Motorola G

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 20. 11. 2013 14:28

Na amazonu bude odblokovaná celkem jistě a obecně na takove nakupy se hodi si pořidit virtualni doručovaci adresu do německa a za malej poplatek si nechat poslat do čech.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaroH 20. 11. 2013 17:32

Pořád se rozhoduju mezi 920 a moto g...neví někdo jak to bude se zárukou v případě koupě z Anglie? a jsou pro andoid nějaké ofline mapy pro navigaci jako to ma nokia (i placene?)
MaroH
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 21. 11. 2013 08:32

http://www.youtube.com/watch?v=MOoFEHNNPXQ

podle tohoto videa to vypadá že bude i 2 sim ková Motorola Moto G ;-]
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sumerian 21. 11. 2013 17:20

vám nevadí, že telefony ze zahraničí nebudou mít češtinu? teda já vím, že je otázka, jestli vůbec čeština bude v telefonech pro náš trh, nebo jestli bude vůbec pro náš trh, ale i tak...
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 21. 11. 2013 17:54

sumerian: v čistém Androidu snad čeština obsažena je, nebo se pletu? ve všech telefonech řady Nexus třeba k dispozici je..
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sumerian 21. 11. 2013 17:57

v německém obchodě, kde jsem kdysi kupoval i Razr Maxx mi ženská odepsala, že čeština nebude, že teda sice ho ještě nemají naskladněný, že se nemůže podívat, ale že by tam být neměla. odkázala mě taky na video http://www.youtube.com/watch?v=7024F9hCChs takže to Motorola zase rozkouskovala tak jako to bylo u základní verze Maxxe, který se prodával v česku u Vodafonu a měl myslím češtinu. v budoucnu pak ale nebyl oficiálně upgratovatelný na 4.1 Nechápu tento postup, nechápu proč ve všech telefonech pro Evropu nejsou všechny jazyky, tak jak to střílejí číňani ve svých telefonech povětšinou.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sramik 22. 11. 2013 11:45

Půjde tam doinstalovat ta čeština nebo aspoň částečně počeštit?

-- 22. 11. 2013 13:00 --

Tak snad by to mělo jít počeštit díky http://cyanogenmod.com/

Sice tam není ještě Motorola moto G, ale časem tam určo bude, když je tam i to Xko, myslím si, ale že by to na X mělo fungovat na na Gčko.

Dneska si to Gčko chci objednat z amazonu, tak pak poreferuji jak to s tím je
sramik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gigi 22. 11. 2013 12:02

sumerian píše:vám nevadí, že telefony ze zahraničí nebudou mít češtinu? teda já vím, že je otázka, jestli vůbec čeština bude v telefonech pro náš trh, nebo jestli bude vůbec pro náš trh, ale i tak...


Nevadí, průměrně inteligentní člověk cizí jakyk na úrovni ovládání telefonu zvládne. Navíc, na 99,99% tam Čeština bude, vždyť je to normální čistý Android, který češtinu obsahuje.
Gigi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sramik 22. 11. 2013 12:11

Přesně tak, v tom ovládáním to bude jednoduchá angličtina takže to bude ok. Popřípadě si myslím že tam ta čeština půjde doinstalovat
sramik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qepos 22. 11. 2013 12:44

Ap.More locale.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 22. 11. 2013 12:45

Cestina se nedoinstalovava.Bud je,nebo nastavite narodni prostredi,takze more locale a tim padem nastaveni je z cca 95 procent v cz,instalovana app reflektuje nar.prostredi.Nebo jbart mate li chut a znalosti,nebo komplet prepisovani a prekladani stringu a opetovna kompilace.Predstava cz jako samostatne aplikace co se instaluje je blbost.Blizi se tomu more locale coz mimochodem v nakych 90 procentech pouzivaji cinani.More locale si stahnete z play,klik a hotovo.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sumerian 22. 11. 2013 15:34

no, věřím spíš tomu německému obchodu a videu, ve kterém čeština není. takže to bude asi opět nějak rozděleno na určité trhy, nebo čeština nebude vůbec. možná, že když jde o relativně levný telefon, prdne ho Motorola i sem s češtinou. I když pochybuju. S morelocale2 ani angličtinou já nemám problém. jen jsem pouzkazoval na to, jak tady všichni jásají a objednávají z německa nebo uk, že v těchto telefonech čeština s největší pravděpodobností nebude. tak aby nebyli zklamaní a nejdřív si to zjistili.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sramik 23. 11. 2013 20:55

Tak dle http://blog.clove.co.uk/2013/11/22/moto ... languages/
tam český systém nebude, ale aspoň je tam cz klávesnice.
Pro ty co by se bez cz systému neobešly, tak snad to časem půjde přes nějakou rom na Motorolu moto G, nebo přes nějakou aplikaci (v tomhle se moc nevyznám)
sramik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 23. 11. 2013 22:19

MaroH - Off-line navigace je i u androidu...výběr je poměrně slušný. Některé zadarmo, některé placené.

Zatím jsem neviděl moc Motorol s češtinou, takže by mě její absence u Moto G nepřekvapila. Dá se s tím žít, ale čeština je příjemnější a v čistém androidu normálně přítomna.
Každopádně, ať to dopadne jakkoli, vzhledem k pravděpodobné budoucí rozšířenosti telefonu lez očekávat multijazyčné alternativní CM romky.
Já s takovou funguji na Motorole Atrix (ale tam to víceméně bylo nutností a ne kvůli češtině).
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 25. 11. 2013 12:03

oooooooooo píše:Na amazonu bude odblokovaná celkem jistě a obecně na takove nakupy se hodi si pořidit virtualni doručovaci adresu do německa a za malej poplatek si nechat poslat do čech.

Nemecky Amazon neposila do CZ nebo co, ze zminujes virtual adresu v DE?
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků