Motorola One - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 10. 2018 22:24

Motorola One, novinka s čistým Androidem, parametry, specifikace
https://www.smartmania.cz/katalog/motorola-one/

Motorola One, recenze
https://www.mojandroid.sk/motorola-one- ... e-post-row
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 10. 2018 08:21

Motorola One dorazila na český trh: levná a s čistým Androidem (první dojmy)

https://www.smartmania.cz/motorola-one-preview-cena/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 20. 10. 2018 09:37

Slusi se poznamenat, ze vyrobcem stanovena cena pro toto zarizeni je 7599, coz je naprosto mimo realitu
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 10. 2018 09:48

Na Heurece je Motorola One téměř ve všech eshopech za 5990kč ale i tak je cena vyšší, měla být tak 5tis. jak jsem psal v diskuzích na webu Mobilmanie, za 7599kč sem měli dát Motorolu One Power
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 20. 10. 2018 10:05

Nick Cave píše:Na Heurece je Motorola One téměř ve všech eshopech za 5990kč ale i tak je cena vyšší, měla být tak 5tis. jak jsem psal v diskuzích na webu Mobilmanie, za 7599kč sem měli dát Motorolu One Power

Souhlas. One je nezajimavy (stary SoC, obludne rozliseni), One Power uz ma co nabidnout.

Mimochodem dle ofic. webu Motoroly podporuje One LTE pasma 1/2/3/4/5/7/8/28. Takze chybi pasmo 20 tzn. frekvence 800 MHz. Je-li to pravda, je to zarizeni nepouzitelne.
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 10. 2018 10:17

Určitě má i B20, mají ve specifikacích asi jinou verzi, takový fail by si nemohli dovolit
Jinak já mám před rokem koupenou Motorolu za cenu něco přes 4tis. 5,5 HD displej se dá v pohodě používat, čistý android, procesor bez problému, hry nehraju, za celý rok byl nutný jeden restart, a baterie 5000 mAh je famózní
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilja2001 30. 10. 2018 14:46

Nevíte, zda M One umožňuje používat LTE na druhé SIM s tím, že první SIM by byla pro volání?
ilja2001
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 10. 2018 15:08

Všechny dualsimy toto umožňují, jestliže mají podporu LTE aspoň pro jednu simkartu, takže myslím, že ani tady to nebude výjimka
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilja2001 30. 10. 2018 19:56

Já právě někde četl, že některé dual mobily to neumožňují a mají LTE jenom na první SIM. Jestli je to problém HW nebo nádstavby Androidu netuším, zase tak se neorientuju, protože zatím jedu na W10M a pomalu přemýšlím o přechodu. A ostatní doma mají jenom jednosimkové Androidy.
ilja2001
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 10. 2018 20:02

Pokud má dualsim LTE jen na SIM v prvním slotu, tak ten použiješ na data a ze SIM2 budeš volat, lze navolit v nastavení
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilja2001 30. 10. 2018 21:31

To je mi jasné, ale já bych právě potřeboval volání na první simce, protože systém auta si při volání ven rozumí jenom s první simkou. Prostě všechny odchozí hovory spojuje jenom přes ni. A žádná volba pro změnu tam není. U příchozích hovorů problém není, tam jdou přijímat hovory přes obě.
Akorát to už jsme trochu mimo v tomto tématu. :potichu
ilja2001
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 10. 2018 21:49

Rozumím, tato informace na webu není, možná v některé z příštích recenzí se objeví
ale třeba Moto E4 Plus má LTE na obou SIM a nástupce Moto E5 Plus pravděpodobně také (předpokládám)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 5. 11. 2018 14:41

copper píše:Slusi se poznamenat, ze vyrobcem stanovena cena pro toto zarizeni je 7599, coz je naprosto mimo realitu

Dalsi ulet. V USA vyrobce stanovil $399.99 :D
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 11. 2018 15:49

Není to M One Power? Protože ta cena je mimo realitu i v USA
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 5. 11. 2018 21:57

Ne. Power se nabizi pokud vim stale pouze v Indii (a Cine pod nazvem P30 Note), zbytek sveta ma jen tu orezanou verzi.

Ano, je to zatim „pouze“ predprodej, nicmene vyrobce tu cenu dal jako MSRP a za v prepoctu 400 USD se tenhle model prodava i v latinske Americe (Mexiko, Brazilie), coz jsou pro Motorolu dulezite trhy.
https://www.bestbuy.com/site/motorola-o ... l=nosplash
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků