Samsung I9192 Galaxy S4 Mini Duos - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod fzsfazer 17. 7. 2013 17:22

Zatím je tento Core Duos můj favorit, zjistil jsem ovšem, že existuje taky model SG S4 mini duos, sice není určen pro náš trh, ale sehnat by se dal. Teď je otázka, jestli by s našima operátorama fungoval. Takže jsem teď navážkách. Samozřejmě, co se týče ceny je ta S4 mini duos úplně jinde.
Naposledy upravil Fíla dne 19. 7. 2013 11:14, celkově upraveno 2
Důvod: odděleno do samostatného tématu
fzsfazer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tristone 19. 7. 2013 06:38

fzsfazer: S4 mini Duos je urcen pro mene vyspele trhy (at uz to znamena cokoliv) jako je Rusko a spol., blizky vychod, Indie a podobne. Staci se na www.sammobile.com podivat, jake existuji firmwary.

Da se sehnat kolem 10 tisic v USA, je to o neco spolehlivejsi, nez ho kupovat z pochybnych eshopu v Cine nebo Arabii.
Problem je se clem, DPH a postovnym, ktere to zvysi o dalsi min. 2 litry.

Mel bych ho mit za cca 10 dni, pak muzu poreferovat.

Vic pres soukrome zpravy, at tu nedelame bordel ;-)
tristone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 7. 2013 15:36

Proč přes SZ? Ostatní se rádi taky něco dozví..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuiVanOrton 29. 7. 2013 06:42

Už ho prodávaj cca za 10500 včetně poštovného i v Česku, samozřemě to není oficiální distribuce. Ale je to hodně zajímavý i přes tu poměrně vysokou cenu, uvažuji o něm.

http://mobilni-telefony.heureka.cz/samsung-i9192-galaxy-s4-mini-dual/
Nokia 5110 - Nokia 3210 - Siemens S45i - Nokia 1600 + Nokia 6300 - Samsung B7722 DUOS - UMI X2 - Samsung S4 Mini Duos
SuiVanOrton
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tristone 31. 7. 2013 13:32

No v tuhle chvili asi lepsi dual SIM neni rozumne k dispozici.

V pondeli mi dorazil a zatim jsem spokojenej, zadne chyby jsem neobjevil.
Uvidime, co udela baterka po par nabijecich cyklech, zatim nic moc.

Root uz je k dispozici, ale nezkousel jsem.

Aktualizace firmwaru se budou velice lisi podle toho, pro jakou zemi je ten konkretni kus urceny.
Ten muj napriklad hlasi, ze je urceny pro Kenu :) Ale obecne FW pro Blizky vychod, Afriku a Rusko je shodny a jednotlive verze by mely jit bez problemu zamenit pres Odin.
tristone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SuiVanOrton 1. 8. 2013 10:04

Pak dej prosím vědět po pár nabíjeních jak to vypadá s tou výdrží. A vůbec nějaké pro a proti, docela mě to zajímá.

Kde jsi ho koupil jeslti to není tajný ?
Předpokládám že to má normálně češtinu ?
A pak mám jeden specifický dotaz, který mě u mýho telefonu totálně štval a musel jsem to řešit nějakýma aplikacema, když ti někdo volá tak se rozsvítí obrazovka, jde v tu chvíly vysunout notifikační lišta s těma rychlíma volbama nebo ne ? Mě se stávalo že mi někdo volal a prostě v kapse díky nechtěným dotekům jsem se dostal do bůhvíjakých nastavení právě přes tuhle notifigacni lištu.
Díky
Nokia 5110 - Nokia 3210 - Siemens S45i - Nokia 1600 + Nokia 6300 - Samsung B7722 DUOS - UMI X2 - Samsung S4 Mini Duos
SuiVanOrton
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marduch 1. 8. 2013 10:46

Ahoj,
také bych byl za tyto informace velice vděčný, zejména jaká konkrétní omezení plynou pro laického užitele při pořízení z ne-české distribuce u tohoto Tvého kusu.

Předem díky!!
M.
Marduch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tristone 1. 8. 2013 20:23

Ahoj,
ja ho mam z eshopu z USA, kolega mi ho privezl ze sluzebky, bez dani a cla.
Pred 3 tydny v Cechach byl jen v nabidce dvou eshopu a oba mely tragicky hodnoceni.

Na hodnoceni baterky je zatim brzo. Ale zrejme bude horsi nez u meho predchoziho S Duos (S7562). Obecne jsou na netu stesky na optimalizaci S4 mini, uvidime co z toho vzejde, treba to Samsung nebo nekdo jiny opravi.
S Duos jsem dokazal vytahnout az na 4.5 dne, samozrejem pri velmi pasivnim uzivani a optimalizaci datoveho spojeni, predchozi Xperii mini dokonce na 7. Tady je to zatim necele dva dny, ale vic si s nim hraju a baterka je nova.

Pokud jde o cestinu, tak zadny problem, proste se vybere v nastaveni. Nenasel jsem nic, co by nebylo pocestene a ani to neocekavam.
Jedine zakladní omezeni je to, ze zaruku nelze uplatnit primo u Samsungu, je nutne se spolehnout na serioznost prodejce.

+ velikost a vaha
+ displej (S-AMOLED, dalo se to cekat :) )
+ svizny chod, i original prostredi (ja uz mam Nova launcher)
+ zase o neco promakanejsi prostredi, Samsung zapracoval, vesmes drobnosti, ale postrehnutelne napr. oproti ICS

- predbezne baterka
- pouze sedy dovoz
tristone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PIJUCITRUS 2. 8. 2013 22:55

Ma prosim notif.diodu?Jak funguje s dvouma simkama? JE to v pohode ?
PIJUCITRUS
Junior

Odeslat příspěvekod tristone 3. 8. 2013 07:06

Nema notifikační diodu, Samsung tuhle vlastost evidetnně neuznává :)

Provoz se dvěma SIMkam se po týdnu špatně vyhodnocuje, ale všechno vypadá stejně jako u předchozího Galxy S Duos a tam to šlapalo perfektně.
Podmínkou úplně ideálního fungování je, aby obě SIMky podporovaly přesměrování hovorů, ale to v Čechách asi není problém u žádného operátora.
tristone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SuiVanOrton 4. 8. 2013 08:44

Na jakou velikost sim karty to je ?
Nokia 5110 - Nokia 3210 - Siemens S45i - Nokia 1600 + Nokia 6300 - Samsung B7722 DUOS - UMI X2 - Samsung S4 Mini Duos
SuiVanOrton
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tristone 5. 8. 2013 09:38

Je to na microSIM, bohuzel.


Baterka - zrejme se na mem negativnim hodnoceni nic nezmeni. V naprostem klidu vydrzi s bidou 2 dny a to je dost malo.
tristone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod winstrol 5. 8. 2013 10:54

Zdravím všechny. Tak od čtvrtka minulého týdne jsem také majitelem tohoto telefonu. U mne se jednalo o výměnu za jiný dual sim a to Galaxy S 7562, s nímž jsem byl také velmi spokojen. Nicméně procesor měl velmi slabý a svižnost aplikací byla velmi pomalá. Proto výměna za i9192, kde je tomu jinak. Vše naprosto rychlé a plynulé bez sebemenšího zaváhání. O krásném displeji se snad ani nemusím zmiňovat a podpora 2 sim karet je také naprosto bezproblémová. Tatím jsem nezjistil žádné chybičky. Možná potvrzuji slabší výdrž baterie od předešlého modelu. Dostal jsem se na 2 a půl dne. Ale nabíjel jsem zatím jen dvakrát. Takže uvidíme. Koupeno v jednom e-shopu - dovoz z Francie...
winstrol
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod tristone 5. 8. 2013 11:37

Tak to jsi na tom stejne, ja taky upgradoval z S7562.

Jaky mas FW? Dostat se na 2.5 dne neni zadny zazrak, ale porad lepsi nez ten muj. A to byl ted o vikendu fakt v klidu, nic jsem po nem nechtel :)
tristone
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků