g08.03.08r a potřeboval bych jeho originální, nebo funkční zálohu (třeba z programu flash and backup 3), kdybyste to někdo prosím uploadnuli tak bych vám byl moc vděčný, nebo se dyštak domluvme přes e-mail: mart.jakubal@seznam.cz
MaaMaaM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod froggg 12. 11. 2008 21:29

Ahoj, mám tu takový menší problém. Chtěl jsem přehrát FW u Motorky V635, protože se chová nekorektně, ale ejhle, prostě nemůžu přijít na to, jak. Kamenem úrazu se pro mě stalo už jen to, že nemůžu sehnat FW. Kam na ně, prosím Vás, chodíte? Jestli jsem četl správně, tak budu potřebovat R474_G_08.48.88R a to ještě jednu, z jazykových mutací, co obsahuje češtinu. Takže kde ten FW, prosím Vás, seženu? Nebo, nemáte ho někdo? A pak, když ho seženu, si teprve zkusím hrát s RSD. Taky jsem s tím nikdy nedělal. Jsem starej Siemensák a na tohle vejrám, jako tele na nový vrata. Omlouvám se, jestli to tu je mimo téma, ale zase jsem nechtěl kvůli tomu zakládat nový téma. Díky všem za odpověď.
froggg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jahvodka 6. 8. 2009 19:03

Zhanam LP SK/CZ pre Razr2 V9, poradi mi niekto kde ho zohnat? Uz som nasla vseliake LP ale s SK/CZ ani jeden :(
Dakujem:
BUBANovi za pomoc v sekcii Motorola! :)
thePrayerovi za pomoc z avfora :)
jahvodka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 4. 2. 2010 19:27

Neví někdo kde sehnat FW + potřebný program pro Motorola VE538 (Vyrábí ji BenQ a běží na platformě BREW jakoSXG75)
Hledal jsem na modmymoto.com ale bezvýsledně.
Našel jsem jen tohle ale je to verze pro TW bez češtiny: VE538_TWM_Wellfleet_tw_TWM_SIGNED_SWV0108_LP0016_L0108_0001_IV008_RV001

http://rapidshare.com/files/302148277/V ... _RV001.rar
Cheetah007

Odeslat příspěvekod davext320 4. 6. 2014 00:24

prosím o pomoc, potřebuji nutně odkaz na česky originální firmware pro motorolu xt 320 defy mini - mělo by se jednat o TNBST_4_0A.1F.10RPS_flex_WE_Retail_CEE, bohužel nikde přímo verzi pro český trh nemůžu najít a jiné verze mi smazaly imai. prosím o pomoc. díky předem
davext320
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ClonyXXL 8. 8. 2014 17:35

Ahoj kluci! Je toto vlákno ještě živé? Je tu ještě někdo živý? :-)
Mám kamoša, co bych chtěl počeštit Motorolu Z9. Jde to vůbec? Hledám už druhý den nějaké zmínky, a kde nic tu nic.
Je tu někdo schopen mi poradit?
Díky!
ClonyXXL
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků