Mpx 220 vs. MDA Compact

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Redragon 24. 4. 2005 11:07

Ahoj všichni na MM. V pátek si pudu koupit novej mobilek, ale nemůžu se rozhodnout mezi těmahle dvěma telefonkama. Doufám, že mi poradíte, jakej byste si vzali vy? :oboze A dyžtak i proč..
Já vim, že si to můžu nechat srovnat v katalogu mobilů, ale spíš dám na čtenáře než na katalog.
Díky za odpovědi, majta sa!

Redragon :wink:
T68i -> Motorola Mpx 220
Redragon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 24. 4. 2005 11:13

Jestli chcete telefon, tak volte Motorolu. Pokud máte zájem spíš o kapesní počítač, je lepší MDA Compact.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redragon 24. 4. 2005 11:32

Díky Marku, já sem spíš taky pro "telefon".
T68i -> Motorola Mpx 220
Redragon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cake 24. 4. 2005 11:33

Musíte se rozhodnou, co od nového mobilu očekáváte. MDA Compact vám nabízí plnohodnotné funkce kapesního počítače, ale to znamená obětovat hw klávesnici a pohodlné ovládání jednou rukou. U Motoroly se musíte smířit s menším displejem, který není moc použitelný k úpravě office dokumentů. Já mám zkušenosti pouze s MDAC a vřele ho doporučuji.
Cake
Junior

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 24. 4. 2005 11:37

Marek má pravdu, ale když už máš zájem o MPX220 tak nejspíš od telefonu čekáš víc než jen aby volal a posílal SMeS.
Já jako zapřísáhlej motorolář teda MPX220 nemá rád( vždyť i oproti svému předchůdci má menší a blbější displej, potom ještě má seriovej port a né miniUSB!)
No MDACompakt je velice povedený a šel bych spíš do něj!Má lepší foto, displej, 3,5mm Jack(aspoň myslím), ptát na té malé klávesničce na displeji nebo na displej s rozpoznáváním je mnohem rychlejší než normální datlování!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cake 24. 4. 2005 12:19

..H.A.Z.I.. píše:No MDACompakt je velice povedený a šel bych spíš do něj!Má lepší foto, displej, 3,5mm Jack(aspoň myslím), psát na té malé klávesničce na displeji nebo na displej s rozpoznáváním je mnohem rychlejší než normální datlování!
Cake
Junior

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 24. 4. 2005 20:29

S tím jackem se omlouvám!Doufám že je ale výstup lepší než u MPX200 tam je totiž i s redukcí a vrcholným modelem od Kossu zní písnička nic moc(žádný basy)!
Foťák bych ale hodnotil lépe než u MPX220!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redragon 25. 4. 2005 12:20

Tak mě ještě napadlo, má jeden z nich rádio? Jestli ne, tak dá se dokoupit přídavný? O Mpx-ku to vim, ale co ten Compact? Když už to bude i na MPtrojky, tak rádio by taky nevadilo..
T68i -> Motorola Mpx 220
Redragon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 25. 4. 2005 15:02

Hmmmm. tak to nevím možná na to bude nějaký program, ale spíš ne!PS:Mp3 jsou lepší ty rádia na telefonech jsou !! většinou !! na nic, pohneš se a jsi bez signálu.
Navíc za nějakejch 1000 co stojí to rádio koupíš i 1GB SD kartu (třeba 1100) a na tu se ti vejde buď cca.240mp3 a nebo když máš ssuper free porgram BetaPlayer tak tenj podporuje všechny možný formáty jako jsou i OGG takže se ti na tu kartu vejde třeba i 550 písniček! A to už je slušný!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redragon 25. 4. 2005 16:17

..H.A.Z.I.., souhlas. Prosim tě, kde si viděl 1GB kartu za tisíc? Hned bych si jí koupil. Já viděl akorát tak 512MB za necelejch čtrnáctset. Ale ono i tohle by stačilo.
Maj sa :mrgreen:
T68i -> Motorola Mpx 220
Redragon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 25. 4. 2005 19:11

Sám ani pořádně nevím kupoval mě to bratranec, ale zeptám se ho takže zítra to budu vědět!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků