Motorola G

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mobil_Mobil 2. 8. 2015 15:17

Zdar,
nějak se mi zhoršila kvalita fotek. Snímky jsou jakoby rozostřené, vypadají jako focené přes sklo. Není to tím horkem?
Objektiv vypadá že je čistý, nepoškrábaný.
Mobil_Mobil
Junior

Odeslat příspěvekod libol 18. 8. 2015 10:11

Zkoušel ses na ně dívat v PC? Mi po nafocení vypadají hrozně, ale v PC je to OK.
Spíš mi vadí, jde vám na 5.1 ostřit?
libol
Junior

Odeslat příspěvekod sramo 31. 8. 2015 06:16

Právě jsem si objednal novou Moto G 3rd gen., tak jsem zvědavý ;) Jestli bude dobrá jako první generace, tak budu spokojený! Nechám se překvapit...
sramo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinrm 1. 9. 2015 20:09

Kde jsi objednával - amazon? Rád bych si nakonfiguroval barvy, což na amazonu nejde, nevíte o nějaký možnosti?
martinrm
Junior

Odeslat příspěvekod sramo 5. 9. 2015 09:04

Primo pres MotoMaker a nechavam si jej poslat z us. Teda rad bych, ale motokokoti mi uz dvakrat pozastavili objednavku... Tak snad nakonec vyhraju a telefon dorazi
sramo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 21. 10. 2015 09:25

Dnes Moto G nabidla aktualizaci na 5.1
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sramo 8. 11. 2015 21:08

Tak jsem se konecne dockal a c patek mi nova MOTOrka dorazila. Objednavani z USA motomakeru ani napotreti nevyslo (zrusili mi 3 objednavky, jednu z nich i memu americkemu kamaradovi...), tak jsem si ji objednal pres UK Amazon.
S telefonem zatim panuje absolutni spokojenost!! Vse jede jak ma, ani jeden zasek, krasne rychly fotak, cisty android,... proste to, na co jsem byl zvykly z prvni generace!!
Za sebe muzu jen doporucit
MotoMoto Gé, ou jééé
sramo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paja-ja 30. 7. 2018 15:19

Zdravím, je nějaký rom na MOTO G2 XT1068, který má češtinu? Nebo se musí stále řešit morelocale 2?
paja-ja
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků