Update Androidu pre Motorolu G3

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tomahawk2016 24. 7. 2016 18:59

Zdravím, otázku k updatu Androidu pre Moto G3. Keďže sa mobil chystám kúpiť, začal som prehliadať rôzne internetové obchody a niekde je mobil ako Motorola, inde ako Lenovo. V e-shopoch kde je ako Motorola nieje ani zmienka o update na Android 6.0 ale v pár e-shopoch kde je ako Lenovo je napísané že OS je Android 5.1.1. s možnosťou updatu na Android 6.0. Teraz mám z toho trochu guláš či je update len pre Lenovo Moto G3 alebo aj pre Motorolu Moto G3. Viem že Motorola asi pred rokom alebo dvoma prešla pod Lenovo. To ma pletie ešte viac. Ak by mi to mohol niekto objasniť budem rád.
Tomahawk2016
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 25. 7. 2016 00:21

3. generacia Moto G uz tusim Android 6.0 obdrzala ... ci je niekde napisane Lenovo alebo Motorola ... je to to iste
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dapro 17. 3. 2017 20:27

Ahoj,

kupoval jsem G3 pro známou v Okay, letos koncem ledna.Nainstalovano byla 5.0.1, Po připojení na mě vyskočila hláška o možnosti instalace 6.0.1. Já ji mám od loňska (červenec) z GB, kde aktualizace už byla.
MT vřele doporučuji, po osmi měsících jsem pořád spokojený, neseká se, maká jak má ( a že ji dávám zabrat ;-))
dapro
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron