Slevové kódy a akce na turistická pojištění

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 2. 3. 2013 12:31

Ahoj,

budu si kupovat co nevidět turistické pojištění na několik měsíců (řekněme 4), a tak pátrám, kde mně to výjde nejlépe.
Objevil jsem akci Axa Assistance pojištění, kdy vložením slevového kódu Citypoint je cena u ročních pojištění poloviční a je tam teď navíc akce na verzi Excelent (bez limitu u léčebných výloh a spousta dalších pojištění) za cca 6k Kč na celý rok.
Bohužel lze sjednat jen na 3 měsíce (Basic za cca 4,5k, Excelent za 8k! - nelze totiž uplatnit slevovy kód) nebo na 12 měsíců (Basic i Excelent za cca 6k), nic mezi tím.
Rozdíl mezi Basic a Excelent se zdá být velký (nečetl jsem výluky apod., ale obsahuje to klasické věci). 6k i za takové full pojištění na 4 měsíce mně však příjde dost, protože nejsem nemehlo [klep, klep].


Nevíte o nějakých jiných akcích?
anonymní až na IP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 2. 3. 2013 13:51

U Axy jsou ty ceny naprosto nesmyslný. Za řádově desetinu těch peněz se dá pořídit pojištění třeba ke kartě s analogickým krytím, a to ne na pár měsíců, ale na celý rok.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 2. 3. 2013 21:38

Nějaké info, u jaké karty? I když pochybuji, že by se mně to vyplatilo, nemám žádný stabilní příjem a ani ten nestabilní není kdovíjak zázračný.
anonymní až na IP
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků