Motorola Z3 Play - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 9. 2018 09:53

Jj ale asi to jinak nevyřešíš..
Prosímtě, jaký slot má Moto Z3 Play na simkarty, hybridní nebo 2SIM a paměť.karta?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ThombA 10. 9. 2018 12:52

Slot má hybridní, tedy SIM1 + SIM2/SD
ThombA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 9. 2018 13:17

Jak dlouho telefon máš? Pokud nevyhovuje anebo si na něj nemůžeš zvyknout, tak jde do 14 dnů vrátit
mám Moto z nižší řady a vyhovuje mi naprosto ve všem, teda až na malý displej
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ThombA 10. 9. 2018 15:52

telefon mám od pátku a velké zklamání, navíc jsem si nevšiml, že má velký display, na každodenní fungování (5-6hodin telefonování) to fakt není = musím použít obě ruce na ovládání, na to byl ten compakt super...
ThombA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 9. 2018 15:59

Já myslím že Moto Z3 Play je dobrý, i když trochu dražší smartphone, prostředí, moto displej, moto gesta jsou super, jenže problém u tebe je v tom, že jsi zvyklý výhradně na Sony a každý přechod na jinou značku je ze začátku o zvyku
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ThombA 11. 9. 2018 05:52

ano, jsem zvyklý na sony, v rámci mého okolí vybírám telefony a mám možnost si je osahat a bohužel vždycky jsem na něco narazil, v čem je sony i v základu lepší. Porovnávám např. s Samsung A8 - špatný soft (chybí default zvuky, dodané zvuky přestanou vyzvánět po několika minutách, hlasitost systémových zvuků je shodná s hlasitostí zvuků oznámení tak že je vypneš a nevíš o zprávách atd.), Iphone 7+ (jediné plus je skvělý foťák, jinak pádlo, ios mi nesedl vůbec, nutnost cloudu atd.), acer telefony, outdoor aparáty hammer, caterpilar apod. jsou softwarově stejné s tou současnou motorolou, lenovo P70 a P90 byli pěkné ve své době, ale doba výdrže baterie špatná atd.
Nejsem negativista, ale jsem zklamaný a jen porovnávám. Měl jsem za to, že default OS je na jednotlivých aparátech stejný nebo víceméně podobný, specialitky softu jednotlivých výrobců se mi na vyjímky moc nelíbí, ale pro představu uvedu základní banální věc: když napíšeš v textu čárku, tak sony za ní vždy vloží mezeru, tzn. a, b.... motorola nebo samsung Tě klidně nechá napsat a,b atd... sony našeptávač klávesnice je adaptavní a pamatuje si Tvoje hesla i texty, takže stačilo napsat např. v (=všechno) n (= nejlepší) k s (=svátku) p (=přejí) atd.... pravděpodobně je to v podpoře češtiny a co víc si jako čech přát...
další příklad - v notifikačním řádku se zobrazí doručená zpráva s nabídkou odpovědět, po kliknutí na nabídku notifikace kompletně zmizí, zprávu musíš dohledat v daném klientovi a odpovědět, z notifikačního řádku ji ještě následně odstranit, protože tam i po přečtení zůstala... řekl bych že fakt základní banality, které otravují - buď nenabízet odpověď nebo umět odpovědět na notifikačním řádku jako to umí třeba...
nic, to jen aby klávesnice nestála...
ThombA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod straces 11. 9. 2018 07:31

S klávesnicí sem měl podobný problém na novem telefonu (Huawei) mi klávesnice nevyhovovala. Tak nejjednodušší bylo vzít si a nainstalovat aplikaci klávesnice z telefonu Sony a hotovo.
Ale pokud ti telefon celkově nevyhovuje, vrať ho a kup jiný. ;-)
straces
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 9. 2018 00:07

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 10. 2018 14:41

Dobrá recenze, zmiňují, že Moto Z3 Play má notifikační diodu a dokonce vícebarevnou, zato v testu na mobilenetu ji nebyli schopni vůbec najít a napsali, že chybí :-D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 11. 2018 21:32

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 30. 11. 2018 11:10

Slušná akce, dvě Mods baterie za 300,-
https://www.lenovoonline.cz/prislusenst ... erny/11182
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 2. 2019 15:01

Motorola přináší aktualizaci Moto Camera 2 pro Motorolu Z3 Play
https://www.mobilenet.cz/clanky/motorol ... play-37173

-- 25. 2. 2019 15:01 --

Motorola Z3 Play dostává Android 9 Pie
https://www.mobilenet.cz/clanky/motorol ... play-37263
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 7. 11. 2019 11:54

Ahoj,
jak to vypadá s aktualizací na Android 10? Nějaké zvěsti hovoří o leden/ únor 2020. Z4 a zoom dostanou aktualizaci do konce roku. Tak snad se Z3 také dočká.
strny88
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 11. 2019 12:28

Moto Z3 Play Android 10 pravděpodobně dostane
Prosim tě, můžeš odzkoušet, jestli displej reaguje na ovládání v rukavicích?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 7. 11. 2019 15:07

Jako myslíš lyžařské? Zkusím o víkendu, mám cyklistické prstové, které fungují na všech telefonech.
strny88
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků